Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

dankaa
9. feb 2007

Ahojte mamicky,

ktorá máte skúsenosti,alebo sa chystáte rodit v novej nemocnici v Kočiciach,tak sem patríte... 😉

ivulik21
15. jún 2012

Ahojte baby, chcem sa vas spytat. Od pondelka cítim ovela slabsie pohyby ako doposial, mali ste to uz niektora? Citim ich kazdy den, ale su slabsie, nie tak vyrazne, akoby som mala viac plodovej vody, alebo co. Nemate s tym skusenost niektora?

jaruskka
15. jún 2012

@ivulik21 ďakujem,máme sa dobre. neuveriteľne ma bolí chrbát, ale pohoda 🙂

jaruskka
15. jún 2012

@ivulik21 Ja by som sa hneď neľakala, ale ak máš z toho naozaj zlý pocit, tak zájdi radšej k dr.

mata1976
15. jún 2012

@1talizmanik1 poznas Dr.Androvicovu a Vatralovu? Ako vyzeraju?

1talizmanik1
15. jún 2012

@mata1976 mladucke, vatralova je blondinka a androvicova ma dllhe hnede vlasy 🙂, obidve su zlatucke

slecnalu
17. jún 2012

Baby neviete mi niektorá povedať ako sa volá gyn,-pôrod. v novej, taká menšia, trocha pri sebe, staršia, kratšie vlasy... ?

bambulka63
18. jún 2012

@curly1983 ja budem rodit v starej moja sestra tam rodila a velmi si pochvalovala 🙂 a na novu nemocnicu som pocula len same neprijemne veci co sa tyka personalu a ich spravania sa ku pacientkam :(

gelifil
18. jún 2012

@bambulka63 aj mas niekoho konkretneho vybrateho?sestra bola pri kom?

bambulka63
18. jún 2012

vies co tak neviem pri kom bola sestra ale ja budem u doktorky Trebulovej 🙂

gelifil
19. jún 2012

@bambulka63 myslela si asi trebunovu...

vikusik
19. jún 2012

@bambulka63 aj ja idem rodiť do starej nemocnice,nevieš nahodou čo tam treba vziať pre seba a babo?Ja som tam rodila pred 7.r,ale už ani neviem čo presne trebalo 😒

kveronika
19. jún 2012

@zuzky1104 @abriela dovod, preco Kraus musel odist nebolo umrtie babatka - zial mojho ☹ Nacapali ho opiteho, to mam z roznych kruhov. A tiez je mozne, ze su tam mocenske hry v pozadi, az v takom pozadi ze to siaha az k riaditelovi nemocnice. Kiez by pykal aj za to, co nam spravil!!!

bambulka63
19. jún 2012

@gelifil
@vikusik
ano myslela som trebunovu :D
este neviem ale v 35tyzdni ti daju zoznam co si mas priniest pre seba a co pre drobca :D

1talizmanik1
20. jún 2012

@kveronika vraj fukol 2,5 promile, tak som pocula ja.....

gelifil
20. jún 2012

@1talizmanik1 no pekne, pekne 😠 😠 😠
ako je toto vobec mozne???!!!

1talizmanik1
20. jún 2012

@gelifil mna sa nepytaj....asi by trebalo davat fukat kazdemu.....

suem
21. jún 2012

2,5? To by uz mal problem stat na nohach. 😲 Asi kazdy k tomu nejaku desatinu promile prida, a tak vznikaju klebety 😝

1talizmanik1
21. jún 2012

@suem to iste som povedala aj ja, ze v takom stave by som bola polomrtva....kolko vlastne nafukal, ked vies presne?

suem
23. jún 2012

@1talizmanik1 Neviem, myslim ze to ani nie je podstatne ci 0,5 alebo 2,5. Len mi to cislo prislo absurdne 😅

gelifil
29. jún 2012

@katy2 je to hrozne, je mi z toho na zvracanie...ved tu tu lekarku baby chvalili....preto je dolezite informovat sa

zuzanka1309
29. jún 2012

@gelifil ja tiež mám na ňu ťažké srdce, omietla pomôcť lekárke ktorá ma rodila a mala som komplikovaný a ťažký pôrod a ani po dvoch dňoch na sále nesúhlasili (vedenie kliniky) so sekciou... však mamička nejako porodí (ich slová)...

dellisa3
29. jún 2012

....kto ma skusenost s Mudr.Molakačom?

gelifil
29. jún 2012

@zuzanka1309 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 Ve to je des!!!!Ale snad dobre dopadlo.Akoze odmietla???Nikde si sa nestazovala,A tie 2 dni si bola v akom stave?

zuzanka1309
29. jún 2012

@gelifil odmietla tak, že keď ju doktorka prosila že potrebuje asistovať tak povedala že nie, má už svoju pacientku vedľa na stole a chystajú sekciu. už keď ma dávali na sál tak som mala kontrakcie 3 minútové, otvorená 8 cm ale voda ešte neodtečená. Nechali pri mne dvoch študentov, keby niečo potrebovala.. keď už nevedeli malého natočiť na monitore tak zháňali koho vedeli, ale bol obed ☹ ťažko sa o tom aj píše, takže prvá z obeda prišla práve rošáková, postavila sa vedľa mňa a stála a potom kázala medikom nech pomáhajú malého vytlačiť.. výsledok: krvácanie do mozgu, šnúra okolo krku a na oku (viečku) modrina taká že sme sa báli aby niekedy na očko videl... a sťažovať sa u koho?? úrad pre dohľad?? je to o ničom, sú to "kolegovia", predsa si nebudú hádzať polená pod nohy...

gelifil
29. jún 2012

@zuzanka1309 je mi z toho vazne na grc...to aby sa clovek uz bal mat deti ☹ ☹ ☹
ale maly je na fotke krasny 🙂 🙂 🙂 , je teraz v poriadku?

zuzanka1309
29. jún 2012

@gelifil ešte horšie ako a grc... ale úplatky sa neboja brať a doslova si ich vyžadujú.... Ďakujem, je to zatiaľ v poriadku, chodíme na neurológiu a kontrolujú, vraj sa to vstrebalo lebo krvácanie bolo slabé..ale nebolo mi to jedno, hlavne že mi to ani hneď nepovedali, ale postupne keď ho brali na také vyšetrenie, na také a ja som iba pozerala o čom to rozprávajú a ked viečko začalo meniť farbu zo zelenej na fialovú tak ho sestričky začali volať modroočko...

gelifil
29. jún 2012

@zuzanka1309 a tu dr, co ta rodila, si mala dohodnutu?

zuzanka1309
29. jún 2012

@gelifil nie, ale bola zlatá, celý čas bola pri mne, pomáhala, akurát keď jej skončila služba išla domov ale ráno sa vrátila a ja som bola ešte tam ☹, neverila vlastným očiam, tak to dokončila. (medzitým ma zobrali na ultrazvuk, čo sa deje a doktor čo slúžil a urobil ultrazvuk sa vyjadril že normálne neporodím, že je tam komplikácia, nech vybavujú sekciu) tak mi na sále robili predoperačné, ale "vedenie" nedovolilo urobiť ☹.. nezaplatíš - pomôž si sám (doktor čo ma mal rodiť mal akurát dovolenku)

pulsatilka
29. jún 2012

ja mam na novu nemocnicu dobre spomienky, rodila som pred 4 rokmi a nestalo ma to ani korunu 😉 rodila som u Dr. Dianiskovej a Dr. Mikolaja....isla som na planovanu sekciu. Keby sme neodisli zo SR, idem tam rodit znovu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre