Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

kukona1
17. jan 2008

no to je pravda,že už len vymýšla.Aj túto noc som bola hore,nechcela byt vo svojej postielke ale na v našej ale bez nás.Tak sa rozhodla že o tretej ráno sa ide hrat a stále ma volala.Potom hladala ,,uja" ktorý robil ohnostroj na Silvestra na sídlisku a tak sme civeli do pol štvrtej do okna a čakali na ohnostroj. 😀

terezzka11
17. jan 2008

hehe. to je dobreee. ale vobec ti nezavidim. ved si sa vobec nevyspala. kedy potom mala spi? cez den? ja som tu moju vcera trochu potrapila, hlupa som si vzala do hlavy, ze ju donutim hovorit, a asi hodinu revala, tak sa riadne unavila, spala poobede do tretej a vecer som ju ulozila okolo deviatej, tak do rana vydrzala. ale vyhrala, nepovedala ani makke f.

kukona1
17. jan 2008

sranda.tá moja od rána do večera džavoce,niekedy ma až hlava bolí 😀 ,spáva niekedy cez den ale to iba tak hodinu a pol / stačí/ večer chodieva o pol desiatej.Ja sa ju snažím tiež vždy nejako znavit a najviac pomáha ked ju rozbláznim ,,do mrtva" a hned ju dám do postielky a ona hned zaspí.Len teda máva obdobia ako túto noc.To je tak 2 krát za mesiac ale neodpustí si kažú noc byt aspon 3krát hore a pýtat mlieko

palvinka
18. jan 2008

kukona to je sranda, iné deti keď sa rozbláznia tak nechcú zaspať a tvoja zaspí hned. A kojíš ešte, alebo jej dávaš flašu? My máme spinkanie v pohode. Zaspáva okolo ôsmej a v noci sa zobudí iba raz, to jej dám cucnúť a spí až do rána, a občas sa stane že prespí celú noc (ale to tak 1x za týždeň).
Chodievate niektorá do materského centra v TT?

kukona1
18. jan 2008

to vieš Palvinka,ona ked sa rozblázni,tak si na 1O minút odpočinie a funguje dalej aj do polnoci,tak využijem tú chvílu kedy by si išla ,,odpočinút" a ona potom hned zaspí.nekojím ,preto v noci vymýšla že chce vodu a ked sa otočím od postielky tak si píta zas mlieko.Ale dnes sme sa s mužom rozhodli,že od zajtra spí sama v detskej,tá izba je dost chladná a ona má radšej zimu ako teplo.A do materského centra mynechodíme lebo to máme od ruky ale pod činžiakom máme školku a tak nás občas pustí učitelka sa pohrat s najmenšími detičkami.Inak sa prechádzame po meste alebo po sídlisku.

krtko.
18. jan 2008

pavlinka,ja som chodila do centra ale už sme tam dlho neboli.odkedy začala chodit natalka do školky,nejako sa mi tam ani nechce.mam ešte jeden volný vstup a ana neviem kedy ho použijem.

terezzka11
19. jan 2008

Dievcata kam chodite s detmi von ked je takto skaredo ako dnes? ☹

kukona1
19. jan 2008

my sedíme doma ☹ ,pozeráme rozprávky alebo sa hráme ale už nás ten stereotyp neba.Niekedy sadneme do auta a ideme do maxy ,,na vláčik" alebo sa túlame po tescu medzi hračkami.Už sa tešíme kedy bude teplúčko.

terezzka11
19. jan 2008

my tiez len doma pri rozpravkach a hrackach. ☹ je to bieda, s tym pocasim. keby aspon sneh bol, mohli by sme si nejakeho snehuliaka postavit.

kukona1
19. jan 2008

ahojte baby,nechodievate niektoré do MC v TT?Neviete aký tam býva program,okrem všelijakých psychologických sedení? máme to síce od ruky ale keby bolo niečo zaujímavé,tak by sme išli pozriet.A neviete kedy bude jarná burza? mámm pár zvyšných vecí. 😀

kukona1
21. jan 2008

pozerám že nikto nemá čas na písanie. 😢 ja toho času tiež vela nemám ale občas sem mrknem 😉

terezzka11
22. jan 2008

casu je kopa, len mala si uzurpuje vacsinu. idu jej zubky a je z toho cela nestastna, tak sa len na mna vesia a nic ju nebavi. 😒

melory
autor
22. jan 2008

u nas v skolke byva vypisane kedy je burza v mat.centre. tiez mam dost veci po stelke co by som rada predala a ostatne rozdala.

kukona1
22. jan 2008

ahoj melory,mohla by si niekedy zistit ked budeš mat čas kedy bude tá burza? dakujem ti vopred

melory
autor
22. jan 2008

jasne ked budem vediet napisem...tiez sa chystam, moze sa tam doniest max.30veci oni si stiahnu 20%dole.

kukona1
22. jan 2008

ok,vdaka zatial už som tam dávala veci minulý rok 😎

melory
autor
22. jan 2008

a predalo sa ti nieco? co najlepsie slo???? a co sa mi neoplati nosit?

kukona1
22. jan 2008

kočík a baby vak sa mi predal a velmi málo vecí,tie úplne malinké sa mi vobec nepredali.Ja chcem íst teraz iba kvoli golfkám,už mi tam malá nechce byt.hlavne všetko musí byt za symbolickú cenu,lebo nič nepredáš ja som niektoré veci dala do takej krabice čo majú hned pri vchode -tam sa dávajú veci zadarmo a čo zostane to si centrum predá za symbolické peniažky v kvietiku

melory
autor
23. jan 2008

hmm baby vak a skejt za kocik som predala cez minibazar.sk
mam len veci, ale pekne saty, nohavice, tricka, take ruzove sladucke zanackove....vsak skusim, a co nepredam mi vratia?

kukona1
23. jan 2008

jasné melory že ti to vrátia ale myslím že za každúnepredanú vec si účtujú korunu.

kukona1
23. jan 2008

baby neviete mi poradit,ako ,,donútim" malú na nočník? nechce plienku ale ked ju dám na záchod,tak strašne hučí a z nočníka mi uteká,už je dost valká na to aby mnosila plienky.Aj sa pýta roit ,,púva" ale nechce si tam sadnút,Ked mala 7 mesiacov,tak som ju dávala na nočník a v pohode a jedného dna tam nechcela íst a odvtedy vobec.je to otrava s tými plienkami

gabuliik
23. jan 2008

Čau Kukona. Mne robila malá to isté na WCku. Treba ju tam niečím zaujať. Ja som to urobila tak, že u mojich rodičov 😉 som oblepila WCko samolepkami a ked som ju posadila na WCko, tak som jej ich komentovala. Tam chodila rada. Doma to bolo horšie,kedže som si nechcela oblepiť kúpeľnu. Doma som jej ukazovala všelijaké šampóny a také blbosti, čo máme na zrkadle a kým sa spametala už bolo po všetkom. A teraz chodíme len na WC. Nočník odmieta.

kukona1
23. jan 2008

tak to skúsime,potom dáme vediet ako to dopadlo 😀

mnamka
24. jan 2008

ahojte, nedá mi napísať k tomu predaju vecí v MC. V poslednej dobe to tam už nemá úroveň - keď chcem predať tých pár vecí za symbolickú sumu, tak sa tam strašne načakám, kým si to tam len preberú a pri vyúčtovaní to isté. Naposledy som tam kvôli 200,- Sk (z 30 vecí som predala 5) musela čakať 1 a 1/2 hodiny a navyše mi 3 ďalšie veci stratili 😠 Takže radšej to budem predávať aj rok na MMB, tu sa to neoplatí. Chodila som tam inak pravidelne a zo začiatku to bolo fajn. Myslím že keby si radšej prenajali nejakú telocvičňu v škole a burza by trvala viac ako 4 hodiny by sa toho predalo oveľa viac. Veľa ľudí tam nejde, lebo sa všeobecne vie, že ak sa chce človek dostať dovnútra medzi prvými, tak musí prísť aspoť hodinu pred otvorením burzy 😖

kukona1
24. jan 2008

mnamka to máš pravdu,síce som ešte nakupovat na tej burze nabola ale je jasné že ani tí ludia si nestihnú za 4 hodiny popozerat všetci a všetko a aj mne sa tam tiež postrácali veci a síce mi to chceli zaplatit ale ked som mala chodit hore dolu,tak som tú stratu nechala tak.a je to tam fakt také maličké na tolko vecí...možno to raz doriešia...

lenit
25. jan 2008

ahojte...ak mozem, rada sa k vam pridam. mam kopu otazok...som cerstva trnavacka a tak mi hadam niektore z vas budu vediet poradit co a ako. prejem vam vsetkym pekny den 🙂

kukona1
25. jan 2008

ahoj lenit,tak vitaj na fore aj v Trnave 😀

lenit
25. jan 2008

vdaka 😀

krtko.
25. jan 2008

ahoj lenit.tiež ta vitam v trnave

melory
autor
26. jan 2008

lenit, ja som bola tiez cerstva pre 10-tymi rokmi, teraz uz smad budem vediet kde co ako.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre