Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
26. okt 2006

ja som mala epidural a vytlacila som na 3x

mitinka
26. okt 2006

neboj ked budes dufat tak urcite urobia ale chod za prvym lekarom lahkym.uvidis co ti povie urcite sa nejak dohodnete!! 😒 nemyslis ze to bolo aj tou epi??

umma
26. okt 2006

neviem, mozno. ale som zbabelec, bala som sa rodit na prirodzeno 😖

mitinka
26. okt 2006

nic si z toho nerob a hlavne sa neobvinuj!!!nie si zbabelec!!!ja som chcela priridzeno aj v 40tyzdni to tak vyzeralo a nechcela som epi.mmuz ma na nu nahovaral ale aj ja by som si ju dala urcite keby prisli na mna kontrakcie!!!no znicoho nic sa drobec pretocil este ze mi na poslenu chvilu urobil ultrazvuk

umma
26. okt 2006

tak to si mala stastie, ze na to prisli ultrazvukom. uvidim, ako sa rozhodnem, dufam, ze dobre.

mitinka
26. okt 2006

budem ti drzat silno palceky a hlavne sa rozhodni spravne!vyskusaj toho lahkeho.tak zajtra az tu budes pokracujeme 😀 papa a dobru nocku

umma
26. okt 2006

dobru noc aj tebe

braniska
27. okt 2006

ooooooooo, tak diskusia sa tu nejako rozmohla......vitam ostatne ucastnicky tejto stranky (zvacsa mamicky)....bolo to dost dlhe citanie.
ja sa bohuzial casto nedostavam k mailu, som prave uz mi len mesiac ostava a idem na matersku a ako na potvoru mam teraz v praci strasne vela roboty, ze nestiham sem pisat...
zaujimave postrehy z porodu, bude to moje prve dieta, tak som zvedava, ani ja nechcem epidural a chcem rodit normalne, ale fakt sa asi rozhodnem podla situacie....zbytocne sa nestresujem....
poradi mi niekto, aka drogeria pre dietatko je najlepsia ? chcela by som od buduceho mesiaca zacat kupovat nejake vecicky - drobnosti ako samponiky a pod....a neviem, co je naozaj najvhodnejsie pre dietatko, budem velmi vdacna za kazdu radu.......dakujem vopred....

umma
27. okt 2006

braniska neviem aka kozmetika je ta naj, ale pri prvom som mala Seba-med (ale uz som si nie ista tym nazvom) a bola fajn. osobne uprednostnujem kozmetiku z lekarne (La Roche) tak sa tam pojdem popytat na nieco pre novorodencov

melory
autor
27. okt 2006

braniska ja som bola spokojna s niveou aj s DM-ky baby love
ale nivea vyhrava u nas v domacnosti, ja nebudem kupovat, len snad mydlo, lebo hugo ma zasobu nivei a babo bude len pokracovat.

palvinka
27. okt 2006

jej aj ja pozerám ako sa to tu rozbehlo 🙂 .
Čo sa týka kozmetiky tak ja som nakúpila niveu, používam ju aj ja tak dúfam, že bude vyhovovať aj bábetku 🙂 .

braniska
27. okt 2006

dakujem...ja mam rada tiez niveu.....neviete, kde sa to tak najlepsie oplati kupit ? ci v drogerii alebo v tescu ? alebo pripadne v lekarni ? kde vseobecne je najlepsie kupovat tieto veci ?
mam uz zoznam veci, ktore treba kupit....je toho pomerne dost...viete mi poradit, kde v trnave sa to vsetko pekne da zohnat - ci musim lietat po meste ako blazon a niekde kupim to, inde zasa ono a pod... ?
kladiem vam tu more otazok....za odpovede straaaaasne dakujem... 😉

mitinka
27. okt 2006

caute baby ja este len vstavam 😀 dedko strazi a muz ma nocnu teraz vstal a zobudil aj mna xixi.mel tak kedy dame ,,RANDE" 😀

melory
autor
27. okt 2006

urcite nie v lekarni lebo lekaren je draha, myslim, ze tesco ma najlepsioe ceny, ja kupujem len tam. v tescu mas kojenecke oddelenie a dostanes tam skoro vsetko co potrebujes. alebo potom ostatene veci {ale ty su uz drahsi} na pesej zone za balkanskou zmrzkou obchod pata alebo patka

palvinka
27. okt 2006

braniska ja som kozmetiku kúpila v tescu, práve mali na niečo aj akciu 😀 . A čo sa týka obchodu tak na Kapitulskej ul. je super bábetkovský obchod. Tam kúpiš cez oblečenie, plienky-klasické, flašky a dudlíky, hračky a prebalovacie pulty až po kočík a postielku, no proste všetko 😉 .

melory
autor
27. okt 2006

ano to je pri parku za muzeom, ze?

palvinka
27. okt 2006

mel áno 😀 , ináč sú tam fajn predavačky, dosť poradia, ukážu, a keď niečo chceš a nemajú to tak Ti to objednajú.

melory
autor
27. okt 2006

pocula som na ten obchod same chvali, fakt su super a v tescu sa oplati tiez zaklad.

palvinka
27. okt 2006

no my už vlastne všetko potrebné máme, síce ešte nejaké drobnosti sa nájdu, ale postrebujem ešte prebalovací pult. Ale ten musíme dať spraviť na mieru, chcem taký že hore budeme prebalovať a dolu bude mať bábetko veci na oblečenie, lebo ináč sa nám to do spálne nijako nepomestí.

melory
autor
27. okt 2006

mne poslali postou prebalovak a je u svokry. este odsavacka je na cestach - necestach posty slovenskej a po hugovi mam toho dost ale urcite ma to chyti.

palvinka
27. okt 2006

No tomu ver, že Ťa to chytí. A keď by ste mali dievčatko tak o to viac 😀 , lebo po Hugovi máš len chlapčenské veci. Ozaj aj chceš vedieť čo to bude?

melory
autor
27. okt 2006

strasne sa tesim na den kedy mi povie lekar "je to dievcatko" 14.11 idem na 3D a 15.11 na UVZ tak som zvedava a ked bude chalan nic ale nic nekupim, jka uz totiz som kupila ruzove bodicka asi5ks, jedny pancuchace na zimu ruzove aj deku ruzovuuu.

palvinka
27. okt 2006

máš tušáka, že to bude dievčatko, keď nakupuješ rúžové veci?

melory
autor
27. okt 2006

chcela by som dievcatko ale ci bude to neviem, mam vyrazky a aj som ospatnela tak mozno.

palvinka
27. okt 2006

mne zas všetci hovoria, že som opeknela a na 3D mi povedali, že to bude dievčatko 🙂, inák to či žena opeknie alebo ošpatnie nemá vplyv na pohlavie.

melory
autor
27. okt 2006

ja dufam ze ma 😅
lebo pri hugovi som opeknela 😀

palvinka
27. okt 2006

ja zas dúfam, že nemá 😀 , lebo už mám všetko pokúpené rúžové 😀

melory
autor
27. okt 2006

to je sranda...ja uz budem tiez vediet za chvilu a 3D sa dufam nezmyli, ved to sama uvidim. a na druhy den na sono takze ...snad to bude vidno.

saska73
27. okt 2006

žienky tak Vám fandím a držím päste, nech máte dobrý priebeh tehotenstva a dieťatkoko nech sa narodí zdravé 😉 🙂 snáď sa o nejakú domu k Vám pridám 😵

palvinka
27. okt 2006

tak to máš super poistené, aspoň nebudeš musieť rozmýšlať nad tým ako ja, čo ak sa dr. pomýlil. Inad na tom 3D som nič nevidela, lebo to vlastne dr. pozeral cez obyč. ult.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre