Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
20. mar 2008

neviem, prisla som pred chvilkou z nakupu, tak si predlzujem vecer

luciask
20. mar 2008

rada nakupujes vecer, i ja, vtedy nie je velaludi v obchode, tak sa lepsie vybera, ale casto chodim aj cez den s oboma detmi. Tak na velku noc nakupy porobene? jaj dala by som si take dobre udene masko so zemaikovym salatom, ale ja nic nechystam, takze o zemiakovom salate mozem snivat.

melory
autor
20. mar 2008

lucia tvoj muz to vobec pozna?

luciask
20. mar 2008

Ale pozna, a este aj svokra naucil, natrhali aj konare take makke zo stromu(vrbu nenasli) a pozapletali to a vrhli sa na svokru, ta na nich pozerala ze ci im preskocilo, ale sranda bola. Moj muz bol dva roky na Slovensku takze take zvyky pozna, ale vacsinou z pocutia, lebo sa toho nezucastnoval.

melory
autor
20. mar 2008

takze aj kuchynu nasu pozna, asi je lepsia ako tam, ze?

melory
autor
20. mar 2008

ozaj kedy letite na sk? chcela by som ten tanier na pecenie pizze

luciask
20. mar 2008

no ja varim slovenske veci dost casto, a ma rad slovenske jedla to iste, celkovo tkaa domaca varena strava, to tu casto v rodinach nepestuju, vela ludi pouziva polotovary, alebo jedia vonku. Ja varim dost a chuti aj detom a je to urcite zdravsie ako cim sa prestravuje vacsina rodin.

melory
autor
20. mar 2008

ozaj a tam funguje nieco take, ze dojdu kamosi, das im navarene na tanier...

luciask
20. mar 2008

No hej, urcite, ak pride navsteva v case jedla tak mam navarene a ponuknem ale vacsinou take veci co viem ze by zjedli, take halusky alebo svieckovu, alebo kapustu a knedlu neviem ci by zjedli. Ale je to vacsinou tak ze pridu ohlasene, vacsinou je to tak ze neohlasene ak niekto pride tak sa neocakava ze musis mat nachystane, a vlastne ak sa neohlasis dopredu tak je to dost neslusne.

melory
autor
20. mar 2008

maju to dobre zorganizovane, u nas je taka sloboda v mysleni, ze ides okolo a len zavolas ci su doma a prids ich mrknut....aspon mi tak mame priatelov, a je to s jedlom vzdy spontanne.

laura851
21. mar 2008

ahojky, nenájde sa tu nejaká žena, ktorá má termín na konci v marca a bude rodiť v TT???

melory
autor
21. mar 2008

laura neviem, ja som rodila koncom marca pred rokom, prestne 25.3.2007 v topolcanoch a mam na porod krasne zazitky.

melory
autor
22. mar 2008

ale mozem ti odporucit ist medzi marcove babatka 2008 a tam je kooopa bab v tvojom termine 😉

luciask
22. mar 2008

melory, uz vyupratovane, navarene, vajicka namalovane a deti spia?

palvinka
22. mar 2008

ahojte,
sto rokov som nebola tu kunúť, ako sa máte?

luciask
22. mar 2008

no pavlinka teda veru si tu dlho nebola, asi ta Hanka nahana kazdy den a tak nestihas.

laura851
23. mar 2008

melory, tak nejak to vychádza aj mne, ďakujem za radu a prajem krásne sviatky 🙂

melory
autor
23. mar 2008

ahojte, u nas je uz po oslave. stelka oslavovala rok 😉

melory
autor
24. mar 2008

laura vela sil a stastia ti prajem...rodis v tt?

laura851
24. mar 2008

ahoj, dakujem, hej hej rodím v tt, budem mať Dr. Cecha....

dominica
24. mar 2008

baby kde ste? Nechceli sme ísť náhodou zajtra von, poniektoré? Dohadovali sme sa na utorok... zabudli ste?

krtko.
24. mar 2008

ahojte.nemata nahodou niekto skusenost s dr.varačkovou?(zubarka)

melory
autor
24. mar 2008

mam na prazdninach hugovu sesternicu, tak ja zajta nic...ziadne stretko.

dominica
25. mar 2008

Ževraj je veľmi dobrá, tá Varačková, kamoška k nej chodí a aj jej deti...

Nemáte náhodou niekto tel. číslo na elinku27, ja som si ho nezaznačila a nemám sa s ňou ako skontaktovať, momentálne nie je na nete... asi ho nebude mať nikto, ale ak by náhodou...

riarey
25. mar 2008

no, my urcite pojdeme von...takze ak plati radnicna o 13...budeme tam 🙂

melory
autor
25. mar 2008

dobre mozno ale ozaj len mozno to vyjde aj nam....

dominica
25. mar 2008

ok tak idem aj ja, dúfam, že malý nezaspí, lebo mi spal doobeda len pol hodinku..
Tak o 13tej pri radnici 😉

riarey
25. mar 2008

No, tak my sme uz doma.Bolo uz aj ham ham 🙂 ,takze sme super vsetko stihli...
Prechadzka bola fajn- dobre nas vsetkych vystipalo 🙂 , dufam, ze ste dosli skor nez zacalo snezit.
Tak snad o tyzden dame repete 😉

dominica
25. mar 2008

Ahoj, aj my sme už doma, sneženie nás zastihlo až pred domom, lebo som sa zakecala u Baťu a stretla som tam aj rainbow. Ešte sme nepapali, lebo nejak malý nepýta a vlastne ohrieva sa jogurt, zabudla som ho vytiahnuť pred odchodom.
Tak snáď o týždeň, ak nič nebude 😉

laura851
26. mar 2008

ahojte trnavské mamičky, prosím vás čo dávajú v trnavskej pôrodnici: čipky alebo klystír??? dakujem!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre