Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

palvinka
13. júl 2007

baby čo ešte nespíte??

linduska1
14. júl 2007

bubaczik, mel - my chodime plavat do kvapky a mate pravdu maju prazdniny do septembra-idu malovat a cistit tak to tam bude potom este krajsie 😵 . ak chcete v septembri chodit objednajte sa uz teraz lebo sa to tam zbiera a uz je dost dlhy zoznam. inak ja si neviem vynachvalit - strasne dobre potom mala spinka a uz sme nahlaseni na druhy kurz v septembri - to nam uz spravia podvodne fotky 😀

bubaczik
14. júl 2007

linduska a kam sa mam ist prihlasit?ked im ani stranka nefunguje?prsim prosim 😀 a cena?no vsetko mozne info 😀 dakujem dakujem

melory
autor
14. júl 2007

tusim je to jeden kerz co trva mesiac 1000,- je tam aj sauna, co je supis so starsimi detmi....bubaczik kde je foto??/

bubaczik
14. júl 2007

ta neni 😀 nova identita sa mi paaači 😀

bubaczik
14. júl 2007

a vazili sme maleho..ma 4130gr 😀 😀

linduska1
14. júl 2007

kurz trva 8 hodin /jedna hodina trva asi 40 min. plavania/. S prezliekanim a aklimatizaciou kompletka tak 2 hodinky - pridete, vyzlecies babetko, potom seba do plaviek, do takych vedierok si das uteraky, suchu plienku, plienku na plavanie /prvu dostanes od nich zadarmo/, plavky pre babetko /da sa kupit od nich/a mydlo a idete sa osprchovat - pomahaju pri to asistentky, ktore deticky podrzia, oblecu mu plienku a plavky, potom sa plava a znovu sprchuje, da sa sucha plienka ide sa na 5 minut do sauny, v saune sa da vodicka alebo kojime a potom sa len nakremkujeme - instruktorka postupne masiruje deticky a este v aklimatizacnej miestnosti posedime, pohrame sa 10-15 minut. Plavame raz za tyzden ale platila som tusim 2000 Sk /urcite viac ako 1000 Sk/. telefony su 033/5503198, 0903 435 230 alebo 0915 119 992. Ja som na prihlasenie posielala sms - meno maminy, dietata, datum narodenia dietata ci je to prvy kurz a kontakt. Uf dufam ze som pomohla.

bubaczik
14. júl 2007

no pomohla si,len este kde sa to chodi plavat? 😀

linduska1
14. júl 2007

je to na kopanke na ulici Milkina cislo neviem ale je to rožny dom a maju na dome cedulku Klub kvapka 😀

melory
autor
14. júl 2007

bubaczik ideme kvapkovat?

palvinka
14. júl 2007

ja som už zahlásená na ten sept., čakám kedy sa mi ohlásia. A ešte som chcela Linduška tie plavky sú povinné, nestačí tá plávacia plienka? Lebo čo som pozerala fotečky tak niektoré detičky mali len tú, žiadne plavky.

bubaczik
15. júl 2007

mel tak ja by som sla 😅 len si musim kupit plavky..bo v polovicnych budem poburovat verejnost 😀 😀 maly mi bude mat v auguste tri mesiace.

palvinka
15. júl 2007

bubaczik plávanie je od 4 mes. takže v sept. už by ste mohli začať. A ja si chcem kúpiť dvojdielne plavky, tak neboj nebudeš poburovať verejnosť sama 😀 .

linduska1
15. júl 2007

palvika, plavky su povinne ale daju sa kupit u nich, enviem vsak kolko stoja lebo ja som malej kupila predcasne.

bubaczik
16. júl 2007

palvinka ale my budeme mat 4mes az 23 septembra 😕 takze neviem,ci to splname 😠

melory
autor
17. júl 2007

monika to co mas za foto, dako si sa zmensila a zmenila si pohlavie...ked ta bonznem admin.veru ta zmazu 😒

bubaczik
17. júl 2007

ale som krasna 😀 😀 😀

melory
autor
17. júl 2007

😢

bubaczik
17. júl 2007

co places..biju ta? 😅

melory
autor
17. júl 2007

su take krasne mlade mamicky.....a ja.... 😠

bubaczik
17. júl 2007

a ty co?stara? 😀 😀 😀

melory
autor
17. júl 2007

oprati tvojej fotke ano ale asi aj inac ano

bubaczik
17. júl 2007

joj,ta ty taka babicka,nie..?

melory
autor
17. júl 2007

ale aj ano, ked sa vidim

bubaczik
17. júl 2007

ale no..sak nemas nejaku este v pionierskej rovnosate? 😀

bubaczik
17. júl 2007

fotku myslim..alebo daj malinku stelu..

melory
autor
17. júl 2007

deti sa nemozu je to proti pravidlam a ja som zasadova....ale v rovnosate mam rovno z pionierskeho slubu

bubaczik
17. júl 2007

to fakt sa deti nemozu?ta zas budem fialova? 😠

melory
autor
17. júl 2007

fakt nie...ale pekna si tu skoda by bola

bubaczik
17. júl 2007

ta idem sa zmazat..ta co uz..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre