Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

luciask
1. aug 2007

Aj ja drzim palce, len ci v tom nie je aj nejaky hacik, ako odvody do poistovne a dochodku a tak, len to ma napadlo. A keby si bola doma to by ti dobre padlo. Inak si spominala, ze on sa velmi rad autom rozvaza, a to by znamenalo, ze by si bola 2 tyzdne u svokrovcov bez auta alebo on by vlakom, prip. autobusom chodil?

melory
autor
2. aug 2007

😵

luciask
2. aug 2007

melory co nove?

luciask
2. aug 2007

melory, ty dnes iba smilikov pouzivas, nebodaj ti Hugo pise do konika, alebo dnes len nemas slov? Alebo zeby Stellka sa ucila tak zavcasu?

melory
autor
2. aug 2007

proste vyjadrujem svoje pocity 😀

luciask
2. aug 2007

aha tak mas dnes taky den ze slova nepotrebujes? No teda a nic nove inak? ake mate pocasko, my mame dost teplo tak nadvecer sa ideme kupat ak budu deti posluchat.

melory
autor
2. aug 2007

teraz je 22 a cez den mi ukazalo 29

luciask
2. aug 2007

no tak slusne teda. a co tak porabate, ma Hugo prazdniny v skolke ci idu po cely rok? Uz zacal chodit na cely den ci iba polku dna ho nechavas?

melory
autor
2. aug 2007

oni maju prazdnini mami na meterskej maju deti doma

luciask
2. aug 2007

aha takze cele dva mesiace ste vsetci spolu? alebo len urcity cas? a co tie mamicky co pracuju ako to riesia? mozu ich dat do niektorej inej skolky pocas prazdnin?

melory
autor
3. aug 2007

tie co pracuju tak pre nich je skolka otvorena, zlucuju sa tri skolky do jednej. ale my co sme na materskej mame deti doma...odporuca sa to a je to dobre, ze maju prazdniny.

mitinka
3. aug 2007

ahojte baby 😀 😀 😀

luciask no on sa rad rozvaza ale oni mu zabezpecia odvoz aj tam aj naspet aj zo soferom,.... 😒 hacik to nema odvody a tak to mu strhnu ale v cistom by mal tych 25t 😉 a isiel by tam iba keby sme uz byvali spolu v tom byte inak nie!!!! 😲 😕 uz cakame na zrebovanie a keby sa nam to podarilo bola by som velmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii stastna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak drzte palceky 😖 😅 😕 😔 😢 uz tam strasne chcem ist byvat 😖

melory
autor
3. aug 2007

a to kde by si sla byvat?

mitinka
3. aug 2007

no ked bude zrebovanie tak do mesiaca 😒

mitinka
3. aug 2007

jej prepac zle som si to precitala 😀 na veternu oproti arkadii 😀

luciask
3. aug 2007

Mitinka a o ten byt je aky zaujem, kolko ludi sa hlasi na jeden byt? To by bolo potom super a je tiez super, ze manzel chce teraz tiez ako to tak vyzera. Takze by bolo super byt v Trnave a este aj mat auto k dispozicii ked potrebujes.

bubaczik
3. aug 2007

mitinka tak ked vyhrate budeme susedy 😀 ja byvam na postovej 😀 a to kde presne?ta novostavba su najomne byty? 😕

melory
autor
3. aug 2007

mitinka byvala som tam 5 rokov 😉

mitinka
8. aug 2007

caute baby
BUBACZIK nemam ani tusenia kde je postova 😀 a to som tam byvala od malicka 😀 😀 je to hned vedla arkadie tie 3poschodove baraky pred tymi cervenymi 🙂 jaj bola by som rada mala by som s kym sedavat na kave 🙂 😀 baby uz umieram mala ma vysoke 40,1 stupnove horucky cipok jej zabera len na chvilu,..... davam ju pod studensiu sprchu a vrieska ale co uz,....ach a rano na 5 dni na 12stky,.... umrem,.... ☹

melory
autor
8. aug 2007

mitinka je to za tym senkom paradnym

luciask
9. aug 2007

mitinka, skus vlaznu sprchu alebo kupel, lebo so studenou to moze byt pre malu sok. A s takou teplotou by bolo asi dobre ist k pediatricke. A mozes jej striedat ibuprofen a paralen, teda spon si myslim ze ten je acetaminofen, kazde 4 hodiny jedno a potom za 4 hodiny druhe.Mne to tak odporucil pediater pri horuckach.

mitinka
13. aug 2007

luciask diky my sme s nou boli u ZASTUPOVANEJ dr,.... a ta jej nic nedala aj v ten den sme boli na pohotovosti a ani tam jej nic nedali tak som jej davala paralenovy cipok,.... 😒 ale zaberalo na chvilu,.... a teraz uz je dobre,.... 😉

luciask
13. aug 2007

no som rada ze uz je fajn, tak to bola asi nejaka viroza ked jej nic nedali.

mitinka
13. aug 2007

asi a ja teraz som off volno si nedovolim a uz som bola v praci v teplotach a teraz mam hnusny kasel az mi je na zvracanie,.... ☹ chcela som ist dnes dr.,,, ale ma dovolenku a zastupuje ho taka vadna dr.,,, ze radsej som neislaa muz mi kupil sirup na vykaslavanie a neoangin tak som zvedava ci mi to pomoze,..... ☹ ☹

luciask
13. aug 2007

no tak sa pekne vyzdrav.

melory
autor
14. aug 2007

mitinka stela mala tiez anginu, tri dni vysoke horucky a zrazu sa vykakala dobre a povyhadzovala takymi potnickami a nic, zdrava.

mitinka
15. aug 2007

caute baby je tu niekto???

melory
autor
15. aug 2007

ahoj ja
😎

mitinka
15. aug 2007

cau ha mam novinu som bez hlasu 😀

melory
autor
15. aug 2007

😀 este ze ho tu nepotrebujes, ale ved vcera si este rozpravala 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre