• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
Ahoj slnecnica, tam maju celkom fajn vyber, aj su tam mili :slight_smile: , potom maju kociky na Kapitulskej ulici, Frantiskanskej ul., Na pesej je obchod Patka a v priore na 1 posch.
3. jan 2009 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj pri poliklinike je jeden
3. jan 2009 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem kocky,urcite tam zajdem.Ked ja na tie nakupy len do tej Trnavy.......... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. jan 2009 o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj slnecnica ten pri poliklinike je dobry ja som si tam kupila nie sice kocik ale sportovu karu a potom aj golfove palice a som s nimi spokojna aj cenovo je to celkom dostupne
3. jan 2009 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pri poliklinike sa mi zdá,že majú najlepšie ceny :slight_smile:
3. jan 2009 o 23:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby píšem prvý krát, ale chcela by som sa spýtať moja dcéra bude mať 16 mesiacov a pred dvomi týždňami jej začalo utekať očko nemáte náhodou niektorá s tým dajakú skúsenosť som s trnavy sme objednaný na očné ale stále neviem s čoho to môže byť v ďaka
5. jan 2009 o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute baby kde ste všetky, je tu neak mrtvo.
5. jan 2009 o 12:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby, chcem sa vás spýtať na doktora Štrbu. Nemá problém vypisovať PN a máte s ním skúsenosti pri pôrode?
5. jan 2009 o 17:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj sobe vitam ta tu s tym utekanim ocka mala problem aj manzelovej sesternice dceka.Vraj to ma s toho teda to mi hovorila este predtym nez bola na ocnom ze pri kojini sa stale na nu pozerala pocas celeho pitia ona jej nikdy nezaspala a to jedno ocko mala stale otocene na nu a vraj tam povolil neaky svala alebo ako no aby som to skratila teraz ma okuliarky ma tri a pol roka znasa ich velmi dobre len zo zaciatku ich museli dost casto davat upravovat kedze mala padala a oni sa sem tam ohli.takze asi tak ale zisti ci to nema niekto z vasej rodiny
5. jan 2009 o 17:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj adriana 02 vďaka za privítanie. Chcem sa spýtať ešte či nevieš k akému doktorovi chodili, pretože ja so synom chodím Dr. piovarčiovej a to nieje najmladšia lekárka tak by som rada vedela či tu nieje niekto mladší dík za odpoveď
5. jan 2009 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj sobe.ja som chodila s natalkou dr.horvathovi a nebola som snim vobec spokojna :unamused:
zacala som s nou choditdr.golisovi
ale boli sme aj u dr.piovarciovej,lebo tiez ma natalka obdobie ze jej uteka ocko,a povedala ze je to v poriadku,potom som ju dala este skontrolovat druhemu dr.a povedal to iste :wink:
vtedy sme jej aj davali kvapky na zvacsenie zreniciek aby to bolo vidiet
uz to mam odsledovane ze nemoze mat trosku dlhsiu ofinku,lebo hned jej zecne ocko robit neplechu :angry:
ale dr.povedali ze je to tym ze ma siroky koren nosa a preto sa to zda ze jej to ocko uteka.
ale co som pocula na dr.piovarciovu,zatial sa nikdo na nu nestazoval :wink:
5. jan 2009 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my chodíme k dr. Piovarčiovej, zatiaľ sme spokojný, ale my chodíme kvôli tomu, že sa malá skôr narodila
6. jan 2009 o 08:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte dievčatá, ja som sa vterkla do vašej témy :slight_smile:

Aké máte skúsenosti s pôrodkou v TT. Mňa odhovárajú :slight_smile: tak neviem.
6. jan 2009 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A môžete mi poradiť aj s detskou lekárkou. Ani ju ešte nemám vybranú :slight_smile:
6. jan 2009 o 09:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neviem prečo Ťa odhovárajú, ale ja mám len dobré skúsenosti a to sme tam boli s malou 3 týždne. (bola v inkubátore)

a doktorku máme na linčianskej Dr. Jarábkovú, chodila som k nej už ja ako dieťa, verím jej a sme tam spokojný i ked už v TT priamo nebývame, doktorku meniť nebudeme.
6. jan 2009 o 12:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute krtko a gucz v ďaka za rady asi nebudeme vymýšlať a zostaneme u piovarčiovej. Ahoj lenkahrehusova ja som vždy chodila iba do BA tam mam lepšie skúsenosti ako tu v TT tu mi povedali že nebudem mať deti a teraz mám dve. V BA je to iné tam my vela pomohli. Detskú máme na prednádraží Dr. Peškovú a sme veľmi spokojný je ochotná vždy
6. jan 2009 o 13:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby,

tak dr. Piovarčiová možno nie je niekedy milá a má takú čudnú sestričku, teda, ak tam ešte je tá sestrička, ale zato je najlepšia detská očná doktorka :wink: a super odborníčka

aj tt pôrodnica je fajn, ja som tiež veľmi spokojná a nikde inde to nie je dokonalé....

dobré detské lekárky, ktoré si chvália sú Kollárová, Pokojná, Vidovičová...a nejak už ma žiadna nenapadá.
6. jan 2009 o 13:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tá sestrička tam ešte stále je a čo sa týka nemocníc 100 ľudí 100 chutí a to isté platí aj o lekároch ak si na niekoho zviknete tak je to fajn to kam k lekárovi je aj na tom či máš auto máš sa tam ako dostať ak nie tak ber to čo máš po ruke nikdy nevieš kedy sa budeš musieť rýchlo dostať k lekárovi hovorím z vlastnej skúsenosti
6. jan 2009 o 13:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte aj ja som rodila v tt a vsetko v pohode
6. jan 2009 o 16:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievčatá ďakujem za odpovede :slight_smile:
6. jan 2009 o 17:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenkahrehusova,pozeram ze mame skoro spolocny termin :wink:
ja by som tt nemocnicu tiez nemenila,a to som tam lezala viac krat :wink:
6. jan 2009 o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krtko. to teda máme :slight_smile: je to okolo valentína - krásny darček :grinning:
6. jan 2009 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,
lenka ja som tiez rodila v tt a povedala som, ze ked budem este raz, tak to urcite bude v tt. nemala som dohodnuteho lekara a napriek tomu vsetko bolo super, od lekarov cez sestricky az po sanitarov. :slight_smile:
6. jan 2009 o 20:02  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte všetky maminy z trnavy a okolia.
7. jan 2009 o 00:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vitaj chulieta :slight_smile:
7. jan 2009 o 00:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,
Lenka, ja som pocula na tt nie prave najlepsie spravy az pokym som tam nerodila. Lekara som vobec nemala dohodnuteho a ako pise andrejka od lekarov az po sanitarov to bolo fajn. Ak by sme mali druhe babatko, urcite idem do tt.
7. jan 2009 o 10:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ked možem sa aj ja pridat do tejto temy tak ja som tak isto rodila v tt, nemala doktora dohodnuteho a celkom sa to dalo. boli ku mne velmi dobry a hlavne pri druhom porode. doktorka bola velmi laskava a super :dizzy_face:
7. jan 2009 o 10:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, ani ja som nemala dohodnuteho a vsetko bolo OK. Keby druhe tak zas v tt :wink:
7. jan 2009 o 11:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani ja som nemala nikoho dohodnutého a boli na mňa skvelý, rodila ma perfiš dr. Kovačičová, veľmi milá osôbka a aj sestričky boli dobré, takže aj teraz 2x idem rodiť v tt :wink:
7. jan 2009 o 12:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takže samé dobré správy - rodiť v tt :slight_smile:
Ď. :grinning:
7. jan 2009 o 12:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok