Súkromná pôrodnica v Galante a v Dunajskej Strede

angi07
14. jan 2013

Ahoj. Mám záujem rodiť v súkromnej pôrodnici. Počula som, že v DS je jedna súkromná, s vlastnou izbou atď. Máte s tým skúsenosti? Alebo v GA pokiaľ ja viem, nie je súkromná ale aké máte skúsenosti?Ďakujem!

sissika
14. jan 2013

@angi07 ja som rodila v Ga a dalo sa, len niektore sestricky su hnusne

lenuska36
14. jan 2013

@angi07 ahoj, ja tu byvam blizko DS, chystam sa tam rodit, ale nepocula som o zvlastnej sukromnej porodnici, myslim, ze tu nic take nie je. Mam aj prelustrovane fora o DS, nespominalo sa tam nic take. Je tu normalna porodnica v ramci statnej nemocnice a ma moznosti nadstandardu za priplatky - vratane nadstandardneho porodneho boxu a izby, kde si sama, pripadne rodinneho apartmanu pre teba, babo a partnera. Ale to je v normalnej nemocke

angi07
autor
15. jan 2013

@lenuska36 Ďakujem! Pozriem sa na to, pár krát som bola v nemocnici na ženskom odd. a viem, že sestričky nie sú tie naj... A hlavne primár. Síce mám vlastného lekára, ktorý je super, ale chcela by som tam mať aj manžela a hlavne byť sama! 😉

kittikatalin
15. jan 2013

Ahoj🙂 ja som rodila v Galante pred 4 rokmi.... vtedy to tam bolo super manžel bol pri mne lekar super aj sestričky uplne v pohode.... mala som sukromnu izbu kde somnou bol aj cely ten čas aj manžel.... ked sme mali návštevu tak kludne mohli ist na izbu 😀

lenuska36
16. jan 2013

@angi07 to sa tam v pohode da, ak si zaplatis ten nadstandardny porodny box za 180 e, tam je s tebou aj manzel celu dobu, mas tam svoje vecko a sprchu. V ramci tej ceny mas potom narok na rodinny apartman za polovicnu cenu, alebo na vlastnu izbu, kde manzel nespi, ide vecer domov. Problem vsak je, ze tieto izby funguju na principe kto skor pride. Cize neda sa objednat dopredu, az na mieste. (logicky, vsak nevieme na kedy presne 🙂 Cize moze sa stat, ze na den, dva ides na obycajnu izbu a potom ides na nadstandardnu. Ale na obhliadke aj tie obycky vyzerali v pohode.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre