Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

dankaa
9. feb 2007

Ahojte mamicky,

ktorá máte skúsenosti,alebo sa chystáte rodit v novej nemocnici v Kočiciach,tak sem patríte... 😉

pasad
17. jan 2013

@zuzky1104 vraj uz ma ambulanciu na tahanovciach, ak sa pytas na murina.

pempusik
18. jan 2013

@zuzky1104 akurat sedim v cakarni na tahanovciach a prisier dr.murin,tak uz asi naplno rozbehol ordinaciu 🙂

zuzky1104
18. jan 2013

@pasad ano, na nho, dakujem.....
@pempusik budes k nemu chodit?

matonka26
18. jan 2013

@zuzky1104 ano uz skoncil podla mojich info a robi ambulanciu asi uz od teraz na poliklinike na tahanovciach 🙂

pempusik
18. jan 2013

@zuzky1104 ano, uz mam u neho kartu. ale kazdy stvrtok by este mal byt v nemocke. este tam berie sluzby.

any395
22. jan 2013

tehulky, zaujímavé stretnutie v KE 8.2.13, nakuknite 🙂
http://www.porodnaasistencia.sk/index.php?a=akt...

lussy83
22. jan 2013

baby mam este otazocku na vas,kedze sa mi to blizi a podla toho co mi povedal dneska doktor,tak pojdem do porodnice o dost skor..tak len reku ci treba zobrat do nemocnice okrem plienociek a vlhcenych utierok aj kozmetiku alebo teda aj taketo veci?a treba zobrat len pampersky alebo rovno aj latkove a postolky? 🙂 dakujem za kazdu odpoved kocky,hlavne teda od tych co ste rodili poslednou dobou nech mam info co najaktualnejsie.. 😉

mireag
26. jan 2013

@lussy83 kozmetiku len pre seba. pre dietatko len krem na ritku. stacia ti pampersky a cca 4 ks latkovych plienok, keby babo grckalo. postolky brat nemusis. nasiroko balis, az ked ti povie ortoped na kontrole klbikov v prvom mesiaci. 🙂

reni1512
26. jan 2013

ženušky moje... rodime asi v juli, poradte, mam si zabezpecit lekara, alebo potom sa o mna nikto ani neoprie ak nepride? kazdy ma na to iny nazor a ja sa neviem vysomarit...mam strach ze v lete, tam nebude dostatok personalu, lezala som pred rokom na 16tom v lete a bol tam jeden lekar :-/

zuzu101
26. jan 2013

@reni1512 trafili ste sa do dovolenkového obdobia, takže na tvojom mieste si isto zazmluvním pôrodníka...ja som tiež prvého synčeka rodila koncom júla, môj pôrodník bol na dovolenke, ale prišiel ma odrodiť a chodil za mnou každý deň.

reni1512
26. jan 2013

@zuzu101 dakujem za nazor 🙂 a rodila si v novej? ja rozmyslam nad dr.rošakovou zatial ....

zuzu101
26. jan 2013

reni1512 áno rodila, aj odležala niekoľko mesiacov 😖 .ak sa rozhodnej pre túto nemocku, tak si si určite vybrala dobrú lekárku 😉 .

jonki
28. jan 2013

ahojte nesledujem velmi debatu aj ked som rozhdonuta ist rodit do novej nemocnice, ospravedlnujem sa ak tu tato informacia uz v poslednej dobe padla. Prosim neviete mi poradit kam sa v novej chodi na prietoky? Mala by som ist buduci tyzden. Dakujem velmi pekne.

jana7
28. jan 2013

@jonki
2. USG konzilárna ambulancia
(16. poschodie), t.č. 055/ 640 3628,
ordinačné hodiny: od 9,00 – 14,30 hod.
• Pondelok: MUDr. Iveta Rošáková
• Utorok: MUDr. Peter Böszörményi
• Streda: MUDr. Jozef Knop
• Štvrtok: MUDr. Peter Suchánek
• Piatok: MUDr. Branislav Murín, PhD.
http://www.fnlp.sk/index.php?option=com_content...

mimik456
28. jan 2013

ahojte baby mala by som rodiť v máji v novej nemocnici ale sekciou... a už teraz stresujem či mám všetko čo mám zobrat sebe a čo maličkej.... lebo mne moj lekár povedal že ked idem cisárskym tak mi daju oni dátum a tak ma odrodia že nebudem čakať na kontrakcie a podobne.... a ešte kde sa mám ísť nahlasiť že chcem v tejto nemocnici rodiť a asi kedy? dakujem za info

jonki
28. jan 2013

@jana7 dakujem velmi pekne za rychlu odpoved a link. Isto by som to aj niekde bola nasla, keby som sa bola posnazila ale dnes mi to jednoducho nemysli....narocny den za nami 😀

lussy83
29. jan 2013

@mireag dakujem ti moc za odpoved,dobalim este teda co je treba..este raz dik.. 🙂

abriela
4. feb 2013

@mimik456 mas este cas. V 36tt tam budes chodit na poradnu.

mimik456
5. feb 2013

@abriela čiže skor tam ani nemusím ísť až ked pojdem prvý krát na poradnu do nemocnice?

abriela
5. feb 2013

@mimik456 presne tak. Do nemocky ma poslal moj gyndac pri poslednej poradni u neho v 35-36tt. Potom sa chodi uz len do nemocnice.Na strankach maju napisane, ze tam staci ist (36) 38tt. Tam si mozes vybrat aj lekara a chodis uz len za nim.

mimik456
5. feb 2013

lebo ja mám ísť sekciou tak preto sa pýtam či nemám ísť skor lebo moj gyn. mi povedal že sekciu mi budu robiť okolo 38 tt že nebudu čakať do kontrakcii.... a nechcem lekára ktorý budeme mať službu tak ten by ma odrodil....

zuzu101
5. feb 2013

@mimik456 ak chceš konkrétneho porodnika, oslov ho už teraz. On tí povie čo a ako ďalej.ja chodím ku svojmu od začiatku, vie o mne všetko a nič by nás nemalo prekvapiť😉,aj pri prvom synovi som za ním chodieva od začiatku.

lussy83
5. feb 2013

kocky viem ze sa to tu uz preberalo no popravde nechce sa mi tolko stranok znova citat a hladat to 😝 takze mam otazocku..ked pojdem po prvy krat na poradnu do nemocnice tak sa musim objednat tam priamo alebo ako to funguje?najradsej by som poriesila len jedneho doktora ku ktoremu tam budem chodit teda az do porodu nie zakazdym toho isteho..ci sa to neda?ako to vlastne v tomto tam funguje?dakujem kazdej za odpoved tipujem ze uz ma to tiez caka behom tyzdna zhruba tak preto sa pytam nech som potom neni debil s toho.. 😖

katy2
5. feb 2013

@lussy83 funguje to tak, ze sa hlasis na 2.p. (na centralnom prijme na prizemi sa spytaj, ako sa tam dostanes, je to trochu labyrint) a tam ti vystavia kartu a objednaju ta na monitor.... ak nebudes mat svojho porodnika vybrateho, poradnu ti spravi lekar na 2.p. v ambulancii.... Ak chces svojho porodnika, musis si ho vybrat sama a vyhladat ho a zistit, ci ta odrodi... potom budes chodit na poradne k nemu a na monitor na 2.p. 🙂

lussy83
6. feb 2013

@katy2 dakujem kocka za odpoved..dneska som mala poradnu a doktor moj mi povedal ze nemusim chodit na poradne do nemocnice zbytocne skor,ze tie iste vysetrenia mi spravi aj on ako tam takze.. 🙂 jedine by som sa tam mala ukazat skor keby chcem zamzluvnit si porodnika,ale ze inak je to zbytocne..prietoky aj vsetko mi spravi on,takze ak nechcem ze tam ist ani nejako zbytocne nemusim.. 😉

katy2
6. feb 2013

@lussy83 od 36 tt sa chodi na monitor..... urobi ti ho tvoj gyn?

lussy83
6. feb 2013

@katy2 na aky monitor?v36tom tyzdni?to mam o tyzden..pvoedal ze nabuduce mi uz spravi prietoky aj taketo veci..tak neviem..

katy2
6. feb 2013

@lussy83 prietoky su ine... to sleduju prietok krvi cez pupocnik pomocou uzv ale monitok to ti daju take pasy a sleduju cinnost srdiecka - trva to 30 min..... a robi sa to od 36 tt

lussy83
6. feb 2013

@katy2 jaj tak..no ako s monitorom to neviem doteeaz som nikdy na tom nebola..tak neviem ako ved uvidim co.mi povie doktor zas nabuduce..🙂

katy2
6. feb 2013

@lussy83 ved si na monitore ani byt nemohla 😉 je to az od 36 tt 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre