Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

dankaa
9. feb 2007

Ahojte mamicky,

ktorá máte skúsenosti,alebo sa chystáte rodit v novej nemocnici v Kočiciach,tak sem patríte... 😉

lovacka
5. nov 2009

veronika ja som nemala vlastnu kozmetiku lebo deticky ani velmi nekupali kedze mali plny stav a hadam viac ako polovica mala zltacku tak sestricky mali co robit.a oni tam maju kozmetiku na kupanie.mozes si zobrat kremik na ritku ale inac nic.a jasne ze si ber svoj pribor aj pohar aj mydlo proste vsetko co ti treba do jedalne a na hygienu.vies si predstavit ze by si jedla priborom co aj nase spoluobcanky 😝 a nezabudnite si slapky do sprchy tie su dolezite.ja som sa uz po porode neholila takze somto so sebou ani nemala

tinaa
5. nov 2009

veronika60188 tu kozmetiku som mala so sebou, ale kupkali sme iba raz, a nepamätam si uz, ci pouzili ich alebo tu moju. Kazdopadne, to nieje take podstatne, len som napisala vsetko, co som mala ja so sebou 🙂

kako
5. nov 2009

odporucam este priniest si mydlo na ruky, ktore budete mat v izbe

susisus
6. nov 2009

veronika -
Kozmetiku pre babo netreba, oni pouzivaju vlastnu Johnsons a ked budes odchadzat, aj ti daju vzorky. Aj krem proti zapareninam maju a davaju 🙂
Len plienky a vlhcene obrusky na ritku treba zobrat a dat im ked sa babo narodi. Oni to polozia na jeho postielku a kym nemas babo pri sebe na cely den, tak prebaluju a osetruju oni, potom vratia.

monnaliza
6. nov 2009

Ahojte dievčatá

ja sa Vás chcem opýtať, či niektorá pozná MUDr.Makaru a či ešte v novej robí a aké má referencie, nejako o ňom nič neviem nájsť. Kamoška pri ňom rodila a bola spokojná, ale to je už doba.

lovacka
6. nov 2009

ano robi 🙂 a viac by ti vedela asi bambulka napisat ona pri nom rodila 😉
je v celku v poho ja ho poznam len z oddelenia kde som lezala a bol ok

monnaliza
7. nov 2009

Ďakujem lovacka

a bambulka prosím Ťa ozvi sa.

katy2
7. nov 2009

monnaliza, bambulke napis internu postu...
hore mas inrena posta, klikni na to a napis spravu a do adresata napis bambulka814... Ked ti odpise, hore ti bude svietit cervena 1.
inak v novej nemocnici su takmer vsetci lekari dobri... drzim palce 🙂

zuzu101
8. nov 2009

Ahojte.Aj ja som rodila v novej nemocnici 😝 a bola som maximálne spokojná.Na rizikovom som si odležala takmer 3 mesiace, ale stálo to zato.Sekciu mi robil dr.B a bol super.

janarov
12. nov 2009

ahojte, chcem sa opytat ci treba vybavit nieco specialne pred porodom, som v 38tt a sumarizujem si veci ci som nachystana... a co vsetko treba vybavit co najtesnejsie po porode ako to funguje v novej nemocnici??? a ako to je s epiduralkou? staci povedat na prijme ze o nu mame zaujem alebo to treba este pred porodom absolvovat nieco.... prosim piste vsetko co vam napadne, nechcela by som na nic zabudnut...

mirka907
12. nov 2009

Janarov ak chces epiduralku pocas porodu musis si ist dat spravit poucenie a mat ho pri sebe ked pojdes rodit...Treba ist do ambulancie ARO, ktora je v novej casti nemocnice...Uz si presne nepamatam ale myslim ze 4te poschodie...opytaj sa na informaciach...

tinaa
12. nov 2009

janarov musis mat vopred poucenie a podpisanu zmluvu o PEDA. Vybavis si to na odd ARO, kt. je na 2 poschodi, ked vystupis z vytahu pôjdes do lava za roh, kde je spojovacia chodba s poliklinikou. Ja som este musela ist na odber krvi (doba zrazania)

janarov
12. nov 2009

jej dakujem... 😉 inak mi bude treba este dajake papiere do nemocnice ??? 🙂 vrela vdaka ....

tinaa
12. nov 2009

na predoslej strane som pridavala komplet zoznam, tak kuk 😉

hake
24. nov 2009

Ahojte zienky prosim poradte mi nejakeho dobreho ale fakt dobreho gynekologa v kosiciach ... o jedno babo som uz prisla druhu stratu neprezijem ...

hake
24. nov 2009

KED MOZEM DOPORUCUJEM ... do starej nemocnice UZ NIKDYYYY V ZIVOTE !!!!

suem
24. nov 2009

Dr. Boszormenyi - jednoznacne najlepsi odbornik. Ak vsak potrebujes milucky zlatucky pristup tak sa este poobzeraj, on je taky hundrosko obcas, avsak ked je problem je perfektny. 😉 - preto nanho nedam dopustit.

katy2
24. nov 2009

suhlasim so suem... nedam nanho dopustit.... je super odbornik s chladnou hlavou.... az na tu jeho povahu.... ale za ten pocit istoty, ze som v dobrych rukach to stoji..... 🙂

svetlankat
24. nov 2009

ahojte baby, mohli by ste mi dat info, kolko stoji v dnesnej dobe zazmluvnenie porodnika a kolko sa plati za epiduralku? chcem rodit v novej nemocnici, tak ma to zaujima. dakujem

veronika60188
24. nov 2009

svetlanka, tu je niečo www.fnlp.sk/images/stories/PDF/net_cennik_gynek..., tu je cenník izieb www.fnlp.sk/images/stories/PDF/net_cennik_nadst... a zazmluvnený porodník mimo služby stojí 5000 Sk

svetlankat
24. nov 2009

Veronika, ďakujem veľmi pekne, keď si to človek spočíta vyjde to na riadnu palku. Aký je rozdiel medzi normálnou pôrodnou sálou a nadštandartnou? A predtým písali baby, že sa dá zaplatiť aj dvojlôžková izba za 100 Sk a takú som v cenníku nenašla. Čo ju už zrušili?

katy2
24. nov 2009

svetlanka, pokial viem, najcastejsie sa pouziva normalna porodna sala, je dobre vybavena, je to zbytocne platit nadstandard
za 100sk su 3-postelove izby - su uplne ako ostatne, akurat, ze je WC so sprchou len pre danu izbu (ale na chodbe) Ja som mala prave taku a stacilo mi
ak si zazmluvnis porodnika a odrodis v jeho sluzbe, neplatis nic... inak sa plati az po porode....

svetlankat
25. nov 2009

KATY, ďakujem veľmi pekne, s tými informáciami si mi fakt pomohla, hneď som kľudnejšia, uvažujem o tej izbe za 100 Sk. Fakt diki. Pekný deň.

tinaa
28. nov 2009

Dr. Boszormenyi - 2x som u neho rodila, 1x ma operoval, najlepsi odbornik. Pri druhom pôrode boli velke problemy, rozhodol sa v pravej chvili pre cisarsky, o 5 min. neskôr uz mohlo byt neskoro. Ani si nechcem predstavit, co by bolo keby ma rodil niekto iny. Nebol v sluzbe, ked to na mna prislo, za 15 min bol pripraveny na pôrodnej sale 🙂
Odporucam vsetkymi 10timi. Nieje to sice najprijemnejsi clovek, ma svoje nalady 🙂

nell201
29. nov 2009

Ahojte.Som tu prvy krat.Chcem sa spytat na mudr.Rosakovu.Pocula som o nej iba samu chvalu.Ma s nou niektora aj zlu skusenost?Predtym som rodila u mudr.Krausa,2x 1996 a 2001,ale momentalne zastava vysoku funkciu (prednosta) a uz si ho netrufam oslovit aj ked som bola veeeelmi spokojna. 😉 .Je medzi vami nejaka baba co bude rodit vo februari ako ja ? 🙂

katy2
29. nov 2009

nell, je tu vela mamiciek, co rodili u dr. R. a su s nou velmi spokojne... Myslim, ze nemusis vahat ani chvilku.... 🙂

nell201
29. nov 2009

Dik,katy.Dnes vecer sa jej mam ozvat s tym,ze sa dohodneme kedy pridem za nou.Odporucali mi totiz mudr.Murina a mudr.Mikolaja.,ale som rada,ze som sa rozhodla pre nu.

svetlankat
30. nov 2009

Ahoj nell, ja mam termin vo februari. Kedy ty mas termin vo februari?

tinuskaha
1. dec 2009

ahojte ja som rodila sice predcasne tiez v novej v KE tohto roku v januari.rodila ma doktorka dianiskova.bola som s nou spokojna.Mikolaj ma niekolko x vysetroval tiez super,mily ohladuplny.dr.beszermeni tiez skvely aj ked ma svoje nalady ukricany ufrflany ale inak skvely odbornik.tiez odporucam 🙂

svetlankat
1. dec 2009

Ahojte baby, mohli by ste mi presne poradit kam mam ist v novej nemocnici na prietoky? Kamoska mi vravela, ze sa tam treba objednat, nemate tam niekto tel.cislo? Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre