Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

mnamka
29. jan 2008

je blond - ale stále nevieme po kom... 😀 😀 😀

mitinka
29. jan 2008

mel ved to co tam ta veduca stvara tak je nieco neopisatelne pripada mi ako keby robila tu na modranskej ceste,........... nechcem to skaredo povedat,............
ved chodi s mojim bratom ktory jej nestiha davat peniaze ma u seba doma v topolcanoch staleho a zevraj ma aj dalsieho,............ a to co mne robi pred ocami inych a za mojim chrbtom je neznesitelne,......... ☹ 😔

melory
autor
29. jan 2008

tak ked ti poviem ze hugo bol??? do troch rokov blondacik????
no povedz po kom....muza si mi videla, cierne vlasy ako uhol, a ja? ved ma cigani z koca stratili..... 😀

luciask
29. jan 2008

mitinka a brat to len tak toleruje? ci si mu to nepovedala? Ja som akurat dosmazila sisky pojdeme vecerat, mnam.

melory
autor
29. jan 2008

mitinka to chce z kola von, nema vyznam mat taku pracu co ta psychycky vycerpava

melory
autor
29. jan 2008

mnamka - jedneho casu som mala zo skolky fotky aj tu na nete...tvoja bola tusim karkulka

mnamka
29. jan 2008

to fakt??? Ale ona ma navyse aj modre oci... A sranda je, ze moj muz ma tiez cierne vlasy a je tmavy, ja hnede vlasy a cierne oci a 2 z 3 deti mame modrooke blondiny 🙂

mitinka
29. jan 2008

ved hej ale kam potom snazi sa ma aj s mojim bratom vystvat ale ja sa nedam a chcem vystvat ja ju mne sa tam paci aj mi to sedi ta praca,.......... a budem o to bojovat ale keby sa nieco naslo lepsie aj dobre platene tak by som odisla bez rozmyslania,.............!!!!!!!!!!!!! 😕

melory
autor
29. jan 2008

to su geny po starych rodicoch....baby v tom najlepsom ma muz vyhana od pc...papa a piste.

mnamka
29. jan 2008

no jasne, to je ona! A tento rok som z nej spravila taky mix - mala byt princezna, ale padala jej korunka, tak som jej spravila taku celenku so sipkovymi ruzickami a ona si este zobrala aj motylie kridla - tak to uz neviem co bolo ale vsetkym hovorila ze je sipkova ruzenka. A Hugovi sa dnes ako pacilo??

mitinka
29. jan 2008

luciask toleruje lebo je hlupy ale pochopi ked sa nanho vy,....................... 😒 al bude neskoro aj dobru pracu stratil kvoli nej lebo ona chudatko tu nebude tyzden sama!!!!!!!!! 😠

luciask
29. jan 2008

mitinka no tak to si tvoj brat moze za to sam a ty sa tym netrap. On tam tiez pracuje?

luciask
29. jan 2008

mnamka aj ja mam blondinku s modrymi ocami, a tiez mam pocit ze farba ociide cez generaciu.

melory
autor
30. jan 2008

mnamka bol pirat, tak sa mu velmi pacilo, moho machrovat! andrejka hovorila, ze aj fotit sa chcel, aj tancoval, tak dobre.
inak ja mam tie foto z minuleho roka, mas ich? ak nie poslala by som ti ich.

kukona1
1. feb 2008

Trnava spí????????? 😉

terezzka11
4. feb 2008

ahoj dievcata. co porabate? my sa dnes strasne nudime. malu dnes nic nebavi.

lyzenka
4. feb 2008

Ahojte, ak by mal niekto z Trnavy zaujem, predam BEBU 1 premium 800g za 350,-, aj BEBU 2 800g za 350,- Neotvorene. Maly mi z beby grckal. Mozme sa stretnut v meste a prinesiem. lyzenka

gabuliik
4. feb 2008

Čaute! Bola tu taká debata o vlasoch a očiach detí. Tak sa pripojím. Ja aj muž mame tmave vlasy a obaja zelené oči. A to naše šidlo je modrooká blondýna. Blond vlasy má v rodine môj brat a modré oči môj dedko a mama. Takže asi to bude fakt v tých génoch 😉

mnamka
4. feb 2008

ahojte, a čo tak podporiť jednu, alebo aj dve 😀 malé trnafčanky????? http://www.minibazar.sk/main.php?ids=sf2&c=1&id... http://www.minibazar.sk/main.php?ids=sf2&c=1&id... Díííkes! 🙂 🙂 🙂

mnamka
5. feb 2008

nikto nič ? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

kukona1
5. feb 2008

tiež čakám že niekto niečo 😀 😀 😀

digysa
5. feb 2008

mnamka: poznas tie deticky? Ja som vcera dostala Ip od nejakej baby,co vobec nepoznam aby som ju podporila v hlasovani za jej dceru a ked som prisla na tu stranku, tak ma zaujali presne tie 2 fotky, co si sem dala....ja uz som za ne hlasovala. 😉

mnamka
6. feb 2008

noooo, mala by som ich poznat, vsak som ich nosila 9 mesiacov v brušku 😉 A dik za hlasy - sama si ich nechcem davať, pre mňa su naj aj keby skončili posledne 🙂 🙂 🙂

digysa
6. feb 2008

Tak posledne asi neskoncia, hlavne tvoja dcerka, co sa drzi na cele... 😵 Preco tu nemas album? Kto robil tu dcerinu fotku, profesional, alebo je to momentka? A kolko maju deti rokov?

hedunecka
7. feb 2008

no ja uz som vam poslala 😀 😀

inak aj my sme tam mohli by ste aj nam?? 😵 😝
http://www.minibazar.sk/main.php?ids=sf2&c=1&id...
http://www.minibazar.sk/main.php?ids=sf2&c=1&id...

mnamka
7. feb 2008

Hedunecka, poslane 😉 Fotila som to ja v nasej spalni - momentka bola len Kami, ta sa inak odfotit neda 😀 , Katka pozuje na pockanie 😀 album tu nemam, lebo sem chodim malo - som rada ze si co-to stihnem precitat 😵 . Inak baby maju 5 mesiacov, 2,5 a 4,5 roka. Digysa a ty si inak tiez orig. z TT ?

digysa
8. feb 2008

mnamka: ja som original z Hlohovca, v podstate na skok od Trnavy. Ani neviem preco som sem prisla...asi som hladala najblizsi kraj a zda sa, ze okrem Trnavy tu nic blizsie nie je...

No to mas teda dobre, ze Ti dcerka zapozuje, moj syn nezapozuje na nic....a kazda momentka je rozmazana...ja musim fotit potajomky, lebo by mi zobral fotak z ruky...
Ty mas uz 3 deti? kolko mas rokov ak sa smiem spytat?

melory
autor
8. feb 2008

hlsy zaslane

krtko.
8. feb 2008

melory,pozeram že maš nové foto v pase,ja sa k tomu nemožem dostat abz y som si zmenila.mam všetko len velke rozlišenie.ale raz sa k tomu dostanem

krtko.
8. feb 2008

konečne sa to podarilo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre