Skúsenosti s veštením

blbovina
17. júl 2014

Ahojte. Baby, davali ste si niekedy vestit? Splnilo sa vam to? Alebo plynul zivot inak? Napiste mi prosim vase skusenosti. Zivot vraj mozme zit aj inak ako nam povedia karty ked si ho sami zmenime. Verite tomu?

terezka1947
17. júl 2014

..verim,ze je na svete par ludi,kt.maju dar "vidiet"buducnost....

ale neverim,ze takyto ludia bezne vestia...a este za to beru co i len vsimne

takze ja na vestenie ako take neverim....ak ma byt nieco v zivote pekne-tesim sa uz teraz
a ak pride nieco tazke a zle...zatial to vediet nechcem,naco sa trapit dopredu...kazdy den ma dost svojich radosti a tazkosti
myslim,ze clovek si svoj zivot moze do znacnej mier ovplyvnit sam...svojim konanim,rozhodnutim,atd...a potom su urcite okolnosti,kt.sam ovplyvnit nemoze,jednoducho sa stanu...a je uz na kazdom z nas ako ich dokaze spracovat a ist dalej
mozno silnejsi,mozno skusenejsi...
ale ak mam byt uprimna,dost sa cudujem ludom,kt.si podla vestenia vyberaju partnera,rozhoduju sa o tom,ci sa dat ci nedat rozviest,ci vyzdraveju...to mi pride take "chytanie sa"nejakej zachrany,nejakej carovnej palicky,kt.za nas vyriesi vsetko...a tak,kedze casto je nas zivot aj o urcitej neistote...hladame casto istotu vo vesteni...

bonaqa2013
17. júl 2014

S tými liečiteľmi je to tak, že topiaci sa aj slamky chytá. Ak máš choré dieťa, ako máme my, tak tiež uvažujeme nad jednou liečiteľkou. Ale keď sme videli na internete jej stránku, tak neviem, neviem. Zaváňa mi to sektou.

sandrika1986
17. júl 2014

Ja som si dala veštiť, veci ktoré mi povedali z mojej minulosti nemali odkiaľ vedieť. Potrebovali len dátum narodenia a otázku, ktorá ma zaujímala. Mne sa ich predpovede splnili a to som si dala veštiť u viacerých. Sú medzi nami ľudia, ktorý vedia veštiť a majú tento dar.

barcelona94901
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sandrika1986
17. júl 2014

@barcelona94901 : Presne tak. aj mne povedali veci, ktoré sa aj skutočne stali. Keď neviem ako to bude, ako to dopadne tak vyhľadávam ich pomoc. buď cez email alebo telefonicky.

adusiq5
17. júl 2014

ja som mala vyveštene cisarsky a dievčatko stalo sa tak, a hned aj to že s spriatelom nam to dlho nevydrží, že to nezvládne. Ale tak neberiem si to tak, mali sme svadbu a lúbim ho. čo sa má stať stane sa! 🙂 :/

blbovina
autor
17. júl 2014

@sandrika1986 mozem vas poprosit viac info, kontakt, cena a tak. Ip poprosim.

klara37
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barcelona94901
22. aug 2019

@klara37 veď na ňu nadávajú