Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

luciask
15. aug 2007

no ved to je Ok, ja mam surodenecky ale trci mi v kufri auta.

melory
autor
15. aug 2007

jaaaj, ten tu teraz leti

luciask
15. aug 2007

no hej ja si vychvalujem ale neviem kam by som ho vopchala na Slovensku do auta, asi by sa mi moc nezmestil. Ja som len rada ze som ho mala, dala sa mi tam dat to vajicko navrch, tak som nemusela Annu buntosit, ked som ju z auta vykladala, prip. ked sme prisli domov. Ale ja som si kupila len pouzity, tak sa to ozaj super oplatilo a este mozno tento aj predam.

melory
autor
15. aug 2007

aj u vas ficia inzeraty?

luciask
15. aug 2007

no nie zrovna inzeraty take klasicke ako novinove ale on-line hej. ak chces kukni si ake su tu.
www.craigslist.com myslim ze je jeden z bezplatnych.

luciask
15. aug 2007

ale je aj vela obchodov, kde tovar vykupuju a potom predavaju. Tak som kupila aj ja moj kocik.

melory
autor
15. aug 2007

aha second hand

luciask
15. aug 2007

no take nieco ale tam mozes doniest veci co chces predat ale aj kupit a tiez nevykupuju vsetko, su dost priebercivy na znacky a na to v akom je to stave. Normalne existuju siete takychto obchodov, poo celych USA.

melory
autor
15. aug 2007

hmmm je to aj tu ale je to strasne co tam predavaju...nazvala by som to uz starozitnictvo 😅

luciask
15. aug 2007

no praveze tu je to super, ja ked som kupovala tak v meste mali 5 obchodov kde takto predavali a tak som si do kazdeho obvolala ci amju presne ten kocik a znacku, ktoru potrebujem a nechala som si ich odlozit do vecera. Ked manzel prisiel domov z prace, tak som nasadla do auta a vsetko si obehala a vybrala jeden z nich, mali dokonca 6 kocikov mojej znacky co som chcela(kvoli autosedacke aby tam pasovala).

melory
autor
15. aug 2007

anna ma dnes narodeniny....happy berzdej 😀 neviem to napisat 😅

luciask
15. aug 2007

no ma teraz spinka poobede, robim jej aj tortu. len plnku a polevu musim este dokoncit, korpus je hotovy.

melory
autor
15. aug 2007

mate aj hosti???

luciask
15. aug 2007

nie enmame ale cez vikend budeme u svokrovcov tak este jedna torta bude.

melory
autor
15. aug 2007

hej takze oslava na dva krat?

rainbow
15. aug 2007

ahojte, tak som to stretko nestihla, mali sme návštevu, kedy bude dalšie 😅 😀

melory
autor
15. aug 2007

rainbow kludne urci kedy bude a kde

luciask
15. aug 2007

no my tak vecne osalvujeme lebo svokrovci mozu len cez vikend a my chceme aj v ten den ked su narodky.

melory
autor
15. aug 2007

my pozyvavame aj vsetkych bratrancov a sesternice s rodicmi, je tu okolo 15 ludi

luciask
15. aug 2007

no tak tu sa to enda konat, lebo sestra je v Taliansku a manzelove deti tiez asi 2 hodiny od nas a ich otec(teda bracho manzela) je asi 5 hodin od nas.

melory
autor
15. aug 2007

aspon mas pokoj

jankatt
26. aug 2007

ahojte do trnavskych mamiciek uz nikto nechodi? kde ste kto?

palvinka
27. aug 2007

ahoj janka,
ako sa máte? Ani na stretku si nebola, čo ste boli na dovolenke?

jankatt
27. aug 2007

ahoj pavli ano boli sme na 12 dni v chorvatsku a bolo super,mame sa dobre mala uz ma zub a vy ako?

vedvies
28. aug 2007

ahojte babenky,
neviete mi poradit prosim, ci je v trnave na mestskom urade nejaka miestnost pre kojenie? Pocula som, ze vraj je, ale neviem to isto. Prosim o radu do IP. Tie tri hodiny medzi kojenim tak rychlo ubehnu a nechce sa mi zakazdym kracat domov a vonku este neviem kojit kym je taka malinka. Dakujem 😉 a dobru nocku

mitinka
29. aug 2007

haloooooooo baby je tu niekto???nejak to tu vymiera heeeeeeeeeeeeeeeeeeeej 😲 😲 😲 😲

melory
autor
29. aug 2007

vedvies ano je, mozes tam nakojit aj prebalit. klucik si musis vypytat na vratnici a oni ti aj ukazu kde to je. je to v radnici.

bubaczik
30. aug 2007

ahojte..nemate niektora tel cislo do ambulancie dr.pivoluska?na informaciach mi dali iba na jeho mobil,a zda sa mi to blbe mu volat tam...mam ist s malym na neuro.vysetrenie tak nech sa objednam..dakujem 😔

luciask
30. aug 2007

no ozaj sa nam to tu zastavili Trnavcanky, uz vas chyta jarmocna nalada? ved onedlho uz tu jarmok je.

lyzenka
30. aug 2007

juchúúú,

na jarmok sa veru tesiiim.....ale pojdem tam asi v takych doobednajsich hodinach - nech tam vecer nahodou jednu neschytam do brucha z tej tlacenice.... 😕 😀 a popozeram stanky s detskycm obleckom, samozrejme... :O)))
Minuly rok sa mi tam pacili take detske kosielky, ale to som este tehu nebola, tak teraz uz mozem kupit... :O)))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre