Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

dominica
10. nov 2007

musím ísť, snáď sa sem ešte niekedy mrknem, malý mrnčí, on doma moc nespáva a muž musí ešte odbehnúť do roboty.
Tak ma tešilo a majte sa krásne všetci.

melory
autor
10. nov 2007

ahoj dominika, papa

luciask
10. nov 2007

no ste sa teda baby rozpisali, aspon vidim ze to trosku v Trnave zije.

melory
autor
10. nov 2007

ale co ty lucia, kde si sa podela za ten dlhy cas?

luciask
10. nov 2007

no sak som tu ale ked s nic nedialo tak som isla inde ale ved ja rada pokecam

melory
autor
10. nov 2007

ako kde inde???? co mas na mysli??? 😒

luciask
10. nov 2007

no sak ine temy tuna alebo na babetku. LAle vsak trnavcanky su len trnavcanky. Ja som ani nevedela, ze ty si uz v Trnave tak dlho.

melory
autor
10. nov 2007

11rokov 😀

luciask
10. nov 2007

No teda to uz dost dlho, ty si tu studovala? alebo to ta manzel pritiahol do Trnavy?

luciask
10. nov 2007

no Melory ty am tusim ignorujes alebo nie?

melory
autor
10. nov 2007

ved pisem ako drak.... 😀 zoznamila som sa s nim a sla som za nim byvat

luciask
10. nov 2007

aha takze tak, ja som len rozmyslala co ta do Trnavy zavialo. No ved pozeram ze pises ako dracica, ked pojdes z MD do prace budes dobra sekretarka, ked tak rychlo pismenkujes.

melory
autor
10. nov 2007

to by sa mi najviac pacilo, byt riaditelovi sekretarka, uz som to robila a bola to moja najkrajsia praca.

luciask
10. nov 2007

No vidis, tak si nadobudas prax tuna zo strojopisu. Inak ty ozaj vsetk iduce temy stihas, ja ich iba citam lebo niektore mi ozaj lezu an nervy, hlavne tie kde si z teba niekto striela ako o tej redukcii, to je jasna provokacia.

melory
autor
10. nov 2007

ano, niekto sa pekne bavi.

luciask
10. nov 2007

Ja si tiez myslim, ze niektori sa tam nudia a potom pisu bludy len aby sa nenudili. A vela bab di to tu berie k srdcu. Inak ako Hugo a stelinka posluchaju?

melory
autor
10. nov 2007

ale ano, hugo je uz pozornejsi, a stelinka lozi po styroch ako dabel, sedela 5.mesacna a uz sa stavia na nohy

luciask
10. nov 2007

no tak Stelinka sa snazi dobehnut Huga no toto, sikovne dietatko. Tak Hugo sa trosku prehra a obsedi no super. Tak je to o to jednoduchsie alebo len tolko aby si stihala za Stelkou utekat.

melory
autor
10. nov 2007

ano, aj cumel jej da, aj ju odprace od kvetov a hlavne jej robi sou, ktoru ona zboznuje,

luciask
10. nov 2007

no tak to je ozaj super, skoda ze doobeda ho ams v skolke, alebo uz aj cely den?

melory
autor
10. nov 2007

uz chodi na cely den, stelinka potrebuje mna

luciask
10. nov 2007

aha no tak, uz mas doma jedno dietatko. No tak sa mozes venovat Stelke, cez den a vecer ti robi opatrovatelku Hugo, dobre vyriesene.

melory
autor
10. nov 2007

venovat ako venovat som rada ked si porobim

luciask
10. nov 2007

Ale ved Stelka ti aj pospi cez denked je Hugo v skolke, nie? nespava este cez den dva razy? ved vtedy sa da porobit ci mas toho viacej?

melory
autor
10. nov 2007

jasne ze je lepsie ked je v skolke, ale teraz bol dva tyzdne doma

luciask
10. nov 2007

aha takze si mala ruky plne prace. Bol chory tak dlho? ALebo preco nebol v skolke?

melory
autor
10. nov 2007

bol chori ale zas alergia

luciask
10. nov 2007

akoze na jedlo?
no tak to nie je sranda, dufajme ze z toho vyrastie, lebo to clovek uplne musi prisposobovat co uvarit jemu. Ozaj ako riesite ked idete na dovolenku jedlo?

melory
autor
10. nov 2007

na mliecne vyrobky a dali mu segedin tak mal dost problem, na dovolenke mu varili zvlast bola tam taka zlata kucharocka.

luciask
10. nov 2007

No tak to je super, ze mal zvlast navarene, myslim, ze to sa casto nestava a predsa nikdy nevies co je v ktorom jedle, teda co tam pridavaju. Inak co varis zajtra? ja este neviem, dnes som robila pizzu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre