• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
ahoj dievcata,nepoznate nahodou niektore s tychto dievcat?su to trnavcanky okolo 29-30rokov a priezviska su za slobodna..Denisa Balazovicova,Mariola Kristofikova,Petra Heckova,Petra Pisarcikova Monika Farkasova?bolo to moje spoluziacky,no nemam adresy kde byvaju.prosim ip
1. máj 2008 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krtko,ja sem chodím už len sporadicky. Ked je vonku pekne,tak sme vonku a v poslednej dobe bývam večer taká unavená,že koľkokrát ani neviem ako a zaspím. To bude tým tehotenstvom. Nevoľnosti naštastie prešli. Síce to trochu trvalo,ale už je to v pohode. Ale musím si dávať bacha na to čo zjem. Inak ďakujem za opýtanie.
1. máj 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez vecer zaspim ani neviem ako a neni som ani tehu.nejako mam toho moc.pribudla mi este jedna starost,staram sa o babku ktora mi prestala chodit a uz asi ani nebude :frowning2: .preco si musis davat pozor na to co zjes?
1. máj 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mel si tu??potrebujem ta :slight_smile:
1. máj 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Melory som u nej objednaná na pondelok. Mám to po známosti a nepovedala že neordinuje. Má ordináciu v nemocnici. Tak to potom nechápem. Prečo by ma objednala keby neordinovala.
2. máj 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
debbie ved uvidis {ozvi sa} aby sme vedeli povedat ostatnym holkam, ked sa budu pytat.

mitinka moja zlata, kludne mi napis IP :dizzy_face:
2. máj 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamini ked bude zajtra pekne pocasie nepojdete kocikovat asi okolo 14.00 hod by sme sa mohli stretnut pri Radnicnej cukrarni, alebo pri MAXE. Dajte vediet. :slight_smile:
3. máj 2008 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lalala ake stare mas babo?? :slight_smile:
5. máj 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, ja som dnes nevystrcila nos z domu. oprala som 7 pracok :slight_smile: mam dva susiaky :confused: ako dve deti :sweat_smile:
mitinka pytala som sa muza a povedal, ze vy ste iny pripad, lebo chcete peniaze na nieco co este nestoji a nema hodnotu a my sme kupovali byt.
5. máj 2008 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krtko, musím si dávať bacha,lebo z niektorých jedál mi neni dobre. Nemôžem veľa cibulové,mastné a korenisté a musím jesť málo,ale často.
5. máj 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
gabulik tiez si spominam, ako mi bolo zle z tazkych jedal.

ozaj a pohlavie ste si dali zistit?
6. máj 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mel,dali. Bude to chlapec. Teda,ak sa ten dr. nesekol. Ale dal mi na to záručák a toho pipíka som videla aj ja. Dúfam,že to nebol očný klam :grinning: :grinning: :grinning:
8. máj 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
gabulik. jupiiii, parik vo vyhlade :slight_smile:
9. máj 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idete niekto na ten výlet z centa?
11. máj 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja o ziadnom neviem, ale moj ide so skolkou v utorok ku konikom.
:dizzy_face:
11. máj 2008 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ide sa na detsku farmu humanita-22.5.pozerala som aj stranku a može to tam byť pekne.uvažujem že ich zoberiem.prichod je hlasený o 12:30
11. máj 2008 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
das link? :wink:
11. máj 2008 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. máj 2008 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem moc, dala som si to medzi zalozky, zajtra prestudujem.
stelka by sa tesila, ale hugo by to uz aj chapal....ved uvidime.
11. máj 2008 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som chcela že pojdem len s petkou,ale zasa by mi bolo luto že natalka zostala v školke.takže sa pojdeme zajtra zahlasit
11. máj 2008 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hmmm, ja este porozmyslam...vies aj podrobnosti?
11. máj 2008 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerali ste že burza v centre bude 2 dni?konečne tam nebude taka tlačenka a vacsia pravdepodobnost ze sa preda viac vecí :slight_smile:
11. máj 2008 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to som si nevsimla, ja mam momentalne toooolko tehu kamosiek, ze nic nepredavam, len stale nieco bali a posuvam, kde sa da.
najprv som zacala veci predavat, ale neosvedcilo sa mi to a tak ich radsej posuvam a nehavam si ich vracat a potom zas posuvam...mam dojem, ze su viac na osoh.
11. máj 2008 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež popožičiavala veci.to bola parada ked som mala zrazu tolko miesta v skrini.ale horsie to bolo ked mi to zacali potroche vracat naspat.potrebujem predat trojkolku.takže ked ju pojdem odniest už tam volačo nabalim
11. máj 2008 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem spat.dobru
11. máj 2008 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mnamka ty si bola na vystupeni?

moj hugo tamako drevo stal a slzy v ociach
12. máj 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babule, ja mám 9 mesacnu cerku.
Ako si pisete o poziciavani nemate niektora na predaj trojkolku aj s /krytkámi na nozky pokial mala neslape, aby som ju mohla vozit./
13. máj 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melory, nebola som :frowning2: Katka dostala v nedelu priserny kasel, v pondelok nemohla ani rozpravat, v kuse kaslala. Strasne sa na to vystupenie tesila a ja tiez, vedela vsetky basnicky aj pesnicky, poctivo chodila cely cas do skolky a zrazu nic z toho :frowning2: Myslela som ze jej to nejako preliecim aby aspon poobede mohla prist, ale nepreslo jej to.
Nesla ani dnes na ten skolkarsky vylet, lebo kaslala do 4 rana :fearful: Som ju rano odhlasila na cely tyzden a odvtedy jej nic nie je. No co uz, snad na rok...
13. máj 2008 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:cry: ahojte dievcata. davno som tu nebola. aj teraz som tu,lebo nieco potrebujem. :unamused: nepoznate niektora stomatológa Dr. Daňka? Potrebujem ist surne k zubarovi, lenze ziadneho nemam (tak mi treba, ked som blba), a tento ma ordinaciu blizko pri nas. Len by som chcela vediet, ci s nim niektora nemate skusenosti a ake.
14. máj 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok