Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

bubaczik
17. júl 2007

som fakt nevedela...cestne pionierske 😀

melory
autor
17. júl 2007

😀 😀 😝

bubaczik
17. júl 2007

skodoradost,ano?no dobre.. 😝

melory
autor
17. júl 2007

😅 😕 😅

bubaczik
17. júl 2007

a teraz sa ti pacim?ha? 😀 😀 no idem ja studovat franza lehara 😀

melory
autor
17. júl 2007

lahara pozrav ze za chvilu aj ja a na buduci tyzden som ti farebne k dispozicii

bubaczik
17. júl 2007

oki

linduska1
18. júl 2007

ahojte babenky, da sa v tychto horucavach ist v trnave niekam sa kupat s malymi detmi? no to mi vysiel divny slovosled. Je devat hodin rano a my tu uz skapiname. teraz by bola super dovolenka v tatrach. prezradim na palvinku ze sa chysta na buduci tyzden. Inak my mame rodinu v poprade a ked sme tam boli v lete bolo hadam 25-27 stupnov ja normalne v rifliach a tricku som fungovala a oni isli pokapat ze ako je horuco a behali v satockach. No neviem co by robili tu v nasich 37 stupnoch

tomaslavka3
18. júl 2007

Ahojte trnavcanky.Linduska ani v Tatrach v tychto dnoch nieje,ako po ine predosle leta.Ja som konecne spokojna s letom,lebo mne je tu stale aj v lete zima.My mame toto pocasie, ako predpripravu,lebo v nedelu odchadzame k mojim rodicom do Suroviec.Velmi sa tesim na teplucko.

melory
autor
19. júl 2007

ahojte my chodime so stelinkou do senca, my sa kupeme a ona je pod stromom v kociku, pod slnecnikom, ma na kociku vzdy namoceny uterak, na slnecniku namocenu plachtu, je to pre nu dobre, vypije mi vela vody a vcera bola trosku prehriata a tak sla okusit nozickami senecku vodu, dobre sa ovlazila a zaspala. je tam aj sukromie, ked si najdete dobry flek, cize som kojila v tajnosti bez zvedavych oci.

bubaczik
19. júl 2007

ahoj mel..a kam do senca?aj my sa chystame,s chlapcami..kedze dievky idu do ke..

melory
autor
19. júl 2007

chodime za sencom prva dedina a je tam jazero po pravej strane pri ceste

palvinka
19. júl 2007

mel za sencom smer BA???

luciask
19. júl 2007

myslite Velky Biel?

palvinka
19. júl 2007

ahoj lucia, ako sa máte?

luciask
19. júl 2007

no pomalicky prsi nam dnes cely den a deticky mi este spinkaju ale dlho uz veru nie.
Ty ze sa chystas na dovolenku do tatier? no aspon sa trosku schladis.

palvinka
19. júl 2007

no už sa neviem dočkať, mala by som začať baliť, ale tak sa mi nič v tom teple nechce, tak tu čumákujem pri PC. U nás je nenormálnych 39 stupňov a zajtra má byť vraj 40 😝. Už sme sa na noc presťahovali do hosťovskej izby, tú máme na prízemí a je tam o 4 stupne menej ako na poschodí 😀 .

luciask
19. júl 2007

no tak to si viem predstavit, uz len ventilator a studena sprcha. No take teploty sme este tento rok enzazili tu bolo najviac 38 tento rok a ja som vystihla v trnave ozaj super pociasie, ani nie prilis horuco ani nie prilis zima. Tak uz idete tento vikend? Aspon sa ti rychlo vysusi pradlo ak nemas este poprane.

palvinka
19. júl 2007

to je asi jediná výhoda týchto horúčav 😀

luciask
19. júl 2007

no ved hej a ako hanka, uz sa tesi na tury? mas nosicku?

palvinka
19. júl 2007

máme patapum. Zatiaľ sme ho skúšali iba u nás keď sme išli na nákup alebo na poštu, tak uvidím ako sa jej bude v ňom páčiť keď tam bude dlhšie.

luciask
19. júl 2007

no ved uvidis a ked sa jej nebude pacit mozte si iba niekam sadnut do travy pod strom a oddychovat.

mitinka
23. júl 2007

caute baby je tu niekto??? 😀 konecne som sa sem po dlhej dobe dostala 😅 😔 je mi za vami smutno rada by som oddychovala a chodila s vami po vonku 😔 ☹ dnes mam konecne volno a muzik v praci tak dnes varujem ja 😖 😀

melory
autor
23. júl 2007

mitinka este som sa nedostala do tesca a ak sa dostanem bude nahoda ze ta stretnem a kde si to vlastne? v bizuterii?

mitinka
23. júl 2007

nie funky fish ruzovy obchodik pri lekarni 😉

vedvies
23. júl 2007

ahojte babenky,
uz som aj ja maminka trnavska 😀

mitinka
23. júl 2007

ahojky vedvies mas nadhernu dcerku a krasne fotecky 😀 tak velmi Vam gratulujeme nech ste zdrave a v zivote velmiiiiiiii stastne 😀 😀 😀 😉 😉

vedvies
23. júl 2007

dakujeme mitinka, na najblizsie stretko sa hlasim 😵
pozrela som tvoj albumcek a Dianka je nadherne dietatko - tie ocka fiha paradnica 😉

bubaczik
23. júl 2007

vedvies gratulujem k dcerke 🙂
aj ja som bola na tom istom porodnom stole uviazana 😀 😀 a dr kovacicova je jaka vysmiata na fotke 😀 😀

vedvies
23. júl 2007

dakujeme bubaczik 😉
dr. kovacicova bola velmi zlata, trpezliva a navonok kludna 😵 - bola som s nou velmi spokojna
fiha ty mas 4 deti 😕 moj ty duchod, ako to zvladas prosimta?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre