Súkromná pôrodnica - Zvolen, Banská Bystrica. Poraďte

adida
7. nov 2006

Mile Damy prosim vas 😔 neviete mi poradit nejaku sukromnu porodnicu nevadi ze sa tam bude vsetko platit, chcem len aby bola sukromna,alebo fakt dobra kde su mili doktori ktori vyhoveju pacientke
Citala som aj o B.Stiavnici ale tam sa rodi bez epiduralky a to ja
nechcem 😕 bojim sa.
Nie je este nejaka podobna porodnica v blizkosti? Ten Novamed, kus som si o nom tu precitala - funguje tam uz porodnica? ja som sa prestahovala pred mesiacom z Bratislavy do Bystrice.
a aj som otehotnela 🙂
Prepacte 😔 ze som vytvorila temu ale nevedela som kde to mam zaradit.
Prosim vas ak viete poradte mi.

DAKUJEM

deninka14
8. nov 2006

ahoj adida.Asi ta sklamem.V okoli BB a ZV sa zatial nenachadza ziadna sukromna porodnica. Ja chodim na kontroly do NOVAMEDU a co som sa informovala o moznosti porodu u nich, dostala som odpoved, ze porodnica este nefunguje.Vraj im chybaju pediatri a este nejake "drobnosti". Sestricka mi povedala, ze to maju v plane otvorit od Noveho roku (a tiez sa pousimala, ze nevie od ktoreho,lebo to slubovali uz aj minuly rok). Ja tam idem na kontrolu 15.11, tak sa este raz opytam a dam vediet, ci je nieco nove. Aj mne by sa pacilo rodit na "inej" urovni.
Potom dam vediet 😎

mirko06
10. nov 2006

adida: nic proti sukromnym porodniciam, ale aby si si platila zato, ze sa na teba kazdy usmieva.... 🙂
ja som z ba, ale rodila som vo zvolenskej porodnici.pokial chces mat klud a komfort, zaplat si nadstandardnu izbu, je vybavena super, lezala som tam uz po porode s malym. lekara si tak isto mozes vybrat a zaplatit, navstevy mozu prist kedykolvek a ver mi, aj vybavenie saly je velmi moderne a co sa tyka starostlivosti o babatka, je to v absolutnom poriadku. a personal od sestriciek po doktorov je velmi profesionalny, mili a ochotni a ver mi, nemusis platit zato, aby sa na teba usmievali. ale jasne, ked chces rodit v sukromnej porodnici, nic proti tomu. len nie je vzdy zlato, co sa blisti 🙂

natak
11. nov 2006

Ahoj
Akurat som pisala do fora POROD - Gynekologia a porodnica NOVAMED ( BB ), tam si mozes precitat skusenosti aj moje.
Ja som sa tiez pristahovala do BB cca pred rokom.

danu
24. nov 2006

Ahoj chcem sa spytat u mna je to sice este velmi skoro termin mam jul 2007 😵 ale uz vopred sa chcem poinformovat a zistit sukromne alebo nadstandartne sluzby-porodnice v Bratislave

leva
10. apr 2007

danu uz si sa rozhodla?sanatorium Koch v blave je vyborne.ja som tam rodila jul 2006.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre