• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
To fakt ta poslala preč? To je sila. Ja som od neho odišla prednedávnom a to preto, lebo som mala mykozy, prišla som tam ako surny pripad v čase, kedy to tam mali napísané a sestrička mi povedala, že ona tam má objednané 3 pacientky a nemôže ma zobrať. Mám prísť zajtra a možno ma zobere. Prišla som, ale pre kartu a utekala som od neho preč. Doktor, ktorý nemá čas na pacientky podľa mna neni doktor.
22. nov 2007 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamičky z trnavy, poznáte súkromnú škôlku meduška? Počula som že je okrem nej v trnave ešte jedna súkromná škôlka, ale neviem kde. Nie som z trnavy, ale bývam blízko. Aký je rozdiel medzi týmito škôlkami a štátnymi?
22. nov 2007 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vivien ,bývalá kolegyna je zakladateľkou
22. nov 2007 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem rainbow, ale to mi veľmi nepomôže, čo ponúkajú, aké sú tam učiteľky, koľko sa platí? A tá druhá škôlka? Ďakujem babenky
22. nov 2007 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o meduške som počula len dobré, o ostatných neviem..
rozdiel ? to neviem , asi v peniazoch :grinning: :grinning: :grinning:
ja mám mamičku učiteľku mš , a keby nerozhodovala vzdialenosť tak ked bude malý chodiť do školky, tak by bol, určite u nej-ale to je ešte daleká budúcnosť :grinning: :grinning:
22. nov 2007 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem rainbow si zlatá, ja to mám rovnako, čo sa týka vzdialenosti či do senca, alebo do Trnavy, tak uvidím, viem že je tam menej detí v súkromných škôlkach a starajú sa o ne ako o vlastné, o tej ďaľšej som nezistila nič
22. nov 2007 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maju aj stranku www.meduska.sk a lyzenka - z fora, mozes jej napisat internou postou, tam pracovala ako vychovavatelka, je to skolka super, len stoji 10-20x viac ako statna
23. nov 2007 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, čítala som, že ste sa pýtali na MUDr. Navrátila. Tak ja na neho nemôžem povedať nič zlé. Je to úžasný lekár, usmievavý a dokonca i pri problémoch vie úžasne povzbudiť. Jediná chyba je, že sa u neho strašne dlho čaká... :grinning: Lebo každej pacientke sa poctivo venuje.
Ale už zmenil sestričku a tá to tam trocha lepšie organizuje. :wink:
23. nov 2007 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte trnavčanky :grinning: ,
strááášne dlho som nebola na koníkovi a teraz pozerám, že je tu kopa nových maniniek tak ahojte :wink: . Čo nové? Neviete kedy v TT začínajú vianočné trhy? A bude aj nejaký mikuláš?
23. nov 2007 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melory ešte raz ďakujem
23. nov 2007 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
skus napisat lyzenke vola sa petra ona je ochotna pokecat ale zas na stranke mas vsetko a preco chces sukromne?
23. nov 2007 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som sa do TT privydala a min.rok veru bol Mikuláš z balkóna z Radnice na decká vyprával :grinning: a bolo tam hrozne veľa ľudí. Tak si myslím, že trhy by už mohli vtedy naštartovať... :wink:
24. nov 2007 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sjuzi, dík za info o Navrátilovi. Ja som k nemu prestúpila.
No a trhy pokiaľ som dobre informovaná začínaju 1. decembra.
24. nov 2007 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Trnavcanky :slight_smile: neviete prosim o nejakom dobrom detskom lekarovi v Trnave ktory chodi aj domov ak je dieta chore?Aj sukromne za poplatok.Napiste mi do ip.dakujem
24. nov 2007 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to fakt neviem :confounded:
24. nov 2007 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani ja o tom neviem nič. Vôbec som nepočula, že by bola nejaká lekárka ochotná prísť aj domov.
Ja mám na našu len číslo na mobil. V prípade núdze volám. Ale nič viac.
24. nov 2007 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak vsak pohotovost je.
24. nov 2007 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam takeho zubara, ale to je ti isto na nic :cry: :cry:
24. nov 2007 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sjuzi ako sa máte?
24. nov 2007 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melory preto chcem súkromnú škôlku, lebo sa tam k deťom ináč pristupujú, berú ich ako svoje vlastné, nebuzerujú rodičov, detí tam je o polovicu menej ako v štátnych, učiteľky majú na decká čas, nie sú vystresované z veľkého počtu detí, sú lepšie zaplatené, takže si nemôžu povedať, že čo sa ja budem párať s nimi za desať tisíc...vieš asi ako to býva. Svokrovci prispievajú na súkromnú škôlku švagrine a chcú aj nám. Oni si to nevedia vynachváliť.
25. nov 2007 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vivien meduska by splnila tvoje ocakavania
26. nov 2007 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Rainbow, som ti písala o plávaní v Kvapke do témy Plávanie... :wink:
My už ideme zajtra 4x a veľmi sa tešíme. Malému sa to strašne páči a hlavne, že vidí iné detičky, tak zlatunko po sebe kukajú a špliechajú... :grinning:
26. nov 2007 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute babenky. Dneska som bola u dr. s malou. Od niečoho sa mi celá vyhádzala a tak ju to svrbí, že si ramienka doškrabala do krvi. Bol nám predpísaný Dithiaden, aby ju to nesvrbilo,ale mám z toho obavy. Nemáte niektorá lepší nápad?
26. nov 2007 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
gabi didiaden je len utlmovak a dost silny ale vraj uciny, a nezistila jej nic? dake osypky, piatu ci siestu nemoc???
26. nov 2007 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, nezistila nič. Teda, povedala, že to bude asi z jedla. máme vynechať citrusy a natierať. Ak to nezmizne do štvrtka, mame znova prísť.
26. nov 2007 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to nezavidim, uprimne, chuda monika
26. nov 2007 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď to. Aj ja ju ľutujem. Dospelák to nejako prežije, ale dieťa ... uf,
Možno nám to do rána zmizne :grinning:
26. nov 2007 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte trnavcanky. dlho som nebola na MK a vidim ze tu pribudli nove mena. dnes sme otestovali s pavlinkou detsky kutik v arcadii pri tescu tak sme rozmyslali ze by tam mohlo byt dalsie, dlhoocakavane stretko - buduci pondelok 3.12. okolo tretej. tak kto ma zaujem a cas nech sa prida. dajte vediet :wink:
26. nov 2007 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak melory nemizne nám to. Dokonca už to máme aj na rukách a bruchu. Uvidím čo to povie do rána. :frowning2:
26. nov 2007 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nema to take biele v strede?
26. nov 2007 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok