• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
Čaute. Aj ja sem chodím len večer,cez den málokedy.Deti nedovolia :grinning: .A večer sa tu s mužom dohadujeme kto tu koľko bude. Takže tak. Posledné dni vždy vyhrá on :angry: .Ale dnes nie ... :grinning: :grinning: :grinning:
Ozaj,neviete mi poradiť kde sa v TT da kupiť autosedačka? Dnes sme boli v Sani a u Kesslera a iný obchod ma nenapadol. Ešte tuším v Jednote niečo je,ale neviem. No a Aliza,ale tam nechcem isť.Nemám s nimi dobrú skusenosť.
25. feb 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi aj hore v jednote,ale moc tam toho nemaju.A v tescu nemaju?A co je Aliza?
25. feb 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
I3nka no veru mame skoro rovnake deticky aj ty si sa po tolkych rokoch dala nahovorit na babatko? Ja som uz nechcela som sa bala otehotniet a porodu, ale som teraz stastna ze mame aj Jess aj ked to tehotenstvo bolo hrozne vsetky vysetrenia krvi som mala zle a same stresy.Moj muz by chcel este chlapca,ale ja uz urcite nie.Aj ked je to nadherne , ale svoju normu som uz splnila :wink:
25. feb 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Macka,boli sme aj v Tescu,ale nič moc. Aliza je na františkánskej,taký obchod s kočíkmi a tak.
25. feb 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je za divadlom niekde?
25. feb 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes ked som bola vonku tak som stretla bordovy X-lander karu kukla som na maminu a pousmiala sa.Babenky ktora ste to bola?
25. feb 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som bola s muzikom a malou v Tescu... mala pistala, tak ju chvilu mm nesol na rukach
25. feb 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tato kocka isla sama a bola blond
25. feb 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte konečne som sa sem prihlásila,už vás tu čítam nejaký mesiac,ale až teraz som sa odhodlala.Môžem sa vtierknuť? :slight_smile:
25. feb 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulinak ahoj
25. feb 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to som nebola ja..... ale moja mala je blond....
lulinak cao :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. feb 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabi a v Patke nemaju?
25. feb 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc idem hajat :pensive:
25. feb 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bru aj ja pojdem
25. feb 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabuliik ja som kúpila malej cez predeti.sk a je super a aj dobrá cena Graco sa tuším volá pozri tam fakt je super.A ďakujem za prijatie :wink: .
25. feb 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby...my s manzelom sa snazime o baby rok...moj lekar ma chce poslat do ginfivu,ale este by som tam nerada isla-teda, pokial nemusim.pocula som na dr.eliasa samu chvalu a chcela by som sa na neho obratit, ci by mi nevedel poradit on....pomohol aj mojej sestre pred 5 rokmi po 3 rokoch snazenia....no chcela by som vediet, ci by ma zobral,keby mi dal odporucenie moj gynekolog, s tym, ze by som ostala u mojho stareho gynda a k nemu by som isla len na "liecenie"alebo poradu???alebo by som musela ist k nemu aj s kartou? a este nieco--ma tam este tu hnnusnu sestricku, co ju kazdy vsade ohovara? :unamused: :slight_smile: dakujem za radu,papa
25. feb 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulinak,dik pozrem.
25. feb 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabuliik,tento týzden je burza v centre,aj byvaju autosedacky
25. feb 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka7 tak to ja by som už tretie nezvládla ani psychicky ani finančne :slight_smile: dve baby obliekať je dosť. Ja som rada, že mám dve dcéry, lebo ja som vždy túžila po sestre... o chlapcovi som nechcela ani počuť :slight_smile: Ja som mala tehotenstvo aj pôrod v úplnej pohodičke.. sa mi píše keď už to mám za sebou :slight_smile:
26. feb 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bry den :slight_smile:
26. feb 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko dnes ma byt uprsany den to bude ale pekna prechadzka.Uz ste davali malym zltok z vajicka?
26. feb 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maci este nie, ale chystam sa... len neviem k comu :grinning: dnes varim ryzu+ zeleninku...
Dnes ma prsat? beeeeeeeee
26. feb 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamaratka hovorila ze to dava do zeleniny no neviem ako to chuti.Nesolis nic ani nijako nedochucujes vsak
26. feb 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak. nic tam nedavam... zajtra jej tusim urobim cestoviny a tam by sa to dalo mixmut. Som kupila bezlepkove a bezvajecne, tak by mali byt dobre aj pre malu
26. feb 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, surne hladam opatrovatelku na obdobie od 11.3. do 7.4. od 8.00 do 14.00 k 8-mesacnemu dievcatku v TT. Prosim, ak o niekom viete, ohlaste sa mi. Dakujem
26. feb 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nie a načo je to dobré?
26. feb 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l3nka co?
26. feb 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nič ja som ešte prispatá :slight_smile:
26. feb 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamičky, už som tu nebola stráááášne dlho všetkým želám krásny dnííííík. Malá ma zamestnáva celý deň a večer som rada že čosi porobím. Lyon gratulujem bože to letí.... :grinning:
Aj naša má také vyrážky ale teplotu nemala ideme 3.3do poradne tak sa ukážeme dr. čo povie. A aj na líčkach má také suché fliačky neviem čo s tým vraj je to bežné ale čo na to baby pomóóóć... :frowning2:
Chcem sa spýtať malá bude mať 6mes. v júni kedy sa začína kurz v kvapke neviete?Treba sa nahlásiť vopred?
26. feb 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Neviete o niekom kto kúpi BEBU 1H.A.Premium 750g? pôvodná cena 17,63€ teraz 14€.Ja som ju kúpila pre istotu a nevyužila som ju.exp.má do 26.4.2009.Ďakujem :slight_smile:
26. feb 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok