Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
31. mar 2008

Vies co hovorila mi jedna kocka ze tam kupila super overal pre dcerku ja som tam chcela behnut uz davno len neni casu a nebolo ani moc zbytočných peňazí ...

melory
autor
31. mar 2008

ja som chodievala do mesta na vajanskeho, boli najprv kde stary bata a potom ho dali dozadu do ulicky, je to akoze anglicky sekac, maju tam veci anglickych znaciek....ale hned vedla je obchod, kde maju nove veci a tie stoja baby za to...hned je tam aj pozicovna siat pre deticky na rozne oslavy.

dominica
1. apr 2008

no super, mali by sme tam vybehnúť, malý potrebuje jarnú bundičku, len nechcem nejakú drahú. Včera sme boli v Blave a tam bundičky pod700 Sk ani nešli a v C&A mali nádhernú, ale stála 1098 Sk 😠 ☹ .
Len neviem, či nemám vysoké nároky, chcem najlepšie šuštiakovú a vo vnútri tenkú dekovinu, lebo čo vidím, také tenké jarné, to môže mať zrovna drigovicu a potom majú zas moc teplé... ja fakt neviem, kde to zohnať za dobrú cenu...

vladkaz1
1. apr 2008

No ja uz som male kupila bundicku jarnu umbro po jednej kocke a som velmi spokojna vynosíme ju este aj na jesen... Jasne na vyplatu uzaj ficime 😉

dominica
1. apr 2008

aj ja chcem takú, čo bude dobrá ešte na jeseň. Má síce zdedenú, ale to nie je to, čo si predstavujem. A dnes som kúpila malému v Rene v Kauflande topánočky zlacnené z 990 Sk na 295 Sk, tak dúfam, že to bude mať na jeseň a že mu extrémne noha nenarastie. Sú mu vačšie skoro o 2 cm.

gabuliik
1. apr 2008

Dominica, ja som kúpila malej takú bundu ako chceš, teda šuštiaková a vnútri je dekovina v Korunke. Išla som tam,lebo som chcela niečo lacné na von. Bývame na dedine a to moje dieťa je šmudlo. Takže drahá vec nepripadala do úvahy. No a tam ju mali za smiešnych 100sk. Na vonok to v pohode stačí. Fakt.

dominica
1. apr 2008

Ja som bola pobehať už tie lacné obchodíky v TT, ale na nič som nenarazila a v Korunke som nič nevidela a zas chodiť tam 2x do týždňa sa mi nechce, ale asi budem musieť 😒 . Mne by bodla bundička tak okolo 300 Sk, viac nechcem dať a stačí mi z tých lacných obchodov, lebo má zdedenú Coccodrilo/alebo ako sa to píše/, určite stála nemálo peňazí, je po 1 dieťati, ale keby ste to videli...nápis zošúchaný, žmolková atď. A je látková a nie moc teplá.To sa neoplatí kupovať také drahé a na jednu sezónu. ja chcem šuštiak, ten až tak neprefúka a vo vnútri tú dekovinku, aby aj zohriala, lebo to počasie teraz je veľmi klamlivé a už sme s malým soplavý a chorľavý a to chodí ešte von v zimnej a fusaku.

mnamka
2. apr 2008

Jáj už som tu dlho nebola... 😵
Keď sa bavíte o tých vecičkách... ja som kúpila zrovna minulý týždeň 10 kg mech detských vecičiek (cca 90 ks!) za 4 000,- od jednej baby z MMB. Sú tam samé značkové veci, ani jedna nebola ušpinená alebo roztrhaná a asi 8 vecí bolo úplne nových aj s vysačkami. Tá baba má v Ba aj značkový sekáč, kde sa tie mechy dajú kúpiť aj osobne - vybrať si 😉 (mne poslala na mail fotky a potom celý balík kuriérom) Ideálne je, keď sa na to maminy zložia, lebo sú tam veci od bábatkovských až po 13-14 ročných, chalanské aj dievčenské. Keďže ja mám 3 baby a spotreba oblečenia je u nás vysoká 😀, tak som to riskla a neľutujem - z tých 90 si nechávam 40. Zvyšok zrejme tiež rozpredám na MMb, nech sa mi tá investícia trocha vráti 😀

kukona1
2. apr 2008

vdaka melory,tolko sme sa hrabali v tescu v tom ,,bordeli" v regáloch,až sme našli...zajtra idem vyzdobovat,malá je na prázdninách u krsnej vo Wiedni už týžden a v piatok idem pre nu.Kúpili sme jej komplet celú novú izbu...sa teším jak malé decko ...a hlavne z jej reakcie 😀
ona sa dokáže neskutočne tešit aj z maličkostí.len aby mi neskolabovala od štastia 😀 😀 😀

melory
autor
3. apr 2008

kukona drzim palce, nech to mate podla vasich predstav a nech sa deti hlavne tesia { aj ked tie vedia teda prekvapit}

melory
autor
3. apr 2008

mnamka, ja som ti chcela ponuknut moje vecicky po stelka, tiez znackove a kus som mala tak 50sk, ale som si ozaj myslela, ze mas koooooopu veci po dvoch babach. skoda. vecicky som uz dala do moskvy 😵

vladkaz1
3. apr 2008

Ahoj Mel no mohla si povedat aj nám!Inak mali ste stretko?

melory
autor
3. apr 2008

ja som nebola nikde, stelka zaspala o 13:00hod prestne....no mohla, ved som sa ani neopovazila....nemala som odvahu....ci co. aj som tu mala inzeraty...mozno sa to zdalo vela ale mne nie....a ked je clovek od trnavy, hned je vsetko lacnejsie.

vladkaz1
3. apr 2008

Hm no vidíš ,ja som tieš nikde nebola venovala som sa rodine Lucka je v poslednej dobe strašne nervozna, neviem asi zúbky .Malého máš už v poriadku?

mnamka
3. apr 2008

melory dakujem, ale dobre si si myslela, naozaj mám pre Anetku kóóóópec vecíi 🙂 Nemá šancu to ani všetko vynosiť. Ja kupujem najviac pre Katku, a to by jej asi Stelkine boli trošku malé 😀 😀 😀

melory
autor
3. apr 2008

ved som si aj myslela, vzdy sa pre to starsie kupuje viac...mne hugo nehorazne znici veci ci na doma, ci na von, ci do skolky - nema v tom rozdiel. mnamka ucitelka hovorila, ze katka je vzdy cistucka, ze vsetky deti sa zaspinia a ona jedina eee.

melory
autor
7. apr 2008

ahojte baby, no kde ste?
my sme boli na vylete na zrucanine katarinka.
ked sme sli nazad, bola tam chalupa a ujo si urobil vlastnu zeleznicu a huga povozili....som sa nasmiala.

dominica
7. apr 2008

baby, nejako to tu zapadá prachom...
Vonku počasie o ničom, ani psa by som tam nevyhnala, tak trochu koníkujem 😀
To máte toľko roboty 😀 ?

vladkaz1
7. apr 2008

Caf 😀 ja ties konikujem vonku je strasne no zapada zapada, mala mi zacala vrestat zachvilu pridem 🙂

melory
autor
7. apr 2008

ahojte, ja mam tiez dnes porobene tak pismenkujem...mala spi....cas o nicom to mam aj auto, ze by sa dalo, no a chce sa mi? ved ani neni kam.

dominica
7. apr 2008

no ja pôjdem asi našim, ak prestane pršať, ani neviem, či ešte vlastne prší a malý tu okolo mňa behá, našťastie je celkom dobrý a neotravuje 😀

melory
autor
7. apr 2008

juuj mat tu tak mamu hned som u nej...ale je 100km odomna. so svokrou som volala, nevolala ma. 😅

dominica
7. apr 2008

ja svokre len v najnutnejšom 😀 , čo by som tam robila?

dominica
7. apr 2008

no už neprší, tak vypínam PC a ideme... pá, pá

dominica
7. apr 2008

Trnafčanky, kde ste?

vladkaz1
8. apr 2008

Tak kocky vcera som sa nato vykašlala mala bola zlostna, ja mam mamu hned vedla ale uz dlho nebudem mat ideme byvat do Zavaru 😝

dominica
8. apr 2008

Vladi, no mali by sme ísť rýchlo povoziť decká a pokecať, lebo keď odídeš, nebudeme mať kedy...

vladkaz1
9. apr 2008

No mali ale neboj ja budem v TT stale strcena ma to aj svoje výhody aj nevýhody zasa je tam bohovsky klud a pekne nove byty ved este sa nestahujeme mozno sa to vsetko rozsype ako domček s karat a budeme stale tu, čo si neprajem lebo nam je to uz male a hlavne nie nase... 😝

melory
autor
9. apr 2008

vladka ja vam drzim palceky, nech vam to vyjde

vladkaz1
9. apr 2008

Dakujem no aj ja si to prajem, ale nic nechcem predbehnuť!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre