• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
autor
neviem, prisla som pred chvilkou z nakupu, tak si predlzujem vecer
20. mar 2008 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rada nakupujes vecer, i ja, vtedy nie je velaludi v obchode, tak sa lepsie vybera, ale casto chodim aj cez den s oboma detmi. Tak na velku noc nakupy porobene? jaj dala by som si take dobre udene masko so zemaikovym salatom, ale ja nic nechystam, takze o zemiakovom salate mozem snivat.
20. mar 2008 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lucia tvoj muz to vobec pozna?
20. mar 2008 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale pozna, a este aj svokra naucil, natrhali aj konare take makke zo stromu(vrbu nenasli) a pozapletali to a vrhli sa na svokru, ta na nich pozerala ze ci im preskocilo, ale sranda bola. Moj muz bol dva roky na Slovensku takze take zvyky pozna, ale vacsinou z pocutia, lebo sa toho nezucastnoval.
20. mar 2008 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
takze aj kuchynu nasu pozna, asi je lepsia ako tam, ze?
20. mar 2008 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ozaj kedy letite na sk? chcela by som ten tanier na pecenie pizze
20. mar 2008 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja varim slovenske veci dost casto, a ma rad slovenske jedla to iste, celkovo tkaa domaca varena strava, to tu casto v rodinach nepestuju, vela ludi pouziva polotovary, alebo jedia vonku. Ja varim dost a chuti aj detom a je to urcite zdravsie ako cim sa prestravuje vacsina rodin.
20. mar 2008 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ozaj a tam funguje nieco take, ze dojdu kamosi, das im navarene na tanier...
20. mar 2008 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No hej, urcite, ak pride navsteva v case jedla tak mam navarene a ponuknem ale vacsinou take veci co viem ze by zjedli, take halusky alebo svieckovu, alebo kapustu a knedlu neviem ci by zjedli. Ale je to vacsinou tak ze pridu ohlasene, vacsinou je to tak ze neohlasene ak niekto pride tak sa neocakava ze musis mat nachystane, a vlastne ak sa neohlasis dopredu tak je to dost neslusne.
20. mar 2008 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maju to dobre zorganizovane, u nas je taka sloboda v mysleni, ze ides okolo a len zavolas ci su doma a prids ich mrknut....aspon mi tak mame priatelov, a je to s jedlom vzdy spontanne.
20. mar 2008 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, nenájde sa tu nejaká žena, ktorá má termín na konci v marca a bude rodiť v TT???
21. mar 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
laura neviem, ja som rodila koncom marca pred rokom, prestne 25.3.2007 v topolcanoch a mam na porod krasne zazitky.
21. mar 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale mozem ti odporucit ist medzi marcove babatka 2008 a tam je kooopa bab v tvojom termine :wink:
22. mar 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melory, uz vyupratovane, navarene, vajicka namalovane a deti spia?
22. mar 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
sto rokov som nebola tu kunúť, ako sa máte?
22. mar 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pavlinka teda veru si tu dlho nebola, asi ta Hanka nahana kazdy den a tak nestihas.
22. mar 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melory, tak nejak to vychádza aj mne, ďakujem za radu a prajem krásne sviatky :slight_smile:
23. mar 2008 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, u nas je uz po oslave. stelka oslavovala rok :wink:
23. mar 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
laura vela sil a stastia ti prajem...rodis v tt?
24. mar 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, dakujem, hej hej rodím v tt, budem mať Dr. Cecha....
24. mar 2008 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kde ste? Nechceli sme ísť náhodou zajtra von, poniektoré? Dohadovali sme sa na utorok... zabudli ste?
24. mar 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.nemata nahodou niekto skusenost s dr.varačkovou?(zubarka)
24. mar 2008 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mam na prazdninach hugovu sesternicu, tak ja zajta nic...ziadne stretko.
24. mar 2008 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ževraj je veľmi dobrá, tá Varačková, kamoška k nej chodí a aj jej deti...

Nemáte náhodou niekto tel. číslo na elinku27, ja som si ho nezaznačila a nemám sa s ňou ako skontaktovať, momentálne nie je na nete... asi ho nebude mať nikto, ale ak by náhodou...
25. mar 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, my urcite pojdeme von...takze ak plati radnicna o 13...budeme tam :slight_smile:
25. mar 2008 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre mozno ale ozaj len mozno to vyjde aj nam....
25. mar 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok tak idem aj ja, dúfam, že malý nezaspí, lebo mi spal doobeda len pol hodinku..
Tak o 13tej pri radnici :wink:
25. mar 2008 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, tak my sme uz doma.Bolo uz aj ham ham :slight_smile: ,takze sme super vsetko stihli...
Prechadzka bola fajn- dobre nas vsetkych vystipalo :slight_smile: , dufam, ze ste dosli skor nez zacalo snezit.
Tak snad o tyzden dame repete :wink:
25. mar 2008 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, aj my sme už doma, sneženie nás zastihlo až pred domom, lebo som sa zakecala u Baťu a stretla som tam aj rainbow. Ešte sme nepapali, lebo nejak malý nepýta a vlastne ohrieva sa jogurt, zabudla som ho vytiahnuť pred odchodom.
Tak snáď o týždeň, ak nič nebude :wink:
25. mar 2008 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte trnavské mamičky, prosím vás čo dávajú v trnavskej pôrodnici: čipky alebo klystír??? dakujem!!!
26. mar 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok