Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

dankaa
9. feb 2007

Ahojte mamicky,

ktorá máte skúsenosti,alebo sa chystáte rodit v novej nemocnici v Kočiciach,tak sem patríte... 😉

1talizmanik1
7. jún 2011

@katka888 si najdi stranku ohodnot lekara a natukaj meno a od 1 do 10 ti vybehne stupnica..., ale istej pani doktorke mam sto chuti napisat milion negativnych hodnoteni...

dany1986
7. jún 2011

@1talizmanik1 a robi ta pani doktorka v novej nem. alebo nie ?????? 😉

1talizmanik1
7. jún 2011

@dany1986 vies co?na toryskej ma ambulanciu-ivanovova, strasna zenska.....som jej napisala to negativne hodnotenie a ako pozeram, nie som jedinna...

dany1986
7. jún 2011

pocula som o nej svagrina tam chodi ale ide od nej prec neni tiez spokojna 😒 a ty chodis k nej alebo chodila si ?????

1talizmanik1
7. jún 2011

@dany1986 ja k nej nechodim, ja som u luptaka a tam som spokojna, ale som na rizikovom, jedno nam oduimrelo v 3 mesiaci, boli problemy a zacala som krvacat,on mal dovolenku as ona ma v 1 den odmietla vziat,,lebo mala platiace pacientky-neviem, ci ja mam inych 7 €...a mi povedala, nech dojdem na dalsi den rano a na 2 den rano mi povedala, ze ma nevezme,nech si zistim,kto je dalsi zastupujuci lekar ...som tam urobila taky cirkus...ma nakniec vzala, no vysetrenie horsie jak na veterine.....a este aj gelove nechty mala a a mi povedala, ze ked dozije maly do pondelka, bude dobre.....bo sa jej nevidia ozvy srdca......som stiahla luptaka z dovolenky a on hned lietal hore-dole a hned v pondelok ma bol aj murin kuknut, bo on je morfolog ci co a hned mi povedal, ze co trepe, ze maly je v poriadku....

dany1986
7. jún 2011

@1talizmanik1 tak to niektori lekari maju pristup radsej vziat platiaceho ako surny pripad 😢 smutne ☹ ja ked som cakala prvu dcerku tak som chodila k jeho mame k luptakovej, ale ked zomrela a cakala som 2 babo tak som si nasla novu gyn. nechcela som k nemu chodit pocula som ze je dobry ale kamosky si ho moc nechvalia ale ved kazdy je iny

1talizmanik1
7. jún 2011

@dany1986 tak ja nemam problem dat 7 €, silo o to, ze ma odmietla vziat, lebo byniektora platiaca nemala termin nacas.....a ja som spokojna aj s nim 🙂

sweetsuzi
7. jún 2011

@1talizmanik1 to vazne? ja k nej chodim do ambulancie, som k nej prestupila ked som bola tehotna, tak vyslo. Ale nastastie som nemala s nou zle skusenosti, no ale ani nic extra 😖

1talizmanik1
7. jún 2011

@sweetsuzi to vazne.....ja som v zivote nezazila taky strasny pristup ku ne....ako na pohotovosti na rastislavke ma lekarka osetrila, len vsetko plne mali a sam cigan a nebolo vybavenie tak ma poslali domov a k obvodakovi, lenze on dovolenka a tato blondata krava sa takto zachovala...

1talizmanik1
7. jún 2011

@zuzanka111 a murin mal aky pristup?mne robil morfologiu a bol vinikajuci 🙂, len o poorde by som chcela viac vediet 🙂

sweetsuzi
7. jún 2011

@1talizmanik1 no ja som lezala spolu vyse mesiaca na predporodnom a vsetky zeny ktore rodili u Murina, ci uz spontanne alebo cisarskym boli spokojne. On je dobry, je mily, citlivy a dobry odbornik, mna tiez vysetroval a vsetko mi povysvetloval, ukludnil ma, super.

1talizmanik1
7. jún 2011

@sweetsuzi a ivanovova sa k tebe jak chova? a murin je taky zlatucky 🙂, normlane zacinam uvazovat nad nim 🙂

sweetsuzi
7. jún 2011

@1talizmanik1 Ivanovova, by som povedala ze tak bezne, urobi vysetrenia, napise spravu - ked chcem nieco vediet musim sa pytat. Nemam s nou vyslovene zlu skusenost, ale ja som mala v podstate bezproblemove tehotenstvo - problem vyvstal az na USG v nemocnici v 31tt - vtedy sa zistilo ze je maly pozadu s hmotnostou a skoncila som na infuziach. Ale ci ona nieco zanedbala, to ti nepoviem, lebo ten USG bol dva dni pred kontrolou (po mesiac) u nej, takze neviem ci by to bola tiez zistila. Skratka som rada ze je maly zdravy, aj ked sme si pretrpeli, a pri druhom tehotenstve budem chodit k Rosakovej od zaciatku 😉

sweetsuzi
7. jún 2011

@1talizmanik1 este som zabudla - hej Murin je dobry, urcite odporucam, on pride aj z domu ked treba mimo sluzbu.

1talizmanik1
8. jún 2011

@sweetsuzi no diky 🙂, tak uz rozmyslam o 3 lekaroch v novej nemocnici 🙂, murin, rosakova, androvicopa 🙂

mimca20
8. jún 2011

@katka888 Ahojky Katka. No aj my sme v poriadku, ideme buduci utorok na monitor a uz k svojmu gynekologovi chodit nemusim, takze parada. Ako tak som zbadala (tym svojim zrakom) ze v den mojho predpokladaneho porodu ma sluzbu Rosakova, tak som si na teba hned spomenula. Moj porodnik vtedy ma volno, tak uvidime, ci ho budem volat alebo necham to tak ako to ma prist. Ale ako si raz tu pisala o Rosakovej docela fajn veci, ze si u nej uz rodila a tak.
Inak sa mame fajn, mame uz mat zbalenu tasku pre kazdy pripad, maly (mal by to byt chlapec) sa drzka, uz pomaly finisuje v brusku ako vcera povedala lekarka na kontrole. Uz ani poriadne nepriberam, som schudla 1kg, ale ze vraj to uz pomaly pomaly blizime sa k porodu. Tak uvidime ako to dopadne.
Skoda, ze sa volajako miname na tych kontrolach, ze by sme aj osobne pokecali co a ako.....
DRZKAJ SA. Mimca

zuzanka111
8. jún 2011

@1talizmanik1 Nie, nebol.
Ja nie som na toto príliš citlivá. Príjemné to nie je tak či tak, takže tých pár sekúnd sa dá v pohode vydržať. Nebol surový, bol úplne v pohode. A je šikovný. Manželovi som v tomto dôverovala, keďže chodí k pôrodom a sekciám bežne, vie najlepšie z praxe, kto je ako šikovný. Neľutujem voľbu. Suchánej aj Murín boli výborní.

zuzanka111
8. jún 2011

@1talizmanik1 Myslíš Sucháneka? Bol super. Aj murín. 🙂
Sú to šikovní gynekológovia.

katka888
8. jún 2011

@mimca20
ak vystihnes rosakovu, mozes byt uplne v klude.
to kde si "zocila" rozpis sluzieb? ja mam termin den po tebe, ale je mi jasne, ze to nebude presne, asi skor.
a hadam sa stretneme, mozno nakoniec aj na izbe 🙂
drzim vam palceky

mimca20
8. jún 2011

@katka888 No ked by si bola na monitore a meraju ti tlak, maju na nastenke priblizny rozpis. Viem, ze by sa to nemalo, ale vcera som si to vsimla, ale mrkla som sa na to tak aby ani mne ani personalu to nebolo neprijemne.
Maju to dost ocito vystavene, ale nic nekale som nespravila.
No mozno sa aj stretneme na izbe, nikdy nevieme kedy a ako nas to chyti hihihi. Tak aj ja vam drzim palce, uvidime kedy nasi drobcovia sa ohlasia. 🙂

katka888
8. jún 2011

@1talizmanik1
ako citam co sa ti stalo ked mal luptak dovolenku, akoze sila, ja by som masi podala staznost na presetrenie na ten urad zdravt dohladu ci co to je..... to je co za pristup !!!!!!!
plne ta chapem, ze mas obavy a chces poriesit co najlepsieho dokiho, no ako citam v novej je snad kazdy lekar odbornikom. musime len verit, ze ked budes rodit a zazmluvneny lekar z nejakych obj dovodov nestihne dojst, tak vsetko dobre dopadne
ja sa uz po citani viacerych prispevkov neobavam, zeby ma odrodil niekto "zly" ak rosakova nestihne

katka888
8. jún 2011

@mimca20
no diky za info, nakuknem vo stvrtok ak sa bude dat 🙂samozrejme vramci slusnosti, nebudem oci "vyočúvať" 🙂, ved aj tak na 99% rodime iny termin ako oficialny, tak asi tak

mimca20
8. jún 2011

@katka888 A ktory termin rodite?? Ides rodit normalne ci cisarsky??? Cca ten papier maju tak priblizne v pravej casti nastenky nizsie v euroobale pripnuty.

1talizmanik1
8. jún 2011

@katka888 ved ked mi na ten 2 den povedala, ze ma nevezme, ze nech si zistim, kto je 2 zastupujuci lekar a idem tam, tak som spustila, ze ci si mysli,,ze mne robi dobre, ze sa mi zas dakto ma v p**i dlabat a ze sa postaram o to, ze ju poriesi urad nad zdravotnou starostlivostou, ze sa postaram, aby jej este aj licenciu vzali, ze toto boh nevidel, jak sa chova jedna lekarka....no a vresk taky, ze kazdy, kto mal ordinaciu vedla na chodbe uz bol vonku, lekari, sestricky a v tom momente ma brala dnu....ako chcela som ist rodit do sace, ale vkuse nejaky problem, minule sa nam maly pytal na svet a to este len 24 tyzden bol, tak preto zacinam riesit novu nemocnicu..., ale zas, ked ma potom dosiel kuknut murin, bo ma zbytocne vystrasila, ze ma daco so srdcom a popozeral a mi povedal, ze je vsetko o.k., ze maly je v uplnom poriadku.....tak asi si pica musela povedat svoje...taky odpor mam k tejto zene a inak som jej vcera napisala negativne hodnotenie na www.nasilekari.sk a nebola som jedinna, kto bol nespokojny...

1talizmanik1
8. jún 2011

@zuzanka111 no dobre potom, sice aj tak mam pocit, ze po porode mi bude jedno, kto ma odrodil 🙂

katka888
8. jún 2011

@1talizmanik1
jasne, mas pravdu, ale urcite si vyber novu kvoli novorodeneckej jiske.

katka888
8. jún 2011

@mimca20
normalne rodit a ofic termin 23.6. ale je jasne, ze je mala sanca ze sa trafime do terminu....
ty tiez ides normalne, ze?

mimca20
8. jún 2011

@katka888 Ano ja idem normalne rodit, ale urcite sa tiez do toho terminu presne netrafime. Hlavne bude ked male bude OK aj my maminy tiez - to je zaklad. Tak uvidime. Dobre uz aj to je, ze sme v tych tyzdnoch, co uz mozme ist rodit hocikedy, ved to mame uz za par ako nejaki vojaci 🙂.

katka888
8. jún 2011

@mimca20
no hej, 2 tyzdne to je ako jeden den pri tom case co sme doteraz zvladli 😀

mimca20
9. jún 2011

@katka888 Tak ako ste dopadli na monitore?? Drzkajte sa.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre