• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
som fakt nevedela...cestne pionierske :grinning:
17. júl 2007 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. júl 2007 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skodoradost,ano?no dobre.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. júl 2007 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:sweat_smile: :confused: :sweat_smile:
17. júl 2007 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz sa ti pacim?ha? :grinning: :grinning: no idem ja studovat franza lehara :grinning:
17. júl 2007 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lahara pozrav ze za chvilu aj ja a na buduci tyzden som ti farebne k dispozicii
17. júl 2007 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. júl 2007 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky, da sa v tychto horucavach ist v trnave niekam sa kupat s malymi detmi? no to mi vysiel divny slovosled. Je devat hodin rano a my tu uz skapiname. teraz by bola super dovolenka v tatrach. prezradim na palvinku ze sa chysta na buduci tyzden. Inak my mame rodinu v poprade a ked sme tam boli v lete bolo hadam 25-27 stupnov ja normalne v rifliach a tricku som fungovala a oni isli pokapat ze ako je horuco a behali v satockach. No neviem co by robili tu v nasich 37 stupnoch
18. júl 2007 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte trnavcanky.Linduska ani v Tatrach v tychto dnoch nieje,ako po ine predosle leta.Ja som konecne spokojna s letom,lebo mne je tu stale aj v lete zima.My mame toto pocasie, ako predpripravu,lebo v nedelu odchadzame k mojim rodicom do Suroviec.Velmi sa tesim na teplucko.
19. júl 2007 o 00:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte my chodime so stelinkou do senca, my sa kupeme a ona je pod stromom v kociku, pod slnecnikom, ma na kociku vzdy namoceny uterak, na slnecniku namocenu plachtu, je to pre nu dobre, vypije mi vela vody a vcera bola trosku prehriata a tak sla okusit nozickami senecku vodu, dobre sa ovlazila a zaspala. je tam aj sukromie, ked si najdete dobry flek, cize som kojila v tajnosti bez zvedavych oci.
19. júl 2007 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mel..a kam do senca?aj my sa chystame,s chlapcami..kedze dievky idu do ke..
19. júl 2007 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chodime za sencom prva dedina a je tam jazero po pravej strane pri ceste
19. júl 2007 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel za sencom smer BA???
19. júl 2007 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslite Velky Biel?
19. júl 2007 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lucia, ako sa máte?
19. júl 2007 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pomalicky prsi nam dnes cely den a deticky mi este spinkaju ale dlho uz veru nie.
Ty ze sa chystas na dovolenku do tatier? no aspon sa trosku schladis.
19. júl 2007 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už sa neviem dočkať, mala by som začať baliť, ale tak sa mi nič v tom teple nechce, tak tu čumákujem pri PC. U nás je nenormálnych 39 stupňov a zajtra má byť vraj 40 :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Už sme sa na noc presťahovali do hosťovskej izby, tú máme na prízemí a je tam o 4 stupne menej ako na poschodí :grinning: .
19. júl 2007 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to si viem predstavit, uz len ventilator a studena sprcha. No take teploty sme este tento rok enzazili tu bolo najviac 38 tento rok a ja som vystihla v trnave ozaj super pociasie, ani nie prilis horuco ani nie prilis zima. Tak uz idete tento vikend? Aspon sa ti rychlo vysusi pradlo ak nemas este poprane.
19. júl 2007 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je asi jediná výhoda týchto horúčav :grinning:
19. júl 2007 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved hej a ako hanka, uz sa tesi na tury? mas nosicku?
19. júl 2007 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máme patapum. Zatiaľ sme ho skúšali iba u nás keď sme išli na nákup alebo na poštu, tak uvidím ako sa jej bude v ňom páčiť keď tam bude dlhšie.
19. júl 2007 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved uvidis a ked sa jej nebude pacit mozte si iba niekam sadnut do travy pod strom a oddychovat.
19. júl 2007 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby je tu niekto??? :grinning: konecne som sa sem po dlhej dobe dostala :sweat_smile: :pensive: je mi za vami smutno rada by som oddychovala a chodila s vami po vonku :pensive: :frowning2: dnes mam konecne volno a muzik v praci tak dnes varujem ja :confounded: :grinning:
23. júl 2007 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mitinka este som sa nedostala do tesca a ak sa dostanem bude nahoda ze ta stretnem a kde si to vlastne? v bizuterii?
23. júl 2007 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie funky fish ruzovy obchodik pri lekarni :wink:
23. júl 2007 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky,
uz som aj ja maminka trnavska :grinning:
23. júl 2007 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky vedvies mas nadhernu dcerku a krasne fotecky :grinning: tak velmi Vam gratulujeme nech ste zdrave a v zivote velmiiiiiiii stastne :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
23. júl 2007 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme mitinka, na najblizsie stretko sa hlasim :dizzy_face:
pozrela som tvoj albumcek a Dianka je nadherne dietatko - tie ocka fiha paradnica :wink:
23. júl 2007 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vedvies gratulujem k dcerke :slight_smile:
aj ja som bola na tom istom porodnom stole uviazana :grinning: :grinning: a dr kovacicova je jaka vysmiata na fotke :grinning: :grinning:
23. júl 2007 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme bubaczik :wink:
dr. kovacicova bola velmi zlata, trpezliva a navonok kludna :dizzy_face: - bola som s nou velmi spokojna
fiha ty mas 4 deti :confused: moj ty duchod, ako to zvladas prosimta?
23. júl 2007 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok