Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

krtko.
30. júl 2008

ja by som chcela ist na druzbu a neviem sa rozhodnut

czechzuzana
31. júl 2008

Caute baby z Trnavy. Pokud by jste vedeli o nekom, kdo by byl schopny delat ucetnictvi, ale pozor, ceske firme /takze musi znat ceske ucetnictvi/ tak mi napiste do IP. Je to prace na doma, takze by mozna nektera z vas byla rada za privydelek.

melory
autor
1. aug 2008

krtko bola studena, ale cista
na druzbe je to masovka, v kamci mas predsa len viac pohody.

anezena
1. aug 2008

krtko, ahoj,
na to otvorenie by som aj sla, ale neviem, co sa stalo, maly dnes bol nejaky divny, asi zuby, aj vcera bola hruuuza, a vstaval o pol siestej ale este zaspal o siedmej a spali sme do pol desiatej a teraz buva na balkone, je straaasne mrzuty, takze sme to nijekao nestihla, ked si bola, napis ako bolo.

krtko.
2. aug 2008

anezena,neboli sme ,nejako sme nestihali 😠
ved to ihrisko tam zostava 😉
len co by sme sa tam len tlacili a potom by som ani nedostala deti k obedu
pojdeme sa tam niekedy zahrat,len ja to mem trosku od ruky 😖

anezena
2. aug 2008

ahoj krtko, ja som sla dnes okolo, bolo tam velmi vela ludi. ale vyzera to tam pekne, i ked su tam take kamienky ako na Guloverovi - na prd, ked ides s kocvikom alebo ti deculo na to padne.

danuska123
2. aug 2008

Ahojte nevie niektora zvas kde sa v TT cvici Pilates a ci ho mozem cvicit ked kojim mate stim niektora nejake skusenosti

krtko.
2. aug 2008

mne sa tie kamienky tiez nepacia.
neviem ako vas ale Guliver ma moc neoslovil 😖

tami32
3. aug 2008

Ahojte mamicky, vie mi niekto z Trnavy poradit ci sa robi v TT 3D alebo 4D scan? Velmi rada by som sla a neviem sa k tomu dopatrat cez internet, tak to skusam touto cestou.

tami32
3. aug 2008

Ahojte mamicky, vie mi niektora poradit ci sa robi v Trnave 3D alebo 4D scan? Neviem sa k tomu dopatrat cez net, tak skusam tuto cestu.

anezena
3. aug 2008

ahoj tami,
ja som bola na 3D v Hlohovci, minuly rok v novembri. Pytala som sa strbu a on mi odporucil Hlohovec, ani nevim ci sa v TT robi, ale vsetky kamosky boli tiez v HC

Co sa tyka Gulivera, ja som to ani neriesila ci oslovil al neoslovil, lebo vlastne ani nemame v meste nic na vyber. O nicom v tejto TT s tymi ihriskami.

gabuliik
3. aug 2008

Čaute. Dnes sme boli pozrieť na tom novom ihrisku. Malej sa tam hrozne lúbilo. Len mi tam trošku prekážal väčší výskyt našich romskych spoluobčanov. Nie som rasista,ale na môj vkus ich tam bolo dosť. 😅
Jaj, zajtra idem do pôrodnice.Čaká ma vyvolávačka. Tak sa tu majte.pá

krtko.
3. aug 2008

gabuliik,drzim palceky a budem na teba mysliet 😉
nech ti to dobre dopadne 🙂

jeliska
5. aug 2008

🙂 ahojte anezena uz sa tesim ,ked pojdeme o rok na sk aspon nam poukazujes nove ihriska.To som zvedava ako sa tt meni papa janusa+eliska
pozdravujeme vsetky trnavfcanky maminky a babenka 😀

anezena
5. aug 2008

ahojky jeliska, vitaj , sa tesime 😀

jeliska
5. aug 2008

dakujeme je tu nejaka mamicka ktora byva teraz v prahe? 🙂

ja0
6. aug 2008

babulky, neviete mi prosim poradit, kde sa da v TT zohnat choditko znacky Dema?

melory
autor
6. aug 2008

pilates sa cvici v pohode pri relaxe

silvika
7. aug 2008

ahoj, chodite niektora aj plavat ? s detickami myslim 😝

anezena
7. aug 2008

ahoj silvika,
my zaciname v septembri, lebo skor sa nedalo. zmenili zakon a v TT sa plava az od 6. mes., tak to nam akurat tak vyjde. budeme chodit do Kvapky na Kopanke.

www.klubkvapka.sk

elinka27
7. aug 2008

aj my chodime do Kvapky uz od maja a mozem odporucit,v septembri otvaraju dalsie kurzy.

silvika
8. aug 2008

a ako potom deti reaguju na normalne kupanie vo vani, nechcu plavat a potapat sa stale?

elinka27
8. aug 2008

nie,aspon u nas to pomohlo, k tomu,ze maly sa odvtedy rad kupe a clapka vo vode.Uz aj ked mu pustim vodu z kohutika aby som ho umyla sa cely trepe co sa tesi 🙂

silvika
8. aug 2008

no moj sa tesi na vodu aj tak to je zatial jedina metoda na jeho utisenie

gabuliik
8. aug 2008

Ahojte.Už som doma. Máme malého Andrejka s mierami 3330g a 50cm.

gucz
8. aug 2008

gratulujem 🙂

gabuliik
10. aug 2008

Ďakujem !

melory
autor
11. aug 2008

vonia mi to tu po krasnom novorodeniatku.... 🙂

baby co inak porabate? kam chodite? vycerpali sme z vsetky moznosti! poradte prosim...nemam auto, tak som odkazana na peso bus alebo hromadnu mestku dopravu 🙄

bubadlo27
11. aug 2008

mel, ja by som ti aj poradila, ale ani ja uz neviem a uz sa ani nikde vychystat nemozem, uz len do porodnice zachvilu 😀 a tam sa ty nechystas 😀

kukona1
11. aug 2008

melory,my sme na dovolenke ešte týžden tu budeme,ale už sa teším na náš každodenný stereotyp.... 😀 😀 😀 už sa tu začínam po týždni nudit...musíš aj ty niekam vypadnút mimo mesta a potom ti bude aj Trnava vzácna 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre