• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
no musim ist co uz ked nechcem aby mi vypadli ale este mam stvrthodinku. Ty co porabas? Deti uz spinkaju? Ci si uzivas snehu?
12. nov 2007 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sneh sa roztopil a mam tu mamu tak mi pomaha
12. nov 2007 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no komu je lepsie, a aspon si uzije vnucat. Urcite jej to vzacne a tebe tiez ze sa im sama nemusis venovat a mozes mat trosku volnosti.
12. nov 2007 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute! Som tu na tomto fóre krátko, až teraz som obajvila, že tu je také malé Trnavské fórum. Aj ja som z TT a chcem sa vás opýtať, že čo hovoríte na dr. Navrátila. Nedávno som k nemu prestúpila od dr. Nováka. S tým som nebola moc spokojná,lebo počas tehotenstva ma vyšetril len 3x a to som bola na rizikovom.
14. nov 2007 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj gabulik, super, ze nas je zas o jednu trnavcanku viac - ved trnava do teho.

gabi neviem ti poradit, nepoznam ho.
radi ta tu uvidime. :wink:
15. nov 2007 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Melory, ďakujem za privítanie.
15. nov 2007 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj gabulik ja som bola tiez rizikova a tiez ma vysetrovala dr. iba 3x ja som presla k strbovi..

inak tu tt neni ziadny poriadny gynda :angry:
15. nov 2007 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
O tom Štrbovi sú samé dobré chyry. Aj niektoré kamošky k nemu chodia. Uvidím čo bude ten Navrátil zač a keď nie, tak volačo vymyslím. Pri dcére mi bola pri pôrode dr. Štefániková. Bola skvelá!!!! Hrozne mi pomohla. Len neviem, či má ordináciu alebo je len v nemocnici.
15. nov 2007 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabu ona je len v nemocke ale zda sa mi ze k nej xodia aj netehulky..no ja som ju tiez mala a je super a do dnes si ma pamata :sweat_smile: akurat som s nou bola pred 4dnami lebo som mala zapal prsnika tak sme si super pokecali ona je mila a vie cloveka povzbudit :wink:

a kde ordinuje ten dr. navratil?? :confused:
15. nov 2007 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ordináciu má za Billou čo je na Hospodárskej. Tam sú také rodinné domy a v jednom z nich je aj on. Ale ono ich je tam viac. Myslím, že 3 gynoši + zubár a ešte nejaký detský lekár. Je to trochu od ruky, ale neva.
16. nov 2007 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som tam xodila ku koznej do takeho domu vsak??teraz sa prestahoval blizsie k stanici..
16. nov 2007 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano je to v rodinnom dome.
16. nov 2007 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj mamičky, nie som priamo z TT, ale byvam blizko pri TT a teraz som objavila tútu stránku, a tak som sa zaregistrovala. Rada si pokecám s niekym, kto má podobné problémy ako ja.
18. nov 2007 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj romanka
vitam ta medzi trnavskymi aj blizko trnavskymi mamickami :slight_smile: :slight_smile:
18. nov 2007 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj a ďakujem za privítanie :slight_smile:
18. nov 2007 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, kde ste všetky?
19. nov 2007 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čauko Romanka. Ja som celý víkend pozerala, že či tu niekto nepíše a nič. Som rada, že je tu ďalšia spriaznená duša. A aké máš problémy, keď si o tom písala :slight_smile:
19. nov 2007 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
romanka ahooooj, trnava do teho :grinning:
19. nov 2007 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, problémy konkrétne nemám, len také bežné veci, ale tu kde bývam (Brestovany) nemám žiadnu spriaznenú dušu, a tak rada pokecám s vami.
19. nov 2007 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nie ste ani jedna z Brestovian? bola som dnes na prechádzke ale sama :cry: , bolo príjmene, ani rukavice som nepotrebovala. :wink:
19. nov 2007 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čauko. Ja som z Modranky. To je dedinka pri TT. Aj ja som dosť často chodievala sama a bolo to otravné, ale časom sa ku mne pridali tri maminy a teraz sú z nás fajn kamošky. Musíš hladať :slight_smile:
19. nov 2007 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romi,
ja som z TT, byvam na Druzbe a zatial xodim kocikovat sama :cry: :cry:
19. nov 2007 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra sa chystám na sono nožičiek MUDr. Pružincovi a potom ešte aj na poradňu a čaká nás zajtra aj prvé očkovanie.
19. nov 2007 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sa xystame na nozicky vo stvrtok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. nov 2007 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keďže nie som z TT priamo, chcem v jeden deň vybaviť čo najviac v meste. :wink:
19. nov 2007 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne aj by som to tak riesila :grinning: sak trepat sa teraz s kocikom a hlavne ked nevies ake bude pocasie,
ja to mam z druzby na skok :dizzy_face:
19. nov 2007 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy :slight_smile:
19. nov 2007 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Janka
19. nov 2007 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, u pruzinca je sranda, vzdy sa musim pousmiat nad jeho gestikulaciou.
20. nov 2007 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,mate niektora skusenosti s Dr. Ugorovou? Aka je?
20. nov 2007 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok