Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
13. jún 2008

vladka, to je moja byvala sudeda z veternej 🙂 hned dverova, tak sme boli spolu casto vonku s detmi, ale to si ty este na detske ihriska nechodila 😉 navstevujeme sa dodnes.

krtko.
14. jún 2008

ide niekto na podhradsku?

lyzenka
14. jún 2008

ahojte,

kde zozeniem v TT chranice na kolena ( na stvornozkovanie).. :O)...take akoby potitka na ruky.....len na kolena a s nejakou protismykovou vrstvou... :O)

vladkaz1
14. jún 2008

Mel ja som sa s nou par krat bavila a bola uplne do pohody 😉
obdivujem ju v tom ze ma 3 deti a ze to zvlada aj ked ma tatinka choreho a tak...
Musí mať velke srdiecko 😵

mnamka
14. jún 2008
anesim
15. jún 2008

Taká trošku od veco otázka. Práve pozerám von z okna a nad Vodárňou strašný čierny dym, neviete čo tam horí ( horelo) 🤐

lyzenka
15. jún 2008

zevraj ZŠ - prístavba

krtko.
15. jún 2008

lyzenka,inpako

oazapokoja
15. jún 2008

prosím ta čo je to inpako 😕

jevel
15. jún 2008

kurnik ja pozriem tiež z okna a ono to horí skoro pri nás 😕 😖

krtko.
15. jún 2008

to je ta pristavba pri skole.
ale hori to strasne a stiplavo to smrdi.
ja to mam akurat pred oknami ☹

krtko.
15. jún 2008

a búcha to riadne

jevel
15. jún 2008

asi majú problém uhasiť to, lebo dosť to teda horí. 😒

oazapokoja
15. jún 2008

to je tá prístavba,čo je od cesty?

krtko.
15. jún 2008

ano,a sa mi zda ze uz aj padla.
cez ten dym a stromy to neni aztak vidiet.

krtko.
15. jún 2008

uz padla

krtko.
15. jún 2008

jevel,aj ty si z tohoto konca?

lyly
16. jún 2008

ahojte,
baby neviete, kde by som v tt nasla dake laserove centrum, alebo nieco podobne na trvale odstranovanie chlpkov? akosi nic nemozem najst
diky moc

melory
autor
16. jún 2008

ja som sla okolo v aute, ked tam sli poziarnici, videla som ten dym, bolo to hrozneeee.

krtko.
16. jún 2008

mel,este dnes to hasili co to zacalo horiet tak okolo 18:00
a este teraz pred chvilou odisli hasici co to zasa horelo.
ani nechci vediet co mame smradu v byte.
a to mame zatvorene okna ☹

lenik15
17. jún 2008

je tu niekto? chcem sa len spytat kam chodite s deturencami na kupalisko lepsie povedane kam budete chodit ak bude teplo

bubadlo27
17. jún 2008

lyly, mne sa zda ze nieco je v meste byv. balakovo a urcite je nieco aj v tej novej budove oproti porodnici, tam vedla byv. restauracie Spartak 🙂

melory
autor
18. jún 2008

lenik ja som dnes sem zavitala, ze sa opytam na kupaliska.. 🙂 mne sa najviac paci v kamenaci, kvoli detom, su tam stromy {tien}, a teraz uz su prisny na vodu...dokonca deti musia mat plienku do vody.

lenik15
18. jún 2008

melory a nemali kamenac tento rok prerabat? KEdy ho otvaraju? My sme chodili minuly rok do pacu mam to kusok a
le je tam dost maly bazen aj ked priestorovo to je velke aj je sa tam kde prejst s kociarom. Lenze my sme vodny zivel tak potrebujeme nieco vacsie.

lenocka6
18. jún 2008

Ahojte, ja som tiez z Trnavy. Petra24 ja chodim tiez Strbovi, podla mna je suprovy. Rodila som u neho dcerku, pri synovi mi to bohuzial nevyslo, lebo bol vtedy na dovolenke. Ale ma toho vela, tak sa mi zda ako keby sa niekedy opytal len na tie zakladne veci a hotovo. Ale zase sestricky ma super,takze ked nebudes nieco vediet, opytaj sa ich.
Este nieco, v trnave nie je 3D ultrazvuk, ale je 4D v Hlohovci. Ja som tam bola pri synovi a taky neskutocny zazitok som este neprezila. Napr. Strbo ma starsi ultrazvuk a nevidel pohlavie, hovoril ze je to skor dievca a isli sme do Hlohovca a tam nam na prvu ranu povedal, ze je to chlapec a ukazal nam aj pipika. My sme to tam samozrejme tak nevideli, ale potesilo nas to. 🙂

lenik15
18. jún 2008

lenocka ja som bola tiez v hlohovci na tom ultrazvuku neskutocne zazitky. Ja som bola v 7 mesiaci a ked nam doktor ukazal tvar tak sme boli sokovany v dobrom ako ta technika ide do predu a najlepsie bolo ze ten mally bol cely tato a ked som si ho o dva mesiace pozrela nazivo tak som neverila. Takze vedeli sme po
predu ako maly bude vyzerat. Ale hlavne je to dobre na to ze tam zistia ci nema babo rastep chbtice a veci podobne. Pocula som ze v BA je to masnejsie a vraj su tam dost nemily doktori aj sestricky. HC je pravy opak.

melory
autor
19. jún 2008

tiez mam strbu a tiez som bola s dcerkou v hlohovci.... 😵

neviem o tom, ze sa ma kamenac {kupko} prerabat, len to o tej zvysenej hygiene, ako ze deti musia mat plienku do vody....ale popytam sa. pac neviem kde je 😒

lenik15
19. jún 2008

melory Pac je dedina pri ciferi je to take sportove stredisko. Je tam jeden velky bazen a 1 pre deti. Dve ihriska na plazovy volejbal, ihrisko na basket, a tenis. Pri areali kupka su koniky je tam sa aj kde schovat su tam porobene altanky ale nie je tam moc stromov pod ktorymi by sa dalo lezat, ale inak fajn, ale nie pre rocne deti nie je tam utocisko na poobedne spinkanie jedine kociar a parzol 😎

kukona1
20. jún 2008

baby v piatok a v sobotu má byt v MC burza,neviete náhodou od kedy do kedy?

krtko.
20. jún 2008

kukuna,burza je dnes do 18:00 a zajtra od 9 do 12:00

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre