Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

jankatt
16. apr 2008

oki ved ja mam aj cislo na teba

melory
autor
17. apr 2008

ja nemam, lebo som mala mobil v oprave a prisla som o kontakty.

majovka1420
17. apr 2008

ahoj, niekto tu chcel cislo na chovanovu, ja ho mam, ak mas este zaujem ozvi sa, nechcem ho sem verejne davat.

melory
autor
17. apr 2008

majovka poslala som tvoj prispevok peti do IP-cky

vladkaz1
21. apr 2008

Baby a kde ste vsetky uplne to tu zapada prachom 🙂

mirka414
22. apr 2008

ahoj je tu nektora z vas z Brovej,alebo Pecenad??prosim ip.dakujm.

gabuliik
22. apr 2008

Ahojte. Je tu niekto? Fakt to tu zapadá prachom. Vysvetlujem si to tým,že je pekné počasie a všetci sú vonku. Večer potom dobiehate zameškané 😀 Tak ako ja?

krtko.
22. apr 2008

gabuliik,mas uplnu pravdu.vecer zaspim s detmi a potom dobieham aj to co sa uz ani neda dobehnut.neviem cim to je ale posledný týzden som nejaka nedospata.je tu este niekto taký? 😉

jankatt
22. apr 2008

ahoj ani mi nehovor mala bola u mamy a ja som spala cely den

krtko.
22. apr 2008

keby som tak mala komu ich dat a trosku si pospat ☹ .ale lepsie by bolo keby sme rano nemuseli vstavat do skolky boli by sme v posteli tak aspom do 9.00. 😉 ale to je iba moja naivna predstava 😒 realita je ina.idem sa radsej najest 🙂 a dobruuuu noc

jankatt
22. apr 2008

aj tebe dobru noc

melory
autor
23. apr 2008

ta vidina spanku laka aj mna 😀

vladkaz1
23. apr 2008

🙂 ahojte aj mna laka ,len naša krpana štrajkuje nechce spať v noci 😝

melory
autor
23. apr 2008

kedy sa konmecne baby vyspime do ruzova?

vladkaz1
25. apr 2008

No už asi nikdy hehe 😀 😀 😀 ,ale s tým sme rátali ked sme si robili deti 😉

gabuliik
25. apr 2008

No to je vystihnuté presne. Ja som sa za posledné dva roky nevyspala a ako to tak vyzerá ani sa nevyspím. O tri mesiace rodím. Ozaj, budeme mať chlapca. Muž chce,aby sa volal po ňom s čím ja nesúhlasím 😀 Takže sú u nás trošku boje 😀 😀 😀

krtko.
25. apr 2008

gabullik,tiez si tu dlho nebola.uz ti presli tie nevolnosti? neni to tak davno co si pisala ze si tehu a za chvilku uz budes rodit. 😉

kubko
26. apr 2008

caute kocky chcem sa vas opytat, neviete o nejakej lekarke, ktora nastreluje nausnicky? Malinka ma take zvlastne usko ako keby mala dva usne lalociky, myslela som, ze s tym nebude problem. Vcera som jej bola dat nastrelit nausnicky a pani mi povedala, ze nech jej dam najprv urobit plastiku, ze by si nausnicku mohla vytrhnut. Mne sa nezda, ze by mala ten lalocik tensi, chcem sa preto este opytat niekoho, kto je trochu odbornejsi, najlepsie nejakej lekarky. Nechcem bambulke davat uska prepichovat. Dakujem za radu.

A co sa spanku tyka, budme radi, ze sa nevyspime, niektore zeny by za to zivot dali.... Ale aj tak vam vsetkym prajem aby ste sa co naskor vyspinkali do ruzova, ved deticky zachvilu vyrastu, ani sa nenazdame

kukona1
26. apr 2008

kubko a vaša obvodná detská lekárka to nerobí?

kubko
26. apr 2008

kukona k tejto panicke ma detska lekarka poslala a odporuila. ona detickam ani neprepichuje ani nenastreluje nausnicky. Tak sa pytam tu, ci o nikekom neviete, kym pojdem na poradnu.

debbie
27. apr 2008

Ahojte maminy. Mám takú otázočku. Zháňam číslo na dr.Štefánikovú z TT. Ak niektorá k nej chodíte chcem sa spýtať či berie pacientky aj bez znamosti. Neviem kde mám hľadať kontakt na ňu. Momentálne som asi tehu a nemám dr. žiadneho ☹ tak prosím napíšte mi. ďakujem

melory
autor
28. apr 2008

debbie dr.stefanikova len rodi, ona je v nemocnici. musis si vybavit najprv gynekologa a az potom ju k porodu.

lyrra
29. apr 2008

ahojte kocky, chcem sa spytat, je niekde v Trnave plavanie s babatkami? dakujem

melory
autor
29. apr 2008

jasne ze je www.kvapkaklub.sk

melory
autor
29. apr 2008
debbie
29. apr 2008

Ahoj melory ona je aj gynekologička.

krtko.
29. apr 2008

neviete mi poradit ako sa da vyprat bublifuk?vcera som kupila v draciku bublifuk a oblili sa.ked som veci oprala tak tam ostali take tmave flaky ☹ .no skoda vecí.dakujem za kazdu radu.vidim ze bublifuk uz u nas skoncil.

lyrra
30. apr 2008

melory dakujem a nemate niektora osobnu skusenost?

melory
autor
30. apr 2008

debbie ale nema ambulanciu a neberie pacientky, ale len tehotne v osmom mesiaci ktore potom odrodi...tak som to myslela, ale ako tehulka k nej na poradne sa neda chodit

melory
autor
30. apr 2008

pavlinka chodi....na plavanie. baby su velmi spokojne. je to nove a pekne. detom sa venuju, je tam aj sauna. zatial som pocula len chvali na kupanie v klube kvapka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre