Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gabuliik
19. máj 2008

Čaute babenky! To tu tak dlho nikto nebol? Kde ste všetky?

melory
autor
19. máj 2008

my sme boli na stretnuti s aprilovkami 😵 😵 😵 v terchovej

vladkaz1
20. máj 2008

ahojte tak ako sa máte?
MI sa stale trapime s tým exzemom 😝
Mel ako bolo na stretku.
Ozaj utorky este platia?

skay
21. máj 2008

ahoj som tu prvy krat a chcem vas poprosit o info a zaroven upozornit, ze vcera nam bol v trnave ukradnuty kocik casualplay S 4 aj so slnecnikom. farba greenpilot. da sa spoznat podla toho ze madlo na jednej strane rukovete je o nieco dlhsie . vdaka za kazde info, resp. nekupujte kocik s tymto popisom.vdaka

gabuliik
21. máj 2008

Čauko Skay. Aj to sa dá ukradnúť kočík? Počujem to prvý krát. Ako sa to stalo? ☹

skay
21. máj 2008

byvame na druhom poschodi v novej bytovke kde sa dostenes cez dvoje bezpecnostne dvere. nechala som ho na prizemi lpred bytom susedky ebo je tazsi a ked isiel nas tato z prace uz tam nebol. viem moja chyba. vraj to bol urcite typ niekto isiel na istotu. je mi do placu.bolo to medzi siestou - siedmou. pristup policie nekomentujem.

melory
autor
22. máj 2008

skay
ja som v soku!!!

vladkaz1
22. máj 2008

je to mozne,no sakra ja tak ties nechavam kocik.
Ma porazi ked nieco budem vediet dam info...

gabuliik
22. máj 2008

Fúha, tak to by som nečakala,že aj na kočík sa niekto ulakomí. Je pravda,že si ho tam nemusela nechávať,ale aj tak. Keď už niekto ukradne malému decku kočík,tak ho fakt nechápem. Budem držať palčeky,aby sa našiel. No a tá polícia ..... mám s nimi vlastné skúsenosti.

skay
22. máj 2008

vdaka, bola to fakt chvila za bieleho dna. teraz musim malemu kupit novy a vobec neviem aky. hlavne aby bol lahky. a stale uvazujem o tom istom bo som s nim bola max.spokojna len je drahy. budem si to este dho vycitat ze som ho tam nechala. ale nikdy nic nezmizlo, niekto vedel ze tam cez den bude.

melory
autor
22. máj 2008

skay daj si inzerat ze kupis taky kocik a uvidis ci sa ti nevrati

skay
22. máj 2008

dobry napad skusim, ale myslim ze uz je niekde mimo tt

melory
autor
22. máj 2008

oni si to robia aj tak, ze chcete??? zozenieme...ale mozno sa chyti

bubadlo27
22. máj 2008

no baby, ja uplne zasnem, by som necakala, ze aj kociky sa kradnu, ale ma to napdalo, lebo surodenecky , asi budem musiet nechavat kvoli vytahu v byvalej pracovni, inak nemam sancu dopravit aj deti aj kocik domov, tak teraz mozem cakat ze sa niekto ulakomi ☹

skay
22. máj 2008

len neviem ci by mi to pomohlo aj ked by som ho spoznala, ako dokazem ze je moj. mam blok ale aj tak...a kocik pre maleho potrebujem co najskor.

luciask
22. máj 2008

este ma napadlo, co tak ho enchavat zlozeny v aute v kufri, tam ho nik nevidi, tak ani oci netaha.

bebca
23. máj 2008

ahojte trnavcanky, mozem sa pridat?

melory
autor
23. máj 2008

bebca jasne...kde si bola doteraz???

bebca
23. máj 2008

ahoj mel, no konecne sa niekto prihlasil 😀 😀 😀
no vies ja som si to tu citala a az kamoska mi povedala ze je tu aj TT, tak som rada 🙂 🙂 🙂

melory
autor
23. máj 2008

akurat som sa sla odhlasit 😀 ale vsimla som si pohyb na trnavskych mamickach 😵
jasne, ze tu je aj tt, ved niesme horsi od inych miest 😎
mas krasny datum porodu 😉

bebca
23. máj 2008

som rada ze som to tu nasla 😎
no to teda mam ozaj pekný, len dufam ze nebudem v telke 😀 😀 😀
byvas tu casto?

melory
autor
23. máj 2008

byvam casto, som na mateskej a pocitac mam zapnuti cely den....mozme pokecat kedykolvek

bebca
23. máj 2008

no ja mozem kecat len ked som v robote do 16.00 kazdy den.
si priamo z TT?
ti zavidim tu matersku.... aj ja by som uz chcela byt 😉

melory
autor
23. máj 2008

som priamo z trnavy, to si urcite zabezpec internet na matersku, je to na nezaplatenie 😵

bebca
23. máj 2008

no ja mam net doma ale byvame teraz u nasich a oni net nemaju.....
byvam asi 15 km od tt a nechce sa nam cestovat teraz, lebo mi byva nejako divno a nechcem riskovat v buse 😀 😝
a auto sa este len chystame kupit 😉

vladkaz1
23. máj 2008

Cafte tak co nasiel sa ten kocik ci nie? ,stale nad tym rozmýšľam ,to sú ale srači kradnu detom kocíky je to možné?
Normálne som nasrdená 😠

skay
23. máj 2008

nie a ani uz nedufam. len neviem ako budem novy trepat hore schodmi. pol roka tam cez den stal a bolo to v poho. kto hi ukradol vedel ze tam bude. inak si to neviem vysvetlit.

vladkaz1
24. máj 2008

cHUDA VIEM SI TO PREDSTAVIT JA BY SOM ASI UMRELA KEBY MI UKRADLI KOCíK,tolko sme nanho setrili a potom len tak ho niekto ukradne neboj pozeram inzeraty mozno sa nájde.

melory
autor
25. máj 2008

inak mam dojem, ze v trnave ti ukradnu aj kos spred dveri...fakt, ja som z maleho mesta a tak sa nic take nedeje...ale trnava? maly rim sama k...a a samy kmin....{kmin-zlodej}

bebca
26. máj 2008

baby co sem nechodite?
kde ste????? 😝 😝 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre