Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

dankaa
9. feb 2007

Ahojte mamicky,

ktorá máte skúsenosti,alebo sa chystáte rodit v novej nemocnici v Kočiciach,tak sem patríte... 😉

katka888
8. feb 2010

asi kukneme nejaku v novej, alebo tu mam pri sebe nejaku polikliniku pri pohotovosti. uz to zacina s tymi vybavovackami.

nell201
8. feb 2010

Super.Ja som na jenisejskej.Lekarku mam Illasovu.

svetlankat
8. feb 2010

To hej, ja som počula, že musíme nahlásiť v pôrodnici, meno adresu a telefónne číslo pediatra. Neviete náhodou do koľkých dní sa v dnešnej dobe vydáva rodný list dieťatka, ešte to by ma zaujímalo.

svetlankat
8. feb 2010

Ja na Sputníkovej a lekárka tiež Ilašová, urobila na mňa super dojem.

nell201
8. feb 2010

Po rodny list by mal ist otecko.A myslim,ze to ti povedia ked budes malu nahlasovat pri okienku na cp.Na sputnikovej 9 mam kamosku.

svetlankat
8. feb 2010

Ďakujem, takže by to malo byť na počkanie, už spisujem manželovi, čo bude musieť po pôrode vybaviť.

svetlankat
8. feb 2010

Ja som na dvojke.

blumka
8. feb 2010

ahojte kocky...tak ja teda idem zajtra... 😉 drzte mi palce

nell201
8. feb 2010

blumka,drzim palce.Potom sa hned ako budes moct ozvi.

blumka
8. feb 2010

nell, dakujem..urcite sa ozvem hned ako to bude mozne..

svetlankat
8. feb 2010

Blumka držím ti palce. Už vieš kto to bude robiť? Zajtra resp. pozajtra už budeš mať malú pri sebe. Preto to respektíve, lebo že vraj po císarskom, dávajú babatká až po 12 hodinách.

blumka
8. feb 2010

svetlanka, vobec neviem kto, vyzera to ze zajtra tam bude rusno..uz maju naplanovane nejake sekcie, tak dufam, ze nebudem musiet dlho cakat na tu moju..ja by som to najradsej mala z krku hned rano.. Tych 12 hodin je aj rozumny cas, viem ako som po prvej sekcii ledva zila tie prve hodiny, aj ked som sa snazila sa rozhybat ale mala som na zaciatku dost co robit so sebou

svetlankat
8. feb 2010

Dúfam, že to budeš mať za sebou čo najskôr. Hlavne kľud, ale to sa radí, keď sedím doma na riti, čo? Tak potom sa ozvi. Ešte raz ti silno držím palce.

blumka
8. feb 2010

no ja som zatial kludna...ono mi to vecer docvakne a v noci ked nebudem moct spat 😀

svetlankat
8. feb 2010

To hej, aj ti trošku závidím, ale v dobrom, že to už budeš mať zajtra za sebou. Aj ja by som už šla. Tak sa drž.

svetlankat
8. feb 2010

Blumka, ešte by ma zaujímalo, keďže už s tým máš skúsenosti, ideš pod úplnú narkózu, alebo budeš mať spinal? A čo je podľa teba lepšie?

blumka
8. feb 2010

svetlanka, budem mat spinal.
aj lekar sam povedal ze sa v prevaznej vacsine robi spinla, len pri nejakych alergiach alebo inych komplikaciach sa dava do celkovej.
co mam info, tak celkova prechadza aj do babatka, regeneracia po nej je tazsia ako po spinali a hlavne pri spinali vidis svoje dietatko hned ako ho vyberu 😉

svetlankat
8. feb 2010

Aha, ďakujem za info. Tak sa drž a ešte si dnes užívaj bruško.

sabiatko
9. feb 2010

blumka, drzim ti na dnes palce 🙂 bude to troska tazke, ale uz dnes uvidis svoju malinku, takze je to stastny den 😵

rubinka
10. feb 2010

Baby chcem sa spýtať tých ktoré tu už rodili, zapožičiava aj táto nemocnica monitory dychu aj na domov? Ak áno tak za koľko a na ako dlho?

svetlankat
10. feb 2010

Ahoj Katka, tak ako si dopadla? Ja idem v piatok na USG, zatial je vsetko uzavrete, takze este mam asi cas. A ty Nell? Je u teba nieco nove?

katka888
10. feb 2010

ahoj svetlanka, tiez idem v pia rano na 7mu na USG, mam sice tie kontrakcie podla monitora, ale tiez to este na porod nevyzera. no ratam, ze tento vikend bude posledny kludny 🙂 kedze dalsi uz mame termin, tak to iste uz na vylet nikam nepojdeme 🙂 / pre istotu /

svetlankat
10. feb 2010

Tak to asi nie, potom v piatok sa opat uvidime, inac ja po dnesnom vysetreni dost krvavo spinim, ale doktorka vravela, ze to mozem, len keby to brucho tak nebolelo, ale nejak to dobojujeme.

katka888
10. feb 2010

a vravela ti, preco ta to brucho tak moze boliet? tiez ides na 7mu?

svetlankat
10. feb 2010

Ano idem na 7.00, vravela, ze mala sa uz chysta na porod a ze to uz vyzera lepsie od nedele, ze uz su tam nejake zmeny.

svetlankat
10. feb 2010

Mala som sa aj objednat na monitor na pondelok, ze pre istotu, ked neodrodim cez vikend, aspon tak sa vyjadrila, ale objednali ma az na utorok, ze pondelok bol uz plny

katka888
10. feb 2010

sikulka, takze asi rodis skor ako my.... my sme sa v nedelu nechystali ani nahodou, a dnes to tiez vyzeralo, ze nic. aj ked som dostala cipok, aby sa mi uvolnili svaly, aby malá mohla zist nizsie ci co / nechapem, lebo malá je vraj velmi nizko uz asi od 6-7 mes /.... sa do toho nerozumiem 🙂

katka888
10. feb 2010

aj mna napisali az na utorok miesto pondelka, na 11:30

svetlankat
10. feb 2010

Poviem ti ze ani ja, a mala si sa ist objednat na monitor?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre