Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

dankaa
9. feb 2007

Ahojte mamicky,

ktorá máte skúsenosti,alebo sa chystáte rodit v novej nemocnici v Kočiciach,tak sem patríte... 😉

svetlankat
27. júl 2011

@mimca20 🙂 nech je zdravucky a rastie vam do krasy

mimca20
28. júl 2011

@iva.jurkova A taky aky je na zaciatku tak taky je stale. Ja som s nim bola max. spokojna, citila som sa tak kludne a spokojne. Drzim ti palce.

wewerka000
28. júl 2011

ahoj,nemate kontakt na androvicovu alebo vatralovu,prosim.

1talizmanik1
29. júl 2011

@wewerka000 uz 2* som ti ho posielala v poste, dufam, ze ti pride 🙂

gitka1311
30. júl 2011

Prihovaram sa za doktora Molokaca, moja lekarka nedosla k porodu, lebo toho mala vela a uz nemohla dojst po 48 hodinach opat do porodnice. Dr. Molokac mal sluzbu, strasne zlaty, vtipny, staral sa o mna aj po porode, vzdy ma prisiel pozriet, aj ked som nebola jeho pacientka, teda neboli sme dopredu dohodnuti, pri druhom idem rozhodne za nim opat.

katramau
1. aug 2011

Ahojte baby ja som bola dnes na USG v novej a poviem vam to bolo... 🙂 .maju tam teraz riadny frmol,asi ich ma vela dovolenku a musia sa vsetko pokryvat, ale vyzeralo to ako v nejakej fabrike na pase. "dalsie dve dnu,dole gate ....dalsia,podme dole gate... 😖 Dufam,ze uz pri samotnom porode to bude trosku privetivejsie ... 😉

1talizmanik1
2. aug 2011

@katramau no super 🙂 a este jedna otakza, bo lekara asi nemas vybaveneho, co?ked to slo takto...

skrajcovicova
2. aug 2011

Ahojte baby, chcela by som sa opytat, ci nemame niektora cislo na dr. Vatralovu? Ak ano, poslite mi, prosim. Dakujem.

katramau
2. aug 2011

@1talizmanik1 nie doktora nemam vybaveneho,tak verim ,ze to nebude este horsie. mne to pride take proti srsti davat peniaze za ochotu, mne tiez nikto nepriplaca za moju pracu ☹. uvidim ako to bude teraz a mozno pri druhom budem rozmyslat aj nad lekarom 😅

1talizmanik1
2. aug 2011

@katramau no lebo mne sa napr stalo, ze som krvacala a pani doktorka mala platiace pacienkty tak ma odmietla azobrat, cize lekarku mam vybavenu.......

1talizmanik1
2. aug 2011

@skrajcovicova na rosakovu a androvicovu mam....

katka888
2. aug 2011

@katramau
platis len ak pride mimo sluzbu, ak odrodis v case sluzby tvojho zazml lekara neplatis nic.
chapem co tym myslis, ze platit za to co v podstate aj tak musia spravit, ale ja nelutujem, ze som zazmluvnovala. rodili sme 2x u tej istej case sluzby, ale ta starostlivost pred , pocas a po porode.... super. bola som rada, ze mam doktora, ktory vie o mojom stave a sleduje ho.

zuzky1104
2. aug 2011

@katka888 Katka a u koho si rodila?

katka888
2. aug 2011

@zuzky1104
mudr rosakova

zuzky1104
2. aug 2011

Hej, hej, na dr.rosakovu som pocula zatial len same chvaly, od bab , co pri nej rodili, ba dokonca som s jednou lezala v porodnici a chodila dr. za nou na izbu, a fakt bola super.

katarinagk
3. aug 2011

Ahojte kocky, prosim, nemate nahodou niektora cislo na Mudr. Murina, Adama alebo Dianisinovu, kolega nutne potrebuje porodnika a skoro vsetci su na dovolenke....prosim do IP, velmi by ste mi pomohli....

dakujemmmmmmmmmmm

katy2
3. aug 2011

@katarinagk dr. Adam uz v novej nie je... a dr. Murin je prave na dovolenke

katka888
3. aug 2011

@mimca20
ako sa mate?

carmen86
3. aug 2011

@katarinagk @katy2 Dr.Adam sice nerobi na oddeleni ale ma v novej nemocnici vlastnu ambulanciu,ale momentalne je na dovolenke, a ta druha doktorka sa vola Dianišková 🙂

katarinagk
4. aug 2011

uff, dakujem pekne, panecku, ved to su na dovolenke uplne vsetci....

katramau
4. aug 2011

@katka888 a to platis nieco mimo potom za ochotu,ze ta ten dany lekar zobral k sebe do poradne? ked teda porodis v sluzbe toho daneho doktora za ktorym si chodila a tam neplatis ten poplatok za zazmluvnenie.dufam,ze nevadi ked sa pytam ak ano tak kludne ignoruj moju otazku. dakujem 😉

katka888
4. aug 2011

@katramau
som rada ze sa pytas 🙂
zazmluvnis si doktora ku nemu chodis pred porodom, ak odrodis v jeho sluzbe neplatis nic, ak mimo jeho sluzby,tzn ze ho musia zavolat , on pride a ta odrodi, tak je to po starom 5000 sk. ak odrodis mimo jeho sluzby a on nepride / napr je mimo kosic alebo tak / tak neplatis. dufam, ze som ti odpovedala na to co si chcela

flowerfairy
4. aug 2011

@katka888 Ahoj, to je zaujimave a ako je to s tym zazmluvnovanim, to prides za doktorom a nejak oficialne sa za to plati? S platenim problem nemam, len mi je dost blbe niekomu nieco strkat do vrecka. Este ze som narazila na tuto temu 🙂 Ja uz som v novej rodila, ale u doktora, ktory nam bol rodina, takze ma taketo veci uplne obisli. Bohuzial uz je na dochodku. Tak aj preto zistujem, kto by bol najlepsi a ako to chodi, lebo tam uz nikoho nepoznam.

katka888
4. aug 2011

@flowerfairy
spoj sa slekarom a on uz s tebou dohodne postup. plati sa pokial viem az po porode

flowerfairy
4. aug 2011

@katka888 dobre vediet, ja mam termin az v decembri, ale uz teraz mam obavy, tak zistujem dopredu 🙂
Dakujem ti a dodatocne gratulujem k syncekovi 🙂

katy2
4. aug 2011

@flowerfairy zazmluvnenie sa oficialne vypisuje na sekretariate - na 16.p. vedla usg.... Ked dr suhlasi, ides na sekretariat a vypises oficialny papier.... Ak rodis mimo dr. sluzby - po porode od teba nemocnica vyuctuje dany poplatok... doktorovi ide tusim 2000 a nemocnici 3000..... dr. do vrecka sa nedava nic, ide to oficialnou cestou.... Ci mu das nieco mimo toho, je na tebe..... Ale nie si povinna....

flowerfairy
4. aug 2011

@katy2 Joooj, diky velmi pekne, taketo veci som vobec nevedela. Uz len zistit u koho, ale na to mam este cas 🙂

mimca20
5. aug 2011

@katka888 Ahojky. Ako tak sa nam dari, znova sme u svokrovcov. Dnes ide manzel kamaratovemu otcovi na pohreb a ja s malym ostanem pri babke. aspon mame znova zmenu. Vcera sme boli na Neurologii a Ortopedii, vsetko mame uplne v poriadku, o 3 mesiace kontrola. Maly rastie a pribera, zatial ziaden problemik sa nam nenaskytol. V utorok sme boli v KE ockovat proti tuberkuloze a sestricka na novorodeneckom ked Lukaska zbadala, tak vidiet ze je zmeneny, pribraty a spokojny ako stale. Tak to ma tesi. Zatial kojim ako tak. A uz nam vyslo aj slniecko, tak sme aj vonku. A vy ako??

katramau
5. aug 2011

@katka888 dakujem za odpoved, tak to som nevedela ako to presne funguje. No ale uz je asi neskoro si niekoho vybavovat,kedze termin mam 17teho. 🙂 tak budem nabuduce vediet,skoda. verim, ze aj napriek tomu, ze vsetko dobre dopadne. 🙂

katy31
7. aug 2011

@iva.jurkova ahoj, prosím Ťa, hodíš mi do IP kontakt na Dr. Murína? Ja sa rozhodujem medzi ním a Dr. Rosakovou, neviem, ale asi chcem ist k nemu, muzi su vraj lepší.. Ďakujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre