Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

krtko.
8. feb 2008

niekto sa tu pytal kedy bude v centre burza.takže burya bude 15.3 .veci sa prebereju 13. a 14.3 od 15.30 do 18.30

kukona1
10. feb 2008

vdaka krtko za info ja som sa pýtala na burzu 😉

krtko.
10. feb 2008

kukonana aku burzu si mala na mysli ?toto je jarna burza v tmc.asi som to zle pochopila 😖

kukona1
11. feb 2008

dobre si to pochopila krtko,tú som myslela... 😀

smileko
11. feb 2008

Ahojte mamicky, nasla som na nete tieto info, tak davam do pozornosti 😉
MAMA KLUB pri Kalokagatia – CVČ, Limbova 4, Trnava organizuje B U R Z U Detského oblečenia a potrieb 23.2.2008 Sobota Od 8:00hod. do 1200hod. v Mama klube
22.2.2008 /piatok/ - Preberanie vecí do burzy
16:00 – 18:00
23.2.2008 /sobota/ - BURZA
8:00 – 12:00
24.2.2008 /nedeľa/ - vrátenie tovaru
8:30 – 12:00

krtko.
13. feb 2008

ahojte.je tu niekdo?

gabuliik
16. feb 2008

Ajoj. Ja som tu,ale až dnes a teraz. Furt ten istý problém. Muž to tu okupuje a nie a nie ho odtiaľto dostať 😠

melory
autor
16. feb 2008

ahojte, dnes som bola so stelkou na pohotovosti, vracia mi uz tri dni a aj ju prehana. vraj je v celej trnave rozsirena crevna chripka.

luciask
16. feb 2008

Chudatko male, mne tiez raz ked som bola v Trnave na dovolenke, strsia vracala a hnackovala. Ma stelka aj horucku?

melory
autor
16. feb 2008

mala, ale uz len teplotuje....teraz zaspala, skusame po lyzickach cierny caj, tak mi kazala doktorka.

luciask
16. feb 2008

No treba ozaj postupne ale asi si v noci riadne vytrpis, alebo spinka dobre aj pocas choroby? Ostatni ste to enchytili? U nas su vsetci chori okrem mna. Ja som si davala napoj na posilnenie imunity tak zatial este fungujem.

melory
autor
16. feb 2008

vsetci to maju okrem mna, hugo stale vracia, aj teraz, stelka sa zobudila, je hladna a smadna, unavena a vycerpana.

luciask
16. feb 2008

No tak aj ty ako mamina sa drzis, moj manzel vcera horuckoval cely den prespal, baby su dnes prvy den bez zvysenych teplot ale zase stale im tecie z nosa. Ja si skor myslim, ze moji maju enjaky nepodareny virus, lebo teraz okrem kaslov a soplikov to uz nic neni, behaju ako sialene. K lekarovi som nesla, este by mi povedal to co si myslim ze je to virus a na to aj tak ine neplati iba cakanie.

melory
autor
16. feb 2008

verim, ze nam to coskoro prejde, uz ma stve tato zima, same choroby, ja uz od novembra liecim celu rodinu v cetne seba.

luciask
16. feb 2008

No u nas je to prvy krat, co su aj deti aj manzel chori, mna to tento rok dobre obchadza. Ale tiez sa neviem dockat jari.

melory
autor
16. feb 2008

stelka stale mrci, muz je s nou a nemoze ju uspat...akoby sa stazovala, urcite ju boli brusko, je hladna a smadna.

luciask
16. feb 2008

A ked uz nezvracia nemoze cosi aj papat?biela ryza, prevarene jablcko. A nemoze pit ten taky elektroliticky, ci ako sa to vola roztok, co je plny zivin? Pri hnackach a vracackach je tiez dolezite aby enbola dehydrovana.

melory
autor
16. feb 2008

doktorka kazala az zajtra na obed, predsa len neudrzala tekutiny v tele dva dni

luciask
16. feb 2008

no chuda si este asi vytrpis tuto noc. Mne teda este nikdy lekari nekazali nedavat nic, aspon takemu malemu babetku. Inak tei choroby od novembra teda to ta obdivujem ze sa este drzis. Moje to velmi nemaju kde chytit, ked su so mnou doma. Ale uz ma stve ze od pondelka trcime doma. Teda vcera o deviatej vecer ked manzelovi ustali horucky som isla do obchodu lebo nemala som sancu sa tam dostat pred tym, a manzelovi nic ine ako pomarancove dzusy pocas horucky enchutilo .

melory
autor
16. feb 2008

hugo to nosi so skolky a navyse, ze je to v celej trnave.

luciask
16. feb 2008

No ved to, ze ti to nosi zo skolky, mozno by sa oplatilo ho cez zimu nechavat doma, lebo takto sa potom trapite vsetci.

melory
autor
16. feb 2008

ved by som o nervy prisla.

luciask
16. feb 2008

Ale coby, ved ja ich mam obe stale doma a aspon nie sme casto chori, vsak obcas sa da ist do MC alebo do kniznice, teda aspon my chodievame.

melory
autor
16. feb 2008

ja s nimi chodim, ale hugo je uz velky a potrebuje rezim, on by len televizor pozeral a sedel na zadku.

luciask
16. feb 2008

aha no moje tie lietaju ako blaznive cely den ani pri tv moc neobsedia.

melory
autor
16. feb 2008

hugo vbracia

luciask
16. feb 2008

No chudak, je to neprijemne to urcite, a este to upratovanie k tomu ze? Pocuvaj co si to mala za valentinske prekvapko?

melory
autor
16. feb 2008

to ja som urobila pizzu, ale musela som ju schovat, lebo siel cvicit, tak aby mu neoschla.

luciask
16. feb 2008

Aha, no teda prekvapko bolo, moj manzel bol uz vo stvrtok chory takze ani mu nechutilo. Decka v ten den dost horuckovali tak som ani nemala casu na prekvapka.
jaj, inak pizzu aj ja rada peciem

melory
autor
16. feb 2008

ved najradsej by som mala ten kamen

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre