Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

dankaa
9. feb 2007

Ahojte mamicky,

ktorá máte skúsenosti,alebo sa chystáte rodit v novej nemocnici v Kočiciach,tak sem patríte... 😉

camilla_1
17. sep 2010

Nemate nahodou tel kontakt na Mudr Molokaca?

gabika7706
17. sep 2010

@andrea0903 drzime palce 🙂

inga76
17. sep 2010

@mireag Ja som u Dr. Rošákovej rodila síce pred 3 rokmi, ale k pôrodu prišla mimo služby. Boli sme dohodnuté, že keď sa začne niečo diať tak jej zavolám. Z piatka na sobotu v noci mi odišla hlienová zátka, ráno som jej zavolala poslala má na centrál. príjem, aby ma skontrolovali, ale bolesti som ešte nemala. Nestihla som ešte ani dôjsť domov, a už mi ona zavolala, čo je so mnou. Bolesti mi začali až v sobotu k večeru a v noci sa bolesti stupňovali, tak som jej opäť zavolala, znova som išla na centr. príjem, to ma už nechali v nemocnici, ona zavolala na oddelenie, aby sa informoval, ako to so mnou vyzerá , nebola som ešte dosť otvorená, tak lekár, ktorý mal službu povedal, že to bude najskôr na druhý deň. V nedeľu ráno prišla mimo svojej služby a na obed sa malá narodila. Nakoľko som mala dosť ťažký pôrod, a v ten deň bolo pomerne dosť rodičiek , bola som rada, že som ju mala zazmluvnenú a prišla mimo svojej služby, pretože sa venovala len mne.

andrea0903
18. sep 2010

@gabika7706 dakujem pekne

camilla_1
18. sep 2010

Taaak uz som z toho uplny blaazon tak moze byt manzel v novej nemocke od prvej dobry porodnej az po porod ? alebo nie ? ☹

camilla_1
18. sep 2010

Taaak uz som z toho uplny blaazon tak moze byt manzel v novej nemocke od prvej dobry porodnej az po porod ? alebo nie ? ☹

terina25
18. sep 2010

@camilla_1 ja som mala manžela pri sebe po celý čas. 😉

terina25
18. sep 2010

@camilla_1 a aj po porode pri mne ešte ostal.až kým ma nedali na izbu.čo trvalo asi 3 hodiny a potom ostal ešte aj na izbe 😉

camilla_1
20. sep 2010

@terina25
Dakujem za odpoved,ale bola si na nadstandartnej porodnej sale ci v klasickej ?

rubinka
20. sep 2010

@camilla_1 - nadstandartná sála je úplna zbytočnosť, ja som bola na klasickej a manžela som mala pri sebe od začiatku až do konca a potom ešte 2 hodinky sme boli všetci traja spolu na sále, až kým ma neodviezli na izbu.

camilla_1
20. sep 2010

@rubinka
super diky 🙂

nani7278
20. sep 2010

Nadštandardná sála je fajn, ak Ti záleží na súkromí, čo je podľa mňa pri pôrode podstatná vec. Neprechádza cez ňu každý, vojde len ten, kto tam má práve čo robiť. A je tam dobré polohovateľné pôrodné kreslo, malo by sa dať rodiť v polosede, čo je tiež podstatne prirodzenejšie ako hore kopcom v ľahu na chrbte.

danula23
20. sep 2010

ahojte, ak sa môžem zapojiť do tejto konverzácie, tak super. Niekto si pýtal tel. kontakt na doktora Molokáča (tuším camilla_1), tak ja nejaký kontakt mám, rodila som uňho totiž tento rok vo februári 🙂 , takže mal by byť aktuálny. A ak nie, tak nemám problém ho zohnať, nakoľko mám pracujúcu sesternicu na jeho oddelení 🙂

martinka17
20. sep 2010

@nani7278 síce som rodila na klasickej sále, ale na 100% to nebolo v ľahu 😀

terina25
20. sep 2010

@camilla_1 bola som na klasickej porodnej sále a aj na normálnej izbe 😉 a nemala som ani nikoho ,,vybaveného,,

terina25
20. sep 2010

@martinka17 veru tak Maťka 😀 😀

martinka17
20. sep 2010

@terina25 ty dokonca 2 krát, asi potom sa lekári snažia aby sme rodili prirodzene aj bez príplatkov 😉 😀 😀 😀

andrea0903
20. sep 2010

@camilla_1 je jedno ci si na klasickej alebo nadstandardke ked to raz na teba pride tak budes rada ze niekde ta tam ulozia a odrodia.......s tym si hlavu nezatazuj

terina25
20. sep 2010

@martinka17 máš pravdu.a na 2.krát som to mala na ,,mále,, 😀

martinka17
20. sep 2010

@terina25 to je tiež pravda, si si zaslúžila pre ten stres a strach

terina25
20. sep 2010

@martinka17 ale však pri malej som si to vytrpela aj za 2.porod 😉

martinka17
21. sep 2010

@terina25 ešte stále menej ako ja🙂

kvojtanikova
21. sep 2010

baby dakujem za info o nadstandardnych izbach, akurat som si povedala ze je cas to pohladat... prave rozmyslam ze by som mala ist aj za nejakym porodnikom uz vybavit.... pred 4 rokmi som mala Mikolaja a bol profesionalne super ale ako clovek bol trosku odmerany, mal asi tazsie obdobie v sukromnom zivote. vraj sa uz ale zmenil k lepsiemu, je milsi a srandovnejsi.... nemate s nim niekto teraz skusenosti?
@andrea0903 - dakujem za pokec minule na glukozovom teste, aspon nam ten cas rychlejsie usiel🙂

andrea0903
21. sep 2010

@kvojtanikova a veru ci pana by ma ani nenapadlo ze si to ty 😀 no fotke ta velmi nevidno 😀 no vidis to to je nahoda ....tak si dame teda rande v nemocke hej jak sme sa dohodli........ale neviem asi nnam to nevynde kedze ma planuju na sekciu inak po tom glukaci som chcela jest len sladke tak mi muz musel kupit kolacik 😀

katka888
22. sep 2010

@camilla_1
mm moze byt s tebou od zaciatku po finale az po "odvoz" na izbu. my sme tak spolu boli

alazala
29. sep 2010

Ahojte, ako ste to riešili s oblečením pri príjme? Vzali ste si erárne alebo ste mali hneď od začiatku svoje? Vďaka za odpovede.

cinamon7
29. sep 2010

@alazala aj mna by to zaujimalo 😕

martinka17
29. sep 2010

@alazala ja som mala erár, svoje som nechala na príjme v úschovni a celý pobyt som bola v erárnej, škoda zašpiniť vlastné, hlavne každý deň som brala čistú, najprv všade krv, potom som sa stále budila s mokrou košeľou od mlieka, tak mi tieklo 😀

andrea0903
29. sep 2010

@alazala na porod erar potom svoje

mireag
29. sep 2010

Ale ked si na porod prezleciem vlastnu koselu, nic sa nedeje, nie?
Inak ma napadlo... Ako tam bude? Teplo alebo skor zima? Je to tam dost otvorene, tak si to neviem vobec predstavit. 😅

martinka17
29. sep 2010

@mireag jasné že nič, im nevadí, že si zničíš svoje veci🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre