Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
22. okt 2006

ano tesco ma svoje super vyhody, ze tam kupis vsetko a za druhe ze sa tam maximalne vyznam, a ten vyber tovaru ani nehovoriiiim, to mam rada, ale mame auto a budeme chodit aj tam, nedam sa odradit. billu tiez nemusim, ale asi si budem pomaly zvykat, aj tesco som neznasala a teraz si ho nedam za nic. jedina nevyhoda tesca je ze rozky kupujes 20minut ci chces, alebo nie. a nevyhoda maxu, ze hugik chce byt co najdlhsie na tom vlaciku. 🙂 😉
ale mam tam kenvelo. ty si spomynala, ze si pri nemocnici, ze? si tam spokojna? mne to tam pride take neutulne, ze nemas kam s detmi vybehnut.

melory
autor
23. okt 2006

dnes trnava pekne vyvoniava, fuuuj aky smrad. ☹

melory
autor
23. okt 2006

je tu daka mamina z Hlohovca, ktora miu lepsie povie cestu na 3D? mam zatial za postou prva odbocka a na sidlisku je vilka - rodinny dom a tam to je.

palvinka
23. okt 2006

Melory nebývam pri nemocnici, ale v Trakoviciach už som Ti to písla 😀 .
Cestu na 3D máš správnu, nemáš kde zablúdiť. Prídeš do HC prejdeš most, potom kruhový stále rovno prejdeš okolo pošty a odbočíš do prava (to je od kruhového druhá do prava) prejdeš asi 100 a po ľavej strane je tá vilka (žltá fasáda), po tej ľavej strane sú iba činžiaky a jedinný rodinný dom, takže to určite neprehliadneš. A čo prehovorila si manžela na 3D, keď sa pýtaš na cestu 😀 ?

dufman
23. okt 2006

ja mam rovnake infosky od babenky, ktora sa vyzna v HC. Ved tam je len jedna hlavna a tam ti ludia poradia. Kedy ides? Ja som dnes volala dr. a vo stvrtok ideme. 😀

melory
autor
23. okt 2006

muzika som postavila pred hotovu vec - ideme na 3D vtedy a vtedy zmohol sa na aha, dobre

palvinka
23. okt 2006

tak už vieš ako naň ho 🙂 (žiadne chceš nechceš ideme a hotovo - aj ja to niekedy tak praktikujem 😀 )

braniska
23. okt 2006

melory, super, ze idete, je to naozaj zazitok, my si s manzelom pozerame tie fotky a videa kazdy den, chceme si z toho urobit aj fotky a potom to sem vlozim.....je to fakt krasa, ze je taketo nieco mozne este pred porodom...
chceme rodine urobit take prekvapko - ked pridu na prvu navstevu uz do nasho noveho bytu, povieme, ze ich chce niekto privitat a predstavit sa...myslim, ze to bude mile a rodina ma rada prekvapenia..... 🙂
inak ja byvam kusok od nemocnice...
kedy sa stahujete do noveho bytiku ?

melory
autor
23. okt 2006

jaj takze nie palvinka ale braniska. mylim si to lebo zas pavlinka je spolu tehu s nejlov z trnavskych mamiciek a byva pri nemocnici.
mam taky termin ze v utorok na 3D a v stredu na poradnu na sono tak som zvedava ci to bude v niecom to iste {pohlavie}
stahovat by sme sa mali hned ako nabehnu peniazky na ucet, cize ked bude schvaleny uver a potom to uz ide rychlo.
pocitame ze 1.12.06tam uz budeme spat 😀
bola som dnes nastvata na trnavsky smrad a vyslo mi slniecko tak som o.k.

melory
autor
23. okt 2006

braniska na 3D si sa dozvedela ze cakate dievcatko?

braniska
23. okt 2006

ano, na 3D som sa to dozvedela....bolo to krasne vidiet - zalezi, v akej je polohe - moje je stale panvovym koncom dole, cize medzi nohy jej bolo v pohode vidiet 🙂
1.12.2006, to uz je fakt za chvilku...uz sa tesite ? ja som zvedava, ako si v novom zvyknem. co ty ? nebude vam smutno ?

melory
autor
23. okt 2006

a kde ste sa nastahovali? mne smutno snad len za teskom ale inac za jednou izbou mi smutno nebude.

braniska
24. okt 2006

my este nie sme prestahovani, stale prerabame byt a tiez k 1.12.2006 uz by sme tam mali byvat...prave stierkujeme a budeme malovat, vela veci sa urobi do konca buduceho tyzdna a potom si mozeme prenasat kopec veci (ja budem asi dirigovat, ked nebudem moct nic robit - akurat davat veci do krabic).
ako je to s umyvanim okien ? je to vazne nebezpecne to robit, ked je zena tehotna ? mam radsej poprosit niekoho z rodiny nech to urobi ?
nam bude tak trocha smutno, i ked byt bude nas, ale byvat tam bude niekto iny (chceme ho prenajat, dufam, ze sa to podari)....
vy uz budete konecne vo svojom a mozes sa ako domaca pani realizovat a zutulnovat vas domov..... 😉

melory
autor
24. okt 2006

s tym umyvanim okien je to pravda, daj si ich umyt niekomu z rodiny, naco zbytocne riskovat.
my sme vyberali byt podla toho, ze je v nom vsetko urobene, cize vymenene dvere, okna, podlahy atd. nemali sme chut to robit, ale nebolo to ani lahke najst taky ktory by bol podla nasej predstavy, ale podarilo sa po 35 prezretych bytoch. 😀

melory
autor
24. okt 2006

inac mne teraz sibe a mam planik bytu a kreslim nan vselico podla feng-shu, sranda prejde mi cas a mam pocit ze nieco pre novy bytik robim.

melory
autor
26. okt 2006

babulky ved napiste nieco, som tu taka osamotena trnavcanka. 😉

dufman
26. okt 2006

to co je to feng-shu? 😒

melory
autor
26. okt 2006

feng-suej je cinske umenie zdraveho byvania
harmonia zivota a byvania.
dobrym zariadenim mozes dosiahnut zdravie, uspech v povolani, harmoniu vztahov... 😉

umma
26. okt 2006

ahojte trnavcanky

melory
autor
26. okt 2006

jeeeej konecne trnava 😀

umma
26. okt 2006

feng-suej ma tiez niekedy dost zaujimalo ale potom realne priestory a moznosti ma z toho vyliecili. snad sa ti to podari lepsie zrealizovat melory 😉

umma
26. okt 2006

pozeram melory ze si tu stalica

umma
26. okt 2006

ja som zatial nepisala, ale citam vsetko.. takze som v obraze, viem ze chystas stahovanie, mas rada tesco (ja tiez, nebyvam odtial daleko) a myslim ze ta poznam z videnia z materskeho centra

melory
autor
26. okt 2006

mne to zatial sedi ako ...na serbel.
v tomto starom byte nam chyba napriklad zona bohatstva 😀 je u susedov!
v novom zona je a som rada lebo je to aj ine bohatstvo ako financne.
niesom v tom fanatik, ale ked mozem pomozem, aby sme harmonicky byvali.
taka perlicka, kaktusy nemaju byt za oknom v izbe ale z vonkajsej strany, ako som ich odstranila moje dieta nieje tak casto chore ako byvalo.

umma
26. okt 2006

hmm, zaujimave. a kde ma byt pocitac? je tam nieco aj o elektrosmogu?

mitinka
26. okt 2006

caute baby aj ja som tu 😀

umma
26. okt 2006

ahoj mitinka

mitinka
26. okt 2006

ahojcek odkil si presne?

mitinka
26. okt 2006

ja som tiez byvala pri tesku kym som sa nevydala a terz byvam v majcichove.mestske dievca na dzedzinu to je depka jak svina ☹

melory
autor
26. okt 2006

pri pocitaci ma byt kaktus

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre