Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.
meloryautor
9. nov 2007
viem ze v blave stoja obycajne 10.000 tak nechcem vediet co stoja sukromne
bubadlo27
9. nov 2007
no v statnych sa to rata aj podla prijmu a viem ze na zaciatku platila okolo 15000 Sk, a teraz neviem, lebo uz ma doma nejaku pani , co sa o maleho stara od 8oo do 1400
meloryautor
9. nov 2007
aj ta co som ti o nej pisala musi nastupit, ked bude mat babo 5.mesiacov. dostala lukrativny flek a ked nenastupi, pride o pracu, a tak jej nic ine neostava. preto som sa jej pomukla, lebo viem,ze jasle niesu vyhra, proste to tak tie zeny, akokolvek sikovne nemozu zvladat na 100%

inak si mi dost ale dost povedoma.
bubadlo27
9. nov 2007
mel
ja som neni z TT/ byvala som 10 km od TT/ , byvame tu dva roky , a ja som robila v BA,
mozno len z videnia, my xodime kazdy den do mesta na prexadzku 🙂
meloryautor
9. nov 2007
ved z videnia. ale ked hovoris ze len dva roky....hmmmm tak neviem.
bubadlo27
9. nov 2007
videla som ze mas trojkolku Jane 🙂 , my mame tiez ale so siestymi kolieskami, si s nim spokojna?
meloryautor
9. nov 2007
mam len tri a poriadne velke a nafukovacie a som spokojna nadmieru, nevymenila by som ho za iny. len co ma mrzi je ze nejde na neho namontovat skejt, na hlboky co som mala po hugovi isiel a na tento nie, to je jedina nevyhoda.
hedunecka
9. nov 2007
boze po trnave xodia same mamicky s kocikmi a tu je len par bab..musime dat nejaku reklamu MK nex sem zacnu xodit 😃
bubadlo27
10. nov 2007
hed,
vies mozno nemaju vestky net, ale ani teba som nestretla v meste na prexadzke 😃 , my sme tam kazdy den, ale viem ze to mas daleko 🙂
meloryautor
10. nov 2007
zevraj je dost bab co len citaju a neprihlasia sa, co je dost skoda.
bubadlo27
10. nov 2007
no to mozem fakt potvrdit, lebo take poznam a nechcu sa prihlasit ]-(
ja som na zaciatku tiez len citala asi pol roka ... 😢
meloryautor
10. nov 2007
vidis to, a tak ze to s nami zenami. ja zas radsej kominikujem ako citam.
dominica
10. nov 2007
aj ja radšej komunikujem ako čítam, ale keď je to tu už také rozbehnuté... Nerada sa niekde vtieram.
Ináč melory teba z videnia poznám, nerobila si dávno v Ase- obchodnom dome, nie u smetiarov 🙂 ?
meloryautor
10. nov 2007
nie u smetiarov??? trosku nechapem!
meloryautor
10. nov 2007
dominika ty si rodila ako ja tusim stelku>>>aj moja ma 7.mesiacov
meloryautor
10. nov 2007
inak my sa tu nevieme dockat novych mamiciek
vladkaz1
10. nov 2007
no vidíš ja by som sa aj pridala ale neda sa este 😃 😃
meloryautor
10. nov 2007
vladka, ty uz si mamicka 9.mesiacov 😉
vladkaz1
10. nov 2007
s casti 🙂 este nemam mojho slimacika.A ako sa dnes mas?Deticky posluchaju?
dominica
10. nov 2007
Myslela som ten obchodný dom v meste na pešej zóne, dúfam, že si sa neurazila.A ASA- sú smetiari.
No, asi som tak nejak rodila, ale ja som ležala na gynekológii, malý je predčasne a bol na JIS-ke.Narodil sa 9.4.2007.
meloryautor
10. nov 2007
dominika jasne, pochopila, to ma nenapadlo, moj muz to volal za starych cias turecka burza 😃 uz tam 5 rokov nerobiiiim, uf ako dobre, ale potiehla som rovnych 7.

deti o.k. papaju, hajaju....
vladkaz1
10. nov 2007
Tak mas klud idem spat baby 😃
meloryautor
10. nov 2007
hugo sa hra s drakmi a stela spi, a muz tiez spi, ja som si urobila kavu a vas tu sprevadzam.
meloryautor
10. nov 2007
domca a aj si kupila???
dominica
10. nov 2007
čo kúpila?
meloryautor
10. nov 2007
u mna v zlatnictve nieco
dominica
10. nov 2007
nie, nekúpila, ja som nevedela, že si tam robila v zlatníctve, len moja kamoška tam robila - Miša, taká otarená v detských vecičkách damini a potom robila v Tescu v cigaretách
meloryautor
10. nov 2007
tu poznam, je v anglicku ci kde?
dominica
10. nov 2007
ano je v Anglicku, to je moja kamoška a bývalá spolužiačka
meloryautor
10. nov 2007
ta je zlata

Začni písať odpoveď...

Odošli