Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

stankatt
16. feb 2009

kamoskyn maly ju mal 😖

bubadlo27
16. feb 2009

aj ja poznam ☹

stankatt
16. feb 2009

ja cem pekne pocasieeeeeeeeeeeeeeeeeee

macka7
16. feb 2009

aj ja chcem jar

krtko.
16. feb 2009

ja som rodila pred 2 tyzdnami a ziadnu injekciu som nedostala.
my sme mali tu smolu ze sme tie vyrazky chytili 😖

bubadlo27
16. feb 2009

ja chcem letooooo 😀

tehulka4
16. feb 2009

ja chcem 2 leta... 😀 😝

tehulka4
16. feb 2009

baby, inak kedysi sa tu chodievalo v trnave vozit..byvali stretavky a tak..uz to tu nefici?

falin
17. feb 2009

Ahojte babulky z trnavy. Neviete mi prosim poradit. Minuly rok o takomto case bola burza detskeho osatenia v Mamaklube na Lincianskej. Nechystaju nieco aj tento rok? Vdakaaaa

lyzenka
17. feb 2009

ahoj krtko,

nemas nahodou v internetovej podobe mesiac február - marec program v MC?...díky 😉

lyzenka
17. feb 2009

jáj, nič...som pozerala stránku....už je nejaká nová...a je tam aj program...doteraz to tam nebolo v tom starom.

stankatt
17. feb 2009

tehulka musis zorganizovat 🙂 ale myslim ze ked sa otepli tak sa to rozbehne 🙂

sissik
17. feb 2009

ahojte
viete mi proim niekto povedat, ako to vyzera na parkovisku pri poliklinike na druzbe poobede o 13:00?
mame dnes poradnu a v takomto pocasi sa mi nechce ist pesi iba s kocikom.
viem, ze doobedu njst parkovacie miesto je nahoda

lyzenka
17. feb 2009

sissik, ja bývam pri poliklinike ale skôr oproti sociálnej poisťovni....tak pri sociálnej poisťovni zaparkuješ isto.... 😉 a to len zbehneš potom na lávku a si tam....

sissik
17. feb 2009

lyzenka diky.
nie som si moc ista, kolko aut tam byva poobede, ale co som parkrat isla okolo, nezdalo sa mi to ani poobede volnejsie ☹
ak pojdem autom a zaparkujem dalej, tak budem musiet vytahovat kocik aj tak, v takomto pocasi ju nemozem preniest na ruckach. a tak rozmyslam, ci to komplikovat autom alebo prebehnut za 10 minut.
kym sme nemali drobca, nad takymi to vecami som vobec nemusela uvazovat 😔 bolo mi jedno, ci je zima alebo teplo, prsi alebo snezi, proste som presla.

lyzenka
17. feb 2009

a kde bývaš?

stankatt
17. feb 2009

jej to byvame kusok 🙂 ja na spacinskej

macka7
17. feb 2009

ja na hlinach to sme susedy stanka 🙂

stankatt
17. feb 2009

mozno sa aj stretavame 🙂 tusim sa pocasko umudruje, zeby?

zuzanikaaa
17. feb 2009

baby no stretko mozeme zorganizovat niekedy na jar 🙂

stanka ja som sa predchvilou vratila z vonku a stale snezi... aspon na prednadrazi 🙂 ale je to lepsie ako ked som bola min ci predminuly tyzden vonku v tej fujavici... uz ani neviem kedy to bolo... pomaly stracam pojem o case 😒

kubko
17. feb 2009

Aj mna by zaujimala ta burza na lincianskej ak by ste niektora vedeli datum, dajte prosim vediet.

Dakujem za info, my sme tu infekciu mali a bol to strach, normalne som nad malinkou plakala, takze druhy raz si beriem vecicky pre male z domu. A kamoske odkazem a nech sa rozhodne.... Ja urcite TT.

Poobede sa pri poliklinike parkuje lepsie ale ako vzdy sa nejaky pako postavi do ulicky a potom s kombickom nemozem vyjst a chytam nervy, tak radsej parkujem pri cinziakoch a prejdem kusok peso a v klude.....

stankatt
17. feb 2009

tak dnes sme sa pekne presli. po celej TT, od druzby az po prednadrazie 🙂

bubadlo27
17. feb 2009

ahojte,
tak aj my sme sa chceli ist prechadzat 😀 , ale mala po plavani odpadala 😀 ,asi ju to zmohlo, tak sa u nas spalo 😉
maly aspon na balkone, mala v obyvacke, len kedy ja pospim, asi az v truhle 😀

inak my sme s lyzenkou skoro susedky, ze? 😀 😀 😀 😀 😀

stankatt
17. feb 2009

bubadlo tiez neviem kedy si pospim. 😝 Ale tusim Gabulik nam zaspala 😀 😀 😀 😀 som ju tu dlho nevidela

gabuliik
17. feb 2009

Čau Stanka! Tak nezaspala som.Len to tu okupoval môj mužíček 😠 ,tak som sa sem nedostala a mala som aj vela žehlenia.Inokedy nestíham len večer. ☹
Ako sa máte?
Inak toto počasie ma rozčuluje.Keby ten sneh aspon vydržal,nech sa malá posánkuje...

stankatt
17. feb 2009

my sa mame fajn, stale nespime celu noc 😝 ale hlavne ze sme chripku uspesne zahnali prec... Malu to nastastie obyslo. To pocasie je fakt od veci. Ale aspon sa mala vonku vyspi. Moc ju to v tej kare nebavi 😒

gabuliik
17. feb 2009

Malého to tiež moc nebavilo,ale zvykol si. On aj tak vždy zaspí. Nás choroba tiež naštastie obchádza.Monika má 3 roky a ešte vôbec nebola chorá a dúfam,že tak to bude aj s malým.

stankatt
17. feb 2009

tak super imunita 😉 nech je uz teplooooooooooooooooooooo , sa zblaznim..... Kym malu oblecem som hotova. Viem vsetky deti to neznasaju 😝 😝 😝 😝

lyzenka
17. feb 2009

ano bubi, sme susedky... 😀

bubadlo27
17. feb 2009

a to si predstavte ze ja ich obliekam hned dvoch naraz 😀 , pot mi tecie po cele, xrbte 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre