Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
25. jún 2007

neviem....treba navrhnut, mne je to jedno ale mitinka ze moze do 17hod, tak to mozeme dat na 14hod??/

jankatt
25. jún 2007

mne je tiez jedno ja mam v stredu volno zajtra idem na pohovor a za ekonomku takze ta streda mi padla vhod

melory
autor
25. jún 2007

dame to do stretka

jankatt
25. jún 2007

oki dufam ze nebude prsat

melory
autor
25. jún 2007

to snad nie

jankatt
25. jún 2007

uz sa tesim na kolace zasa priberiem

melory
autor
25. jún 2007

nevadi ved sa dost nabehame

jankatt
25. jún 2007

no len potom co nosit ja uz teraz neviem co na seba

melory
autor
25. jún 2007

ja tiez nosi 5veci dookola

jankatt
25. jún 2007

ja nemam zasa nic na leto ziadne kratase iba sukne a v tom sa mi moc nechce

melory
autor
25. jún 2007

sukne su paradne najlepsie

jankatt
25. jún 2007

no len ked ti sahaju tesne pod zadok tak asi nie

melory
autor
26. jún 2007

nie, nie ja milujem dlhe sukne

jankatt
26. jún 2007

mas novu fotku mel no ved ja uz tiez nemusim tie kratke

melory
autor
26. jún 2007

to aby ste ma spoznali 😀

jankatt
26. jún 2007

urcite spozname 🙂 🙂

jankatt
1. júl 2007

ahojte to tu nie je nikto z tt

palvinka
2. júl 2007

Janka nejako sa tu míňame, ale cez víkend som ani pc nemala zapnutý. No ako Nicolka už máte zubček vonku?
Mitinka ako brigáda ozvali sa Ti?

mitinka
2. júl 2007

ahoj palvi ano nakonec ma zobrali nastalo 😀 takze som uz funky fish 😀 😀 takze uz normalne pracujem pozri sa do volneho pokecu ci co to je a tam mam pisane spolocne byvanie ale muz nechce!!precitaj si 😠 😠 uz ma slahnme

jankatt
3. júl 2007

ahoj mitinka tak to ti nezavidim tu svokru ja by som ju asi zabila byt v tvojej kozi drzim palce aby ti to vyslo.My sme mali trochu iny problem ja som povedela ze by som nebola ani prva ani posledna mama co by zostala s deckom sama a ze ked sa mu nieco nepaci tak moze ist ze mne rodicia pomozu a odvtedy mam pokoj 🙂

jankatt
3. júl 2007

ahoj pavli este sa neprerezal nejako to trva ale nevadi aspon nekuse 😀 a vy ako?

linduska1
4. júl 2007

janka aj vam rastu zubky? a ktore? ako to znasate? a ty to mas doma tusim tiez vesele - to je asi na inu debatu
neako nam to tu pustne. je leto kazdy sa vonku slni. a kam nam zmizla mel?
mitinka, drzim palce aby si neako muzika presvedcila. tiez by som so svokrou nemohla byvat. moja byva 200 km od nas, vidim ju asi 4 krat do roka a to uplne staci. ona je sice velmi mila ale presne tie komentare toto by som ja robila takto a toto inak by som dlho nevydrzala. mladi, pokial mozu, by mali byvat sami, a vy na to mate.

palvinka
4. júl 2007

moja svokra býva 70km od nás takže tiež sa nevidíme každý deň, akurát zajtra k nám majú prísť 😝 . Mitinka nemáš to ľahké, no čo už ste sa nejako dohodli? Držím palce aby sa mužík umúdril. Ja si to ani neviem predstaviť, to musíš tam mať dobré peklo, keď ti niekto stále dýcha na krk.

jankatt
4. júl 2007

ahoj linduska ako uz si ok kedy pojdeme von?

melory
autor
5. júl 2007

ahojte ja som stale mimo trnavy, myslim na vas. my dychame cerstvy horsky vzduch.dnes ideme opekat masko, mnam mnam, snad nam nezmokne 😝

linduska1
5. júl 2007

jani, teraz je chora terezka. vcera sme vyfasovali antibiotika a do utorka mame cucat doma ☹ . ale potom sa urcite ozvem, hlavne ak bude konecne pekne pocasie. spravime si posedenie v trave pri trati, oki? 😀 😀 😀

jankatt
5. júl 2007

oki ved cislo mas tak zavolaj a nech sa mala vylieci

palvinka
5. júl 2007

môžme sa potom pridať na posedenie v tráve? 😀

kvendolinka
6. júl 2007

Ahojky babusky 🙂Chcem sa vas opytat:z roboty sme pozvane na seminar do detskeho integracneho centra na ul.Cajakovskeho 55 a kedze ideme autom aby sme nebludili ako sa tam prosim vas ide?Vieme,ze popri parku a nic viac hm?Dik moc 😉

bubaczik
6. júl 2007

kvendolinka je to tazko takto radit,to centrum je ukryte medzi barakmi 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre