Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

lyly
20. feb 2009

ano sme 🙂
mne sa to paci ako sme sa tam ponachadzali davny znamy a spominame nad starymi fotkami a komentujeme 😀
baby nikto nechodite s krpcami cvicit?

gabuliik
20. feb 2009

Tak Stanka,my už máme prvý zub prerezaný!Dnes muž skúšal s lyžičkou a je ho počuť.

stankatt
21. feb 2009

jej Gabi gratulujem 🙂 mala si vobec neda pozret, ale nevidela a necitila som nic ☹ ale hlavne ze uz nemame teplotu 🙂 dnes dospava. stale spinka 🙂 nechjej to vydrzi aj v noci 🙂

mmona
22. feb 2009

cez vykend sem nikto nechody. Asi vsetci chodite po naštevach. Aj my sme sa niekam chystali ale mala dostala horučky tak sme doma.

stankatt
22. feb 2009

ahojte 🙂

macka7
22. feb 2009

ahojte ja sa chcem spytat,ze ako casto davate malym mliecko.Ta moja Jesica ho stale nejako nechce pit vypije len nejaku 100ml.

mmona
22. feb 2009

Mi papame uz aj tuhu stravu takže u nas to je tak rano spapa jogurtik okolo obeda mu dam mlieko to vipije 210 potom okolo 15 sa mu da masko s prilohov na večer kaša a vnoci ked sa zobudi tak mliečko.

macka7
22. feb 2009

a jake jogurty davas?A od kedy?Ja uz tiez jej davam zeleninku,ovocie a kurasie masko

krtko.
22. feb 2009

ahojte.my sme sa dnes od rana chystalina karneval a bol zruseny 😠 a deti sa tak tesili 😖
macka jogurty by sa mali az od roka

krtko.
22. feb 2009

macka,ty si za slobodna Kv......á?
ked som to dobre obotkovala 😖

macka7
23. feb 2009

ano krtko ty mas ale super pamat 😉

stankatt
23. feb 2009

tak my sme sa zas nejak vyhadzali 😠 volala som dokyne a poobede idem s malou na polikliniku 😝 Sak ked sa dari...

macka7
23. feb 2009

kde sa vyhadzala na telicku aj? Moja sa sem tam vyhadze okolo pusinky asi to ma z nejakeho jedla, ale neviem z ktoreho.

stankatt
23. feb 2009

cau maci 🙂 ma vyhadzane brusko a pol hlavicky ☹ a fakt nevim z coho. Ked nemame teplotu tak zas vyrazky.... 😝

stankatt
23. feb 2009

Maci a nemoze to mat z dudla? Teda aj moja teraz viac slinta... ale Moni to ma na celicku a vo vlaskoch...

macka7
23. feb 2009

ona to ma tak raz za dva tyzdne a na druhy den nic, ale neni z toho nervozna ani nic.Jak sa to objavi tak jej to zmizne ona to ma asi z jedla musim si pamatat co jej davam.Podla mna to bude z vyzivy ale neviem z ktorej ☹
Nespotila sa ti nie su to potnicky? Mozno to ma z tej teploty, alebo z lieku proti teplote.Urcite chodk tej doktorke.

stankatt
23. feb 2009

no ved som zvedava co mi povie. Som tam volala a maju tam natresk 😠 tak pojdem asi o 14tej. Dufam, ze dovtedy jej to zmizne... 😉 ale neni ani nervozna, iba lepsie spinka cez den 😀 uz dva dni spala 2 hod do obeda a 2 hod poobede + vonku v kare 😀 . to by jej mohlo zostat. Tolko nespala ani ked bola novorodenec 🙂

macka7
23. feb 2009

a v noci pinka dobre?

stankatt
23. feb 2009

ano, tak ako vzdy 2x papame 😒 + 2x davame dudu 😝

macka7
23. feb 2009

krasne snezi dufam ze nezacne prsat to by bola skoda.Inak ja som zase prehodila z kary na kocik lebo jej tam dost fukalo.Je tam jak sardinka ale musi vydrzat 😀 Ma uz 7300g konecne pekne pribrala sa tesim

macka7
23. feb 2009

kolko vypije v noci?

macka7
23. feb 2009

moja raz tak o 4tej 160 ale cez den je to bieda

stankatt
23. feb 2009

prvy krat jej dam 150 a nad ranom 180. A potom nece ranajky 😖 Mala by som ju nejak oducat.....

macka7
23. feb 2009

moj muz stale do mna huci ze nech jej nedavam ked nechce, ale ja sa bojim aby nebola hladna, lebo ona ani neplace ze by chcela jest.

stankatt
23. feb 2009

neboj, keby bola hladna si vypyta 🙂

hedunecka
23. feb 2009

ahojte babulky
prepacte ze som sem k vam tak vtrhla ale chcela by som vas poprosit o vas hlas sutazime s heidinku o dieta roka 2009 a ide tam o to zohnat co najviac ludi
http://inpink.blog.cz/0902/pokracujeme-d-r-2009 staci ak pod fotkami v ankete kliknete na meno heidi
moc vam budeme vdacne a radi vam to odplatime ked budete vy sutazit
dakujemeeeeee
podporte modrokonicanku 😀 😀 a trnavcanku

zuzanikaaa
23. feb 2009

hedunecka malinka je zlata. Mate nas hlas 🙂

zanetuska
23. feb 2009

takze aj my sme vam dali hlas a drzime palce 😎

krtko.
23. feb 2009

hedunecka,aj ja som dala hlas 😉

krtko.
23. feb 2009

macka,ale si sa dost zmenila 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre