Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
9. nov 2007

viem ze v blave stoja obycajne 10.000 tak nechcem vediet co stoja sukromne

bubadlo27
9. nov 2007

no v statnych sa to rata aj podla prijmu a viem ze na zaciatku platila okolo 15000 Sk, a teraz neviem, lebo uz ma doma nejaku pani , co sa o maleho stara od 8oo do 1400

melory
autor
9. nov 2007

aj ta co som ti o nej pisala musi nastupit, ked bude mat babo 5.mesiacov. dostala lukrativny flek a ked nenastupi, pride o pracu, a tak jej nic ine neostava. preto som sa jej pomukla, lebo viem,ze jasle niesu vyhra, proste to tak tie zeny, akokolvek sikovne nemozu zvladat na 100%

inak si mi dost ale dost povedoma.

bubadlo27
9. nov 2007

mel
ja som neni z TT/ byvala som 10 km od TT/ , byvame tu dva roky , a ja som robila v BA,
mozno len z videnia, my xodime kazdy den do mesta na prexadzku 🙂

melory
autor
9. nov 2007

ved z videnia. ale ked hovoris ze len dva roky....hmmmm tak neviem.

bubadlo27
9. nov 2007

videla som ze mas trojkolku Jane 🙂 , my mame tiez ale so siestymi kolieskami, si s nim spokojna?

melory
autor
9. nov 2007

mam len tri a poriadne velke a nafukovacie a som spokojna nadmieru, nevymenila by som ho za iny. len co ma mrzi je ze nejde na neho namontovat skejt, na hlboky co som mala po hugovi isiel a na tento nie, to je jedina nevyhoda.

hedunecka
9. nov 2007

boze po trnave xodia same mamicky s kocikmi a tu je len par bab..musime dat nejaku reklamu MK nex sem zacnu xodit 😀

bubadlo27
10. nov 2007

hed,
vies mozno nemaju vestky net, ale ani teba som nestretla v meste na prexadzke 😀 , my sme tam kazdy den, ale viem ze to mas daleko 🙂

melory
autor
10. nov 2007

zevraj je dost bab co len citaju a neprihlasia sa, co je dost skoda.

bubadlo27
10. nov 2007

no to mozem fakt potvrdit, lebo take poznam a nechcu sa prihlasit 😠
ja som na zaciatku tiez len citala asi pol roka ... 😢

melory
autor
10. nov 2007

vidis to, a tak ze to s nami zenami. ja zas radsej kominikujem ako citam.

dominica
10. nov 2007

aj ja radšej komunikujem ako čítam, ale keď je to tu už také rozbehnuté... Nerada sa niekde vtieram.
Ináč melory teba z videnia poznám, nerobila si dávno v Ase- obchodnom dome, nie u smetiarov 🙂 ?

melory
autor
10. nov 2007

nie u smetiarov??? trosku nechapem!

melory
autor
10. nov 2007

dominika ty si rodila ako ja tusim stelku>>>aj moja ma 7.mesiacov

melory
autor
10. nov 2007

inak my sa tu nevieme dockat novych mamiciek

vladkaz1
10. nov 2007

no vidíš ja by som sa aj pridala ale neda sa este 😀 😀

melory
autor
10. nov 2007

vladka, ty uz si mamicka 9.mesiacov 😉

vladkaz1
10. nov 2007

s casti 🙂 este nemam mojho slimacika.A ako sa dnes mas?Deticky posluchaju?

dominica
10. nov 2007

Myslela som ten obchodný dom v meste na pešej zóne, dúfam, že si sa neurazila.A ASA- sú smetiari.
No, asi som tak nejak rodila, ale ja som ležala na gynekológii, malý je predčasne a bol na JIS-ke.Narodil sa 9.4.2007.

melory
autor
10. nov 2007

dominika jasne, pochopila, to ma nenapadlo, moj muz to volal za starych cias turecka burza 😀 uz tam 5 rokov nerobiiiim, uf ako dobre, ale potiehla som rovnych 7.

deti o.k. papaju, hajaju....

vladkaz1
10. nov 2007

Tak mas klud idem spat baby 😀

melory
autor
10. nov 2007

hugo sa hra s drakmi a stela spi, a muz tiez spi, ja som si urobila kavu a vas tu sprevadzam.

melory
autor
10. nov 2007

domca a aj si kupila???

dominica
10. nov 2007

čo kúpila?

melory
autor
10. nov 2007

u mna v zlatnictve nieco

dominica
10. nov 2007

nie, nekúpila, ja som nevedela, že si tam robila v zlatníctve, len moja kamoška tam robila - Miša, taká otarená v detských vecičkách damini a potom robila v Tescu v cigaretách

melory
autor
10. nov 2007

tu poznam, je v anglicku ci kde?

dominica
10. nov 2007

ano je v Anglicku, to je moja kamoška a bývalá spolužiačka

melory
autor
10. nov 2007

ta je zlata

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre