Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

dankaa
9. feb 2007

Ahojte mamicky,

ktorá máte skúsenosti,alebo sa chystáte rodit v novej nemocnici v Kočiciach,tak sem patríte... 😉

milliigoret
12. máj 2009

katka nic si z toho nerob 😉 u nas nikto nechcel alexandru,ze koli tomu,ze je ,,x,, v mene,nechapem preco... 😕 ani manzel nesuhlasil,az do poslednej chvile ako videl ake mam predporodne bolesti,tak chudak suhlasil,ze moze byt akekolvek ake si vyberiem 😅 😵 😵
a koniec koncov ani ju alexandra nik nevola ,vsetci len ,,saska,, 😵 moja laska malicka 😵

lalupa
12. máj 2009

po sekcii sa normalne davaju analgetika aspon dva dni v infuzkach, pokial sa baba sama posadi a zacne chodit, potom uz len injekcie alebo tabletky
mne sa upchal kateter, kaslali na mna, prvu noc mi tam este dali, to som konecne bola ako clovek a nie tyranec, od bolesti som nevladala, lebo to moze dat len arista, tak som cakala na jedneho dost dlho 😠 , potom sa mi kateter upchal a zbytocne som ho tam mala od piatku do pondelka, len mi hrozila sepsa 😖

a mliecko sa poriadne vytvori na 3.den plus minus, takze tie analgetika sa davaju v pohode, pokial nejake maju 😖

katka2808
12. máj 2009

milligoret, podla mna je to pekne meno. ja mam kamosku, ktoru volam Alex 😉

mauzos
12. máj 2009

katka 😲 co nemal cas?
veru s tym 17 poschodim je to hroza. A to si predstav, ze budes musiet niest tym vytahom plnym bacilov, smradu a s vydychanym vzduchom domov tyzdnove babatko. Kym prejde 17 poschodi trva to aj 15 minut. Dokonca aj ockuju proti tbc na 17 poschodi, nechapem ked dole je detska nemocnica 😒 Cize znova s malym babatkom na 17 poschodie. A este taka pikoska, ked sme isli na to ockovanie, nepresli sme vstupnou branou s nasim dvojickovym kocikom, museli nam dvihat rampu 😀 😀

milliigoret
12. máj 2009

mauzos 😀 😀 😀

mauzos
12. máj 2009

katka a myslis ze preco my ho mame az ako druhe meno? Tiez vsetci okrem mazela boli proti, ze co to je za meno a ze sa nehodi k menu toho druheho a podobne. Tak my sme podlahli tlaku okolia ... ale nam s manzelom sa velmi velmi paci. Ale dali sme malym aspon dve mena, ze ked budu vacsi, tak si sami vyberu, ktore sa im viac paci.

mystery7
13. máj 2009

ahojte kocky,
tak ja som si vybrala ako dr. Rosakovu a som s nou aj s jej pristupom doteraz velmi spokojna. chodim k nej 1x do tyzdna, robieva mi utz a aj ma vysetruje zospodu. Kamoska u nej rodila a bola velmi spokojna, odporucala mi ju.

co sa tyka tych vytahov, plne suhlasm s tym, ze to navrhoval chlap. minule som myslela, ze so mnou vo vytahu sekne, tolko tam bolo ludi a vzduch ziadny. Aspon ventilaciu tam mali poriadnu spravit 😒

susan66
13. máj 2009

Veru kocky ja som tiez s tych vytahopv zhrozena a dnes som sa dohodla s kamoskou,ze ma donesie autom do Ke, tak som rada,ze nemusim busom sa trepat a tiez som si myslela,ze pojde so mnou tym strasnym vytahom ak by mi nahodou prislo zle, lenze moja kamoska vyhlasila,ze teda nie lebo pred casom sa v nejakom vytahu zasekla a odvtedy ju chyta panika,ze ma radsej v aute pocka, tak zas budem musiet sama absolvovat ten vytah a vodu mam uz teraz zbalenu v kabelke 🙂

bene
13. máj 2009

ahojte baby
vie niekto o tom ze adam odchadza z novej?
je to pravda mne sa nezda, vraj je primar v presove?
ci len zase nejaka kacica?

katy2
13. máj 2009

tych Adamov je viac.... aspon ja tak viem.... asi to nebude ten isty....

mauzos
13. máj 2009

jeden Adam je aj v Starej. Ale ktory odchadza, netusim ...

norik1
13. máj 2009

Babule som pocula ze vraj sa porodnica a novorodenecke aj s JIS-kou ma prestahovat do tej novej budovy co ju dokoncuju, neviem nakolko je to pravda, ale vraj prave kvoli tej vyske....ale obavam sa ze vy to uz nestihnete 🙂 mozno ked budeme cakat to dalsie o par rokov 😀 😀

Kamoska tiez bude rodit u Adama v novej a nespominal jej nic ze by siel prec.... a este ju skoro mesiac tehu caka 😵

susan66
13. máj 2009

No caute kocky, tak dnes ma pan primar prdelil k dr. Murinovi, na buduci tyzden teda uz mam ist k nemu, ak niektora z vas ma z nim skusenosti napiste mi nech sa nieco dozviem. Diky

mauzos
13. máj 2009

jedna kocka tu z konika k nemu chodila a pochvalovala si ho. Mna tiez raz vysetroval, mily mlady pan doktor 🙂 Myslim ze mozes byt spokojna. Ale preco ta pridelil? Ved ty si mozes vybrat koho chces ...

junovka
13. máj 2009

Murin je strasne zlaty, ludsky 😉 ...a fesak 🙂 😉

lenka_66
14. máj 2009

susan , mna poslala za nim na usg kamoska geneticka.vraj odbornik a strasne zlaty.aj ked som boal iba raz.POTVRDZUJEM 😉 .

zuzanka111
14. máj 2009

Susan: Murin je tiez vynikajuci, presne ako Rosakova. Mne je jedno, pri kom z nich dvoch porodim, aj ked manzel je za Rosakovu. 🙂

Norik, do novej budovy sa stahuje vylucne Vychodoslovensky ustav srdcovych chorob, je to nova budova v ich vlastnictve, porodnica aj Novorodenec zostavaju v nemocnici. 😉

norik1
14. máj 2009

Hmmm Zuzanka ved hovorim ze som to pocula 😠 😠 ale skoda, to sedemnaste je fakt o drzku 😝 😝 😝 ja som tiez stale slapala az na sedemnaste pesi, vytahom mi to stacilo zopar krat bleeee radsej pomalicky hore pesi ako ´rychlo´ v tom smrade 😝 😝 😝

susan66
14. máj 2009

No tak to som rada,ze ste mi tu napisali,ze Murin je op, hned som spokojnejsia.
Mauzos : Vcera som tam prisla, najprv mi primar urobil ultrazvuk a potom povedal,ze buduci tyzden tu uz nebude, kvoli tej jeho operacii chrbta a povedal,ze ma posunie kolegovi, a skor ako som sa stihla spametat zavolal Murina, ten v sekunde pribehol zoznamili sme sa a dohodli na buduci tyzden, zjavne sa obaja aj primar aj Murin ponahlali, takze to bolo vsetko take rychle.

bene
14. máj 2009

susan a nestretli sme sa tam?
aj ja som bola vcera za murinom a maaal tamm furu zien.
je uplne v pohode a je strasne zaneprazdneny ma strasne vela.
je to vraj jeden z najlepsich.

milliigoret
14. máj 2009

susan66 Murin je spravnak chlap,mala som nejake to vysetrenie aj u neho ,robil mi aj vagi.usg,a je to rodinny priatel mojej susedy takze aj tak mimo nemocnice je fajn, nielen ako lekar 😉

milliigoret
14. máj 2009

joooj a tie vytahy.....no comment 🙄 tak si myslim,ze uz ked ma taka nemocnica 17 poschodi,tak aj pocet vytahov(tych funkcnych) by mohol byt priperany poctu poschodi.lebo je nimi zapratana cela chodba na prizemi,ale kazdy je vyhradeny na nieco ine.tak by mohol byt aj nejaky ,ktory by isiel len na 16 ,17 a spät. 😅 ale to by som asi vela chcela... 😀

milliigoret
14. máj 2009

pardon primerany 😀

mystery7
14. máj 2009

alebo by mali byt vytahy ktore chodia len do 8. poschodia a take co chodia z prizemia od 9 vyssie 😉 bolo by to rychlejsie

susan66
14. máj 2009

veru veru s tymi vytahmi by mali nieco robit, aj vcera ked som s neho po nekonecnych 15 minutach vystupila myslela som,ze miminalne odpadnem, hned som bezala kupit vodu a vypyla som ju na ex.
Bene neviem ci sme sa stretli asi skor nie, ja som tam bola az tak po 14.00, lebo ako som spominala najprv som bola za Mikolajom a az potom tam do tej vysetrovne na 16 poschodi pribehol Murin, ale ktovie mozno nabuduce sa stretneme, najblizsie mam prist za nim na buduci stvrtok.

mystery7
14. máj 2009

ja som bol avcera tiez v nemocke za rosakovou ale az o 17:00. bolo super, nikde nikto vo vytahu som isla s takou starsou panou 😉

milliigoret
14. máj 2009

no mystery ale pozeram,ze uz to mas za kratko 39tt tak to uz moze byt kazdu chvilu 😉
a to je pravda,poobede je najlepsie,uz je to tam take menej plne,dokonca skoro prazdne,tak taka pohodka,az radost ist tam na 17-te 😀

mystery7
14. máj 2009

hej radost, ale najvacsia radost je ist prec s babatkom v naruci 😉

zajtra idem zase, len este neviem o kolkej. uz tam chodim ako na klavir 🙂

katka2808
14. máj 2009

ahoj kočky.

veru, milligoret, aj ja som tam dneska bola poobede a bolo to ovela lepsie. odchadzala som az o pol piatej.

mne vadia v tych vytahoch Romovia, vzdy je ich tam kopa a ten smrad potom... alebo niekto, kto silno fajci, ako dneska... no, ale dnes lepsie, nebolo tam 20 ludi ale asi 6-7... nastastie sme nestali na kazdom...

inac mne zajtra zacina 38. tt a doktor mi povedal, nech pridem teraz az o dva tyzdne... 😕 asi sa mu zdalo vsetko ok, vraj CTG ukazkove a neotvaram sa, ze to kludne vydrzi az do terminu. tak snad vie, co robi...

katka2808
14. máj 2009

mauzos, to s tymi menami chapem. aj ja som uvazovala dat dve mena, ale asi kazdy by ho volal len tym prvym... takze bude len jedno... este uvidim ake...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre