Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

dominica
18. mar 2008

baby, tak pomaly sa začíname chystať, dúfam, že vás príde veľa 😉

riarey
18. mar 2008

no mne mala zaspala a dako sa jej asi dobre spi...obycajne byva uz hore, neviem ci stihneme na 13.hod, kde chodievate, pripadne by sme vas odchytili v meste niekde...

melory
autor
18. mar 2008

dajte vediet ci ste sa stretli 🙂

dominica
18. mar 2008

čaute, stretli sme sa ja, vladkaz1 a rainbow/neviem, ako sa to píše/ a bolo zima, tak sme chvíľu povozili a išli si sadnúť do radničnej cukrárne. Ináč bolo fajn, len Deniskovi sa potom chcelo spinkať a plačkal, tak odišli.
riarey, škoda, že som ešte nemrkla na PC, písala si len 2 minútky po mne, ale nejak som už nestíhala, ale dúfam, že sa niekedy ešte stretneme... a, že sa pridajú viaceré baby...

riarey
18. mar 2008

no aj ja dufam,snad teda o tyzden...

dominica
18. mar 2008

ok, dúfam, že nemáme žiadneho doktora... 26.3. máme očné, to je aký deň, veď ani neviem, koľkáteho je dnes... to je tuším streda.

melory
autor
18. mar 2008

dobre tak o tyzden, este su tusim aj prazdniny tak spravim hugovi vylet do cukrarne

vladkaz1
18. mar 2008

Skoda ja na buduci nemozem az obtyzden ale bolo fajn .Dominica mala bola precikana 😝 preto revala krpana

melory
autor
18. mar 2008

dobre je to pred tou radnicnou, ked je zly cas, sup na kolacik.

vladkaz1
18. mar 2008

no aj ja som pokukovala ale mam dietu .Muz ma teraz kontroloval ze ci sme este vonku a pital sa ma ako bolo.Boze ja neviem co ho to pochytilo normalne ziarlil 😅

dominica
18. mar 2008

Alex bol zas pokakaný, ale zjavne mu o nevadilo, len neviem, či to spravil ešte niekedy vonku, alebo až doma 😀

vladkaz1
18. mar 2008

no Lucka prave zaspala zasa divadlo robila.... rev rev rev 😢

rainbow
18. mar 2008

ahojte, bolo fajn, len deniskovi sa dnes vonku nepáčilo, aj na druhý pokus sme museli utekať domov.. no snád nabudúce už bude kludnejší 😉

melory
autor
18. mar 2008

takze holky v utorok sa vidime.... 🙂

dominica
18. mar 2008

ok, utorok, dáme si ešte vedieť a snáď sa Deni ukludní... 😉 , asi ho to nebavilo.

riarey
19. mar 2008

super...tak to sa tesim

melory
autor
19. mar 2008

dominika to je ozaj nechutne, ze sem chodi holka len citat, a potom vsetko "akoze" vie o vas....nemusim takych ludi....to svedci o jej falosnosti.

dominica
19. mar 2008

no, len ja neviem mel či číta aj mňa, alebo ma spoznala, ale myslím, že áno... len to neviem nijako dokázať, keď číta kamošku a vie, kedy a čo napísala, tak ja som tu pichnutá každý deň, tak zaregistrovať musela asi aj mňa... no neviem, zatiaľ som sa rozhodla, že na to kašlem, ono celkovo net je nebezpečný a človek by si mal dobre rozmyslieť, čo sem o svojom súkromí napíše, len niekedy to človeku nepríde... tak ako mne. Len najhoršie na tom je, že neviem vlastne na čom som ☹ a či si teraz len nenamýšľam.

riarey
20. mar 2008

hm, no neda mi nenapisat...
presne kvoli tomu nemam ani album.ja som povodne chcela, ale muz bol zasadne proti tomu.nakoniec sme sa dohodli, ze je to tak lepsie,ked ho sem nebudem davat.
no a co sa tyka prispievania, tiez mam voci tomu respekt a mozno aj daky blok....
aj ked je to skoda, lebo s tymi osobnymi stretnutiami je to teraz obmedzene na minimum....

elinka27
20. mar 2008

ria, no aj ja sa musim k tomu pripojit,myslim,ze ak niekto chce ohovarat dovod si vzdy najde aj bez toho ze by cital prispevky.Aj ked viem,ze sa to lahko keca, ja sama znazam klebety velmi tazko, pretoze bolia a hlavne ked niesu vobec zalozene na pravde.Uz rok byvam mimo TT a aj tak sa niekedy stane,ze sa dozviem na seba nieco, a pritom ma ta dotycna ani nevidela.Tiez by ma zaujimalo, ze odkial si vymyslaju take klepy. 🙂 Najviac sa mi paci ked niekto povie "Ja neohovaram,ja len co je pravda hovorim" 😀 😀

A inak co mate nove v mojej milovanej Trnave?uz som tu veru dlhsie nebola 😝

vladkaz1
20. mar 2008

Ajojte aby ste boli v obraze cita moje prispevky tak som zdrzanliva 😝

melory
autor
20. mar 2008

vladi, ty si staaar....kto by si ta nenasiel??? 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
20. mar 2008

Ale prosimta JA SIVA MISKA 🙂

melory
autor
20. mar 2008

😀 ale ale....velka voda.
veselu veku noc a nech skoncite rano vo vani, muzikovia nech sa posnazia co najstudensiu vodu, aby ste boli zdrave po cely rok. a nech aj korbac na vas nesetria, ved tie choroby musia z tela von...niekedy pomoze, len velky byc....zo srdca melory 😵 😵 😵

vladkaz1
20. mar 2008

Dakujeme si zlata!!! Aj mi prajeme podobne len neviem ziadny vers 😀 .Mel sa ti to podarilo 🙂 .No moj muzik mi povedal ze jemu nesibe tak u nas sibacka nebude... Ale malej dam korbac do ruky nech ho troska vyrúbe xixixi nech poslucha 😀 A nabuduce kaslem na dietu v radnicnej si dam ten naj kolac hihi 😎 no co?

dominica
20. mar 2008

vladi, ja som to nechcela bonzovať, že si to ty, ale už si sa prezradila, tak ti to asi nevadí... ☹

A prajeme aj my s Alexom peknú Veľkú noc, veľa šibačov a čokoládové vajíčka/aspoň tie by mi mužík mohol dať, keď už žiadne iné 😀 😀 😀 /

melory
autor
20. mar 2008

tiez si rada dam kolacik 🙂

luciask
20. mar 2008

melory mne by sa hodil teraz ku kavicke, som si dala aaspon mandle v cokolade.

melory
autor
20. mar 2008

tak priznam sa ja som zbastila cele balenie suseneho ananasu 😵

luciask
20. mar 2008

no aspon ze som nie sama a este nemam tolko hodin ako ty. hahaha. Ty mas tusim nocnu sluzbu dneska , ci len spat sa nechce?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre