Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

bubadlo27
12. feb 2009

ahoj stani, tak neskoro uz chodit nemozem po meste, lebo mala niekedy zalahne okolo stvrtej a muz chodi z prace, nech si uzije deti aj on 😉
neviem ci chodim sama s takym kocikom, ale tusim mi baby hovorili, ze aj okolo nemocnnice sa nejaka mamicka prechadza s podobnym 😉
kocik je super, aj ked uz maly ma dost kil a vlacit vanicku s malym do vytahu a k tomu aj malu na rukach da zabrat, tak o telocvik mam postarane 😉
ked ma nahodou stretnes nabuduce, tak am nakopni, ja som este k tomu aj slepa 😀
zajtra sa chystam do mesta, si dat opravit naramok, len som zvedava kde budem parkovat 😀 😀 😀 😀

stankatt
13. feb 2009

skoda, ja tak chodievam, aby sa trosku mala vyspala, lebo inak je vecer zla jak cert a nechce ani papat

zuzanikaaa
13. feb 2009

ahoj dominika, ja byvam na prednadrazi a chodim s malou Kloknerovej. Je to super doktorka, strasne mila, ochotna a dobrucka k detom. Aj sestricku ma super. Chodila som k nej este aj ja ked som bola mala 🙂 Potom tam je este Peskova, aj tu si chvalia, ale myslim si, ze lepsia je Kloknerova. Ak byvas na Prednadrazi, podla mna nemusis vymyslat a chodit za niekym na Druzbu. Takto to mas hned po ruke. Ja si tam hocikedy zavolam ak mame nejaky problem, pripadne sama vybehnem za doktorkou.
A na Druzbe je vraj vynikajuca Drdulova, chodi tam svagrina s malym aj kamosky.

zuzanikaaa
13. feb 2009

bubadlo ten kocik mate fakt super. Videla som ta raz v meste 🙂 kde ste ho kupili? nie ze by sme taky potrebovali 🙂 ale este som tusim taky v obchode nevidela...

bubadlo27
13. feb 2009

Ahoj zuzi,
urcite si taky videla, len nie taku kombinaciu, ze vanicku a sportovu cast 😉
je to normalne kocik pre dvojicky, ja som kupila len sportovu cast a kedze je to jedna znacka, vanicku som len naklikla z kocika , co som mala v nom malu, takze taka prakticka vec 😉 len keby to nebolo take sakris drahe, este ze existuje ebay 😀

a inak sme sa tesne minuli v porodnici, ale krst sme mali spolu 😉

zuzanikaaa
13. feb 2009

nakupujes cez ebay? ja by som tiez chcela, ale som sa na to este neodhodlala... a mam aj taku obycajnu kartu slov. spor. s ktorou sa to neda....
ano krstili sme narovnako 🙂

bebca
13. feb 2009

ahojte baby
poradt mi, kedy sa krstia babetka? ako by mali mat stare?

bubadlo27
13. feb 2009

zuzi, ja som uz kupila kociky, autosedacku, cestovnu postielky, segre hodiny, a uz ani neviem co dalsie 😉
ja mam tiez len obyc. kartu zo slovenskej, sice sa da s nou platarit v zahranici, ale ja platby realizujem cez Internet banking, mne to takto vyhovuje
nechce sa mi vybavovat paypal 😒

bebcat, my smse krtili v hrunbom kosrtole, aale myslim ze krstia na kazdej farnosti, je to tuim podla miesta bydliska, ale neviem naisto 🙂

zuzanikaaa
13. feb 2009

bubadlo a to sa cez ten paypal nemusi platit? a na aky ebay chodis ebay.com alebo ebay.de ten nemecky?
bebca asi tak mesiac stare alebo mlade? 🙂

bubadlo27
13. feb 2009

nie, vobec nemusis, niektori ti to dokonca poslu aj na dobierku, ale vacsinou cez prevod z uctu 😉

gabuliik
13. feb 2009

Caute.Macka,ani mi ešte nemáme zúbky. Ale slintá už asi 3mesiace ako bernardín.Dnes dokonca aj furt kakal. Asi 4x.Už som mala nervičky,lebo nič iné nerobím len vytieram zadky. Monike aj Andrejovi 😠 .Mangelovi to totiž smrdí 😠 😠 😠 ,takže sa na tom nezúčastnuje. Zdrhne preč a hotovo.
Stanka,ani malý cez den moc nepapa,ale zas on často. Už ho pomaly odstavujem,lebo mi robí zle a moje prso má ako hračku. Kúše alebo chytí bradavku a strieka si z nej mlieko na seba a smeje sa tomu. Ale piť ho nechce. Takže kojiť budeme len v noci. 😉 A ked ti malá priberá,tak si nerob starosti. Sestre mala za 6 týždnov nepribrala ani deko. Boli kvoli tomu aj v nemocke ☹

zuzanikaaa
14. feb 2009

krasneho Valentina prajem! 😵

stankatt
14. feb 2009

pekneho valentina 😉

gabuliik
14. feb 2009

pekného valentina 🙂 😉

macka7
14. feb 2009

maminky krasneho Valentina 😉

belanka
15. feb 2009

vidím,že niektoré ste v porovnaní so mnou rodili prednedávnom.ako je to teraz prosím vás v trnavskej pôrodnici?treba mať vlastnú košeľu a nejaké oblečeni pre bábo?díky

zuzanikaaa
15. feb 2009

belanka vlastnú košelu nie ale pre babo vlastne oblecko mozes mat, ja som mala

stankatt
15. feb 2009

koselu so mala erar, veci pre malu svoje. 🙂 ale nemusis mat, daju ti aj pre babo ak chces.

sissik
15. feb 2009

belanka ja som mala aj svoje kosele, ale pouzila som len 1 a to este noc pred planovanym porodom.
potom som pouzivala erarne, aj ekd sa v nich blbo spalo.
pre babetko mozes mat svoje veci. ale ak budu v case tvojho porodu kurit, tak si neber hrube veci a zavinovacky, lebo je tam pekelne teplo.

bubadlo27
15. feb 2009

belanka, aj ja som mala svoje kosele, ale ani ja so ich nepouzila, radsej tie ich erarne, nech sa zaspinia hlavne tie prve dni 😀
veci pre drobca som mala svoje, preistotu 😉

raina
16. feb 2009

ahojte maminky...cca za 2 tyzdne sa nam narodi babatko a mne sa stale nepodarilo najst detskeho lekara v TT...chcela by som Vas touto cestou poprosit o vase rady prip. odporucenia..urcite uz mate nejake skusenosti....viem, ze su nejake lekarky na Prednadrazi, ale nam by asi skor vyhovovala Poliklinika na Druzbe...vopred velmi pekne dakujem za kazdu radu...pekny den

raina
16. feb 2009

teraz ma napadlo, neviete nahodou ci je nejaky detsky lekar v Modranke?

stankatt
16. feb 2009

Ahojte, raina ja mam Simekovu a som spokojna. 😉
To pocasie ma ser...... asi dnes budeme tvrdnut doma... sama sranda 😝

kubko
16. feb 2009

Ahojte kocky, prosim vas neviete ci su este v nasej porodnici tie bacily co sposobuju detickam vyrazky? Kamoska pojde rodit a nevie ci si ma vybrat Trnavu alebo inu porodnicu.A este sa ma pytala, ci sa davaju sa po porode nejake injekcie na stiahnutie maternice, ja som si to nestihla vsimnut pri tom frmole chi chi.

raina, ja chodim MUDr. Jarabkovej na linciansku a som maximalne spokojna

zuzanikaaa
16. feb 2009

Infekcia je tam asi stale, ale nemusi to mat kazde babo. Moja mala napr. nemala, davala som jej svoje veci, nie erarne... myslim si, ze TT porodnica je OK, co sa tyka vybavenia pre deticky najlepsia v kraji. Myslim JIRSKU a tak... A sestrciky su tiez dobre. Mozno sa najdu vynimky.. ale to moze byt aj inde... Ja aj druhy krat urcite zvolim tt nemocnicu.. ale este neviem kedy 🙂

susan256
16. feb 2009

JA odporucam MUDR. KOllarovu na poliklinike Druzba, uzasna odbornicka, skvela zena. Chodi k nej aj vela mojich kamaratok a znamych, velmi si ju pochvaluju. Bola to ta najlepsia volba.

bubadlo27
16. feb 2009

ahojte,

raina, aj ja chodim ku Kollarovej, na polikliniku je super, len v poslednej dobe tam straaaasne dlho cakavame ☹

kubko, ked som isla rodit v septembri nozokomialna infekcia este bola a aj si myslis ze stale je a dlho bude ☹
maju ju skoro v kazdej porodnici, len nie kazda to prizna/ pravdupovediac ani v TT nikdy v zivote zatial nepriznali, ze ju maju, z pochopitelnych dovodov 🤐 a neviem si predstavit, ze by sa s nou chvalili aj ostatne /

zalezi na imunite babetka, ja som tam rodila 2 krat a ani jeden ju nemal 😉

a pokial viem injekcie na stiahnutie maternice sa ku normalnym porodom nedavaju, maternica sa zvija sama, urcite si pametas, ako si si miskou tlacila na podbrusko po porode 😉
neviem ako je to so sekciou, mozno baby napisu

jedine, co som si vsimla, tak mi po druhom porode hned dali ibalgin, lebo zvijanie maternice u druhorodiciek je ovela bolestivejsie 😒

sissik
16. feb 2009

infekciu v porodnici v tt oficialne nepriznavaju. my sme ju nastastie nedostali.
ale necudujem sa, ze babetka maju vyrazky, ked som videla to kupanie.
ak pojdem rodit znovu, tak do tt. sestricky na sestonedeli super, novorodenecke tiez super - az na to, ze ked som ju v noci potrebovala, tak zrovna nebola tam, kde mala byt a to ziadne babetko neplakalo.

na zavinutie maternice som dostala po sekcii injekciu. ako to je po normalnom porode, tak to netusim.

stankatt
16. feb 2009

infekciu sme nemali ani my 🙂 , mala som pre malu vlastne veci. Erar som davala iba perinku 😝 My sme nemali ani zltacku 🙂 🙂 🙂
Ak naahodou este raz, urcite TT. nie je to prepych- tie kupelky, ale 5 dni sa to da vydrzat. Sestricky OK 🙂

macka7
16. feb 2009

ani my sme infekciu nemali a neviem ani o nikom kto by ju mal 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre