Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

mirkao
9. feb 2009

ahojte
pridala som sa k vam lebo si hladam dobreho gynekologa v TT
doteraz som mala gyn. v sali ale cez vianoce umrela hladam si tu v tt
byvam tu uz dva roky sice nie priamo v meste ale v Zavare
tak ak viete o dobrom gynekologovi dajte typ. dik

melory
autor
9. feb 2009

baby perinky su uz zajednane.
markao ja mam strbu

stankatt
9. feb 2009

mirkao ja mam Navratila- odporucam 😉

krtko.
9. feb 2009

dakujeme 🙂

mirkao
9. feb 2009

stankatt
no navratila nad tym som premyslala ale to je sukromny
a aky ma cenník vobec nemam rehlad o sukromnych gyn.
a kde ordinuje? inak dik

gabuliik
9. feb 2009

Mirkao,aj ja mám Navrátila a je super. Je súkromník,ale pokial máš kartičku poistenca,tak neplatíš nič. Len sono a také tie nadštandartné veci. Ordinuje v ulici za Billou,ale ako sa to tam volá .... 😅 Fakt neviem. Možno Stanka.

Stanka,dnes som úspešne odchytila moč. Bola to haluz. Všetko bolo ocikané,ale našťastie som stihla dosť chytiť 😀

sissik
9. feb 2009

ulica, kde ordinuje navratil, je kalinciakova 😉 cislo domu je tusim 28, ale za to cislo nedavam ruku do ohna

stankatt
9. feb 2009

ulica je kalinciakova, cislo nebiem ani ja, ale je to rod.dom a je tam viac lekarov. Na brane su tabule.
Gabi gratulujem k odchytu 😀 , Monika dnes spala 1/2 hod do obeda a az teraz zaspava.... mam dost, ona fakt nepotrebuje cez den spat? 😒 Asi uz nahodime sportovu verziu, v kociku uz mrnci, nic nevidi 😉 . Dnes som kupila sedatko do velkej vane - dobra haluska, hodim foto.

gabuliik
9. feb 2009

Parádne sedátko,kde si kúpila tú srandu ? Ačo to stojí 😉 ?
Inak nezávidím to spanie. Ja malého dávam spať každé dve až dveapol hodky.Inak je už zlý ako čert. Celkovo mi za den spí 3-4x.Z toho raz skoro dve hodky,ked sme vonku. Inak mu stačí 30min. a je čulý ako rybička 😵

macka7
9. feb 2009

ahojte ani mne mala cez den moc nenaspi , ale aspon spi v noci 😉 A to sedatko je chutne

stankatt
10. feb 2009

Tak spinkala az do 4tej, napapala sa a spala ece do 8,00 😀
to sedatko som kupila v Sani centre- oproti poliklinike, ale je drahe, stoji 22,87eur (689), poradili mi to baby z konika 😉

zanetuska
10. feb 2009

Tak mi zase spime cez den ako pisala gabuliik...vela doobeda 2 krat ale staci mu pol hodinka. A poobede tiez v kociku aj 2 hodinky, kym sa vozi tak spi. Ako nahle zastaneme tak je hore. Ale v noci sme hore casto, hlados jeden..... 😎

sissik
10. feb 2009

stanka to sedatko je super 😉

stankatt
10. feb 2009

😉

macka7
10. feb 2009

Babenky ja neviem co sa deje od vcera je strasne rozjasena a hyperaktivna.Dnes je hore od pol siedmej a este nespi stale len vymysla dnes som nic este nespravila a myslim ze dnes pri nej ani nespravim.Aj vasi su taky zivy?Zoberem ju na ruky a strasne sa trepe a bije ma 🙂

macka7
10. feb 2009

stanka kolko vazi mala?

stankatt
10. feb 2009

Maci neviem, naposledy sme boli na poradni 9/1 a to mala 7310g 🙂 , v sobotu som ju merala a ma 69cm... ona je dlhana 🙂 🙂 🙂 🙂

Gabi vsetko najlepsieeeeeeeeeeeeeeeeeee 😉 😉 😉 😉 😉 😉

stankatt
10. feb 2009

Monika je hore od 8 a ci bude dnes spat.... ona len tak pol hodinku....

macka7
10. feb 2009

aj moja ma 69cm tiez je velmi dlha a pred dvomi tyzdnami som ju vazila a mala 6800

stankatt
10. feb 2009

tak moje je aj baculka oproti tvojej 😀

zanetuska
10. feb 2009

Aj nas Alex je valikbuk ma uz 8800g a 67 cm

gabuliik
10. feb 2009

Stanka,dakujem 😉
Dnes mi malý spal od 12.00 do 15,30 😨 Zobudil sa o 14tej,napapal a spal dalej. Teraz som ho uspala,tak uvidím,že či sa po hodinke nezobudí a nebude hore do 22.
Inak,my sme boli na poradni vo štvrtok.Váži 8250g a meriame 69-70cm.Takže tiež je z neho macko.
Inak,čo hovoríte na počasie 😲 ?

sissik
10. feb 2009

pocasie dnes super - zrovna sme boli na poliklinike a socialke. a po rozculeni na socialke sa na mne ten sneh topil okamzite 😀
mala spala ako dudok, tusim sa jej v kociku velmi paci.
chodite niekedy do mesta? mohli by sme sa niekedy stretnut. pripadne prideme na nejake detske ihrisko, aj ked my sa este hrat nebudeme 🙂

macka7
10. feb 2009

no vonku je krasne a dufam ze zajtra sa budeme brodit vodou 😉

macka7
10. feb 2009

babenky uz nech je jar uz mam toho obliekania dost, ved kym sa niekam vychystam tak som znicena 😖

melory
autor
10. feb 2009

macka esteze sa ti starsia sama oblecie.... 😉 moj tiez, ale topanky davam este ja.

macka7
11. feb 2009

dnes mame 5 mesiacov 😉 ..... strasne to leti uz som aj zabudla ze som rodila

stankatt
11. feb 2009

Ahojte, tak my sme boli vcera v tom super pocasi vonku 😒 taka som dosla premocena a zmrznuta, jak das... 😠 😠 sama sranda, uz nech je jar
🙂
sissik ja kocikujem po meste skoro kazdy den 🙂 , vzdy tam niekoho stretnem a poklabosim.... 🙂 🙂 🙂 Takze tak

zanetuska
11. feb 2009

Aj ja som bola v nedelu vonku ked lialo ako z krhly a dostala som anginu, nic prijemen, ale co uz....aj maly teplotkuje od vcera vecera ale nic ine mu nie je. Dufam, ze neochorie odo mna.
Macka vsetko najlepsie my sme oslavovali minuly tyzden...... 😎

stankatt
11. feb 2009

Maci gratulujeme 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre