Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

palvinka
26. nov 2007

gabulik aj moja bola vyhádzaná ale zrejme ju to nesvrbelo, dr. nám tiež povedala, že to bude asi z jedla a predpísala nám fenistil kvapky. A po nich nám to prešlo, stačilo ich dať tri krát. Ale tie sú tuším na predpis.

gabuliik
26. nov 2007

Melory - nie nemá. Sú to červné pupáčiky, niektoré neni vidno, ale ked jej prejdeš rukou po tom, tak ho cítiš.
Pavlinka - fenistil mám, ale dr. hovorila, že tie kvapky sú slabé a mne sa to potvrdilo. Máme totiž kožný problém , ktorý ju tiež svrbil v začiatkoch, keď nevedeli čo s tým s fenistil nezaberal.

melory
autor
26. nov 2007

tak ked to nema pupacik bieli tak osypky to niesu, asi z jedla, fuuu a teraz rozmyslat co zjedla, co?

vandaa
27. nov 2007

Caute, neviete mi prosim poradit kde sa u nas v TT da kupit pekny vianocny stromcek - umely. Dikes

melory
autor
27. nov 2007

asi v tescu 😕

gabuliik
27. nov 2007

No tak to fakt neviem. Ja som si kúpila, ked som bola v Poľsku. Myslela som, že to bude brak, ale je fajn.

bubadlo27
27. nov 2007

vanda
pekne stornmceky som videla aj v jednote na prizmeni, vedla tej parfumerie 🙂

terezzka11
28. nov 2007

ja som stromcek kupovala raz 23.12. 😀 bol to zazitok. nas sa zlomil a v celom meste boli vypredane. nakoniec som zohnala velmi pekny v kauflande. a je velky, husty a bol aj celkom lacny.

hedunecka
28. nov 2007

cawte ja som akurat vcera pozerala u nas v markete a su celkom pekne a rozne velkosti maju aj 2 farby-bledy a tmavy 😉
rozmyslam ze ho pojdem kupit

bubadlo ako ides do tej ba na stretko?

vandaa
28. nov 2007

ahojte, dik za tip bubadlo ...sice som ho tam este nekupila, ale zaplatila som zatial zalohu, snad pride. Krasne tam maju, aj so siskami...tesim sa 🙂
V tescu inak nic moc.
Hedunecka a aky market to mate pri vas, ten na Lincianskej?

hedunecka
28. nov 2007

vandaa ano na linke 😉

a tam v jednote maju aku cenu??co som pozerala v tescu a u nas tak u nas to vide lacnejsie

vandaa
28. nov 2007

no lacny nebol ...180cm ma vyjde 4.800,- Sk. No je nadherny, tak co uz. Som ukecala draheho, lebo on by chcel len zivy. Mame este ten minulocny na terase (je v kvetinaci), len mne sa nepaci. Na jar ho presadime do zahrady.

lyzenka
28. nov 2007

Pocuj,VANDA,

ten stromcek v Jednote....to si si mohla vybrat aj dlzku toho stromceku a oni ti ho poslu?....lebo mne sa tam tiez jeden paci...ale je malicky 1,50 - a taky keby mali väcsi by som brala.

vandaa
28. nov 2007

no mali vystaveny len 150cm za 4000Sk, a ja som chcela 180cm. Tak volala dodavatelovi ci este budu, zevraj ano. Tak iba na objednavku, nechala som zalohu 1000 a cakam na telefonat ze si mozem pon prist.

hedunecka
28. nov 2007

no u nas ix maju za max.1700,-180cm a su tiez krasne huste

bubaczik
28. nov 2007

pocuj vanda,neze ti zavolaju az 25decembra 😀 ale ne,srandujem 😉

melory
autor
28. nov 2007

vazne je uz 150cm malo? asi hej ked mame dve deti....normalne ste mi dali chrobaka do hlavy, ci nekupime stromcek 🙂

bubadlo27
28. nov 2007

hed,
na stretavku idem s muzom autom, je to pri poluse tak jeho odvelim tam a mozem sa bavit s drobcom 🙂 🙂 🙂

gabuliik
28. nov 2007

my máme 180cm, ale to je do veľkej obyvačky. a nemusíš ho mať na nejakom stolčeku ako to bolo kedysi 😀 .

bubadlo27
28. nov 2007

ahoj gab,
aj mne mama kupila min rok v polsku a je taky krasny , asi maame rovnkay 😀 😀 😀

gabuliik
28. nov 2007

Nooooo, môže byť 😀

vandaa
28. nov 2007

bubaczik neboj, budem otravna aj skor. My mame rodinny dom , tak tych 180 nie je tak vela..a asi na nieco ho dam, nech je troska vyssie a hlavne musim vymysliet upevnenie, neverim ze ho maly nebude tahat

gabuliik
28. nov 2007

vandaa, možno ťa malý prekvapí a nechá ho tak. aj my sme sa minulý rok bali, že ho malá zhodí, ale v pohode vydržal 🙂
zaujímalo ju to len občas a to sa dalo ustriehnuť.

vandaa
28. nov 2007

gabulik, no neviem ...chodime plavat do Hlohovca a tam uz v utorok mali stromcek urobeny. Detska strasne lakal a veru Kubko potahoval, skusal co to je a dokonca sa chcel aj do gule zahryznut...

melory
autor
29. nov 2007

my sme jeden rok, ked bol hugo maly stromcek veru na vysokom stole, bolo to mozno smiesne, ale on tam bol neustale, a neustale potahoval ozdoby. tento rok neviem co vymyslim pri stelke...ale uz ju vidim, tie rozziarene ocka a sup k stromceku.

gabuliik
29. nov 2007

ono fakt je, že každé dieťa na to reaguje inak. Ja som sa tiež bála,že ho zhodí alebo čo. Tento rok tiež neviem,lebo sa veľmi zmenila. Je hrozne živá a všetko ju zaujíma.Takže .... možno začnem mať obavy aj ja. 🙂

palvinka
29. nov 2007

aj my máme stromček z Polska, nám ho kúpila min. rok svokra a je pekný. No a našu slečnu min. rok moc stromček nezaujímal ale to mala iba 8 dni 😀

Vandaa a kde v HC chodíte plávať?

vandaa
29. nov 2007

Baby, uz mam stromcek doma, je perfektny!!!
Pavlinka, smerom na Topolcany je nalavo taka nova vilkova stvrt a je tam Relax centrum, tak tam.

palvinka
29. nov 2007

Vanda nemajú nejakú web stránku? Koľko platíš, si spokojná? My chodíme do TT, ale HC máme o niečo bližšie.

vandaa
30. nov 2007

Pavlinka nemaju, ked mi das mail poslem ti odfoteny ich letak aj s cenami a kontaktom. Chodime plavat k nim od 5-teho mesiaca (uy 1rok a 3 mesiace), s 1 prestavkou - to sme skusili Kvapku. Podla mna strasne, vsetko strasne male a ani ta starostlivost a zaujem o deti nebol taky. Este k tomu taku rannu hodinu nam dali,ze sme to stihali tak o hubu. A zevraj sa v TT plava len 1x tyzdenne, v HC 2x.
NO mam strom, ale potrebujem ozdoby, najlepsie cisto biele, ziadne ligotave. Lebo doteraz - 2x sme mali stromcek tmavomodry a je to moc tmave, potrebuje to rozjasnit troska. Pobehala som dnes nieco ale nic som nenasla, nevideli ste niekde pekne?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre