• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
Čaute. Konečne som sa sem po dlhej dobe dostala. Je to makačka mať dve deti. Hlavne,ked sú obidve urevané :grinning: A to malé aj v noci. Nemáte na to nejaký recept ako ho uspať :grinning: :grinning: ?
29. aug 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uspávam stale na ceciku ale dokedy sa nam to takto bude darit
29. aug 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som sa vas spytat co chodite plavat do kvapky neviete kedy sa presne zacina? a kde ste kupovali plavocky a ake to take klasicke ako pre dospleho alebo nejake co sa tak len nazyvaju?
29. aug 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zaciname 8 septembra.pani si obvolavala prihlasenyvh minuly tyzden.plavky sa daju kupi aj v kvapke pre deti alebo mali v tescu,na kapitulskej.stoja cca 200 sk.zda sa mi ze v kvpke stali 160 sk.inde su drahsie.tie na plavanie pre deti su posite takym ihelitom medzi nozickami.a potom si musis kupit aj plinky na plavanie tie stoja 160 sk v dm.
30. aug 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Claudinka, písala som to schválne sem lebo som si myslela,že sú tu už mamičky a zažili to, čo by som rada vedela. Ako tak sledujem už ale majú iné starosti a nie pôrodnica....a obavy mamičky čakateľky....neva prajem prekný dnííííík a celý víííííkend....
30. aug 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme tiez 8.septembra....už tretí kurz....sa tešíme....len som zvedavá...lebo čas máme 13,30 ....a vtedy mi malý najviac super spííí....
30. aug 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my chodime v pondelok o 12,15 a ideme na 2 kurz.tiez blba hodina ale tesime sa strasne dovody tak aj zabudne ze by spinkala
30. aug 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej lyz, tak to nas mozno aj s katkou dobehnete, lebo sme mali od soboty 8.9. zacat plavat, ale kedze muz s nou nechce, asi sa boji, tak musim pockat az porodim a potom mozno od novembra budem pokracovat v stvorke :slight_smile: , uz ja s nou a tato bude strazit kojit drobca :grinning: :grinning: :grinning:

mel, vcera som ta videla v meste, aj s celkou family, som na teba aj kricala, ale si asi nepocula :frowning2:
31. aug 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bubadlo, nepocula??? ale to je velka skoda :slight_smile:

dnes som huga chystala do skolky...ako rychlo presli prazdniny...ale bolo to krasne obdobie....deticky spolu... :dizzy_face:
1. sep 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel,hugo ti neprotestuje ze nejde do skolky?
mne zacala natalka protestovat ze ona nikam nejde :angry:
1. sep 2008 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
v den skolky samozrejme ze vyjednaval, ale zvladol nastup dobre. je teraz daky smutny ci co...vsak koniec prazdnin vie zranit :slight_smile: .

krtko gratulacia k prirastku :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: - ste to vzali zhurta :sweat_smile: to sa mi paci!!!

bola som pozriet novy park - co ste tu o nom pisali, mojim detom sa tam velmi pacilo. skoro cely cas boli pri tej tecucej vode :grinning:
niekedy idem aj cez "anfik" a tam sa tiez zahraju, mam to po ceste k svorke.
4. sep 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
JARMOK - co vy na to?
6. sep 2008 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel dakujem :slight_smile:
6. sep 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,Mozartova škola je zrušená,vraj tam má byt nejaká umelecká škola..neviete čo tam bude? počula som kreslenie a modelárstvo..myslíte že aj tance a spev ? a neviete kedy by sa mala škola otvárat? :wink:
10. sep 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel, IP :wink:
10. sep 2008 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kukona na mozartovej uz skoa funguje, ale je to bilingvarna skola, cize na jazyky. chodia tam deti cudzincov, sami sikmac.
11. sep 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vážne? to je aj škoda tej školy.... :grinning:
11. sep 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,boli ste uz na jarmoku?
11. sep 2008 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ani ne, konecne sa to tam kultivuje....robia novy plot, budu asi celu budovu prerabat.
11. sep 2008 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bol pokus o vtip melory. myslela som šikmákov.....ja som tiež rada že to tam konečne opravujú...ved sa tam schádzali v poslednej dobe iba fetáci a robili tam zle..
12. sep 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj melory čítala som že si rodila v tt a s epi tak by som mala otázočku ako je to? Vopred to zaplatíš a čo ak ti ju nestihnú pichnúť alebo ju nebudeš potrebovať vratie ti peniažky? Uvažujem rodiť s epi ale si to akosi neviem predstaviť ako to prebieha.Vopred ďakujem ... :sweat_smile:
12. sep 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
debbie ja ti odporucam rodit s epi, ale ako to je teraz neviem. ja som rodila pred 5 rokmi. vtedy bola zadarmo, len prisla anestologicka a pichla mi ju....nic menej nic viac. skus ist do temy trnavska porodnica...tam budu urcite baby, co rodili teraz a budu vediet viac.
13. sep 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kamaráti, nový týždeň nová súťaž a preto Vás prosíme hlasujte za nás na tejto stránke: http://www.mamidrink.com/fotosutaz/?stranka=1&radenie=1
Naša foto je pod názvom PRINCEZNÁ....ak môžete poposielajte aj vašim kamarátom kamarátskym a pomôžte nám vyhrať. Hlasovať môžete od dnes až do nedele, každý deň len jeden hlas........ďakujeme Katky
15. sep 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne hlasovat nejde, musim sa prihlasit?
15. sep 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som klikla na hlasuj,dalo mi to opísať kontrolu ale či to pripočítalo hlas som si neni istá ,lebo počet bol 36 a aj po mojom hlasovaní tam taký zostal :confused:
15. sep 2008 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemusíte sa prihlásiť....stačí dať hlasuj a opísať, ten text.....ďakujeme
15. sep 2008 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz mi to islo...ale vcera naozaj nie
16. sep 2008 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na linčianskej bude v mamaklube burza detských vecí dňa 3 a 4 októbra od 9 do 19 hodín myslím
21. sep 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde je mamaklub ? niekde na sidlisku?
22. sep 2008 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vsetci,
pomozte nam prosim vyhrat autosedacku.

staci ak si najdete nasu fotku, ktora ma nazov DANUSOVYCH 6 MES. a kliknete na "hlasuj". Mozte hlasovat kazdy den, ale iba raz denne. Nemusite sa registrovat, staci len kliknut na HLASUJ.

http://www.mamidrink.com/fotosutaz/

A poslite to prosim aj dalsim vasim znamym, kamaratom a pod. Dakujeme.
23. sep 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok