Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gabuliik
25. feb 2009

Čaute. Aj ja sem chodím len večer,cez den málokedy.Deti nedovolia 😀 .A večer sa tu s mužom dohadujeme kto tu koľko bude. Takže tak. Posledné dni vždy vyhrá on 😠 .Ale dnes nie ... 😀 😀 😀
Ozaj,neviete mi poradiť kde sa v TT da kupiť autosedačka? Dnes sme boli v Sani a u Kesslera a iný obchod ma nenapadol. Ešte tuším v Jednote niečo je,ale neviem. No a Aliza,ale tam nechcem isť.Nemám s nimi dobrú skusenosť.

macka7
25. feb 2009

gabi aj hore v jednote,ale moc tam toho nemaju.A v tescu nemaju?A co je Aliza?

macka7
25. feb 2009

I3nka no veru mame skoro rovnake deticky aj ty si sa po tolkych rokoch dala nahovorit na babatko? Ja som uz nechcela som sa bala otehotniet a porodu, ale som teraz stastna ze mame aj Jess aj ked to tehotenstvo bolo hrozne vsetky vysetrenia krvi som mala zle a same stresy.Moj muz by chcel este chlapca,ale ja uz urcite nie.Aj ked je to nadherne , ale svoju normu som uz splnila 😉

gabuliik
25. feb 2009

Macka,boli sme aj v Tescu,ale nič moc. Aliza je na františkánskej,taký obchod s kočíkmi a tak.

macka7
25. feb 2009

to je za divadlom niekde?

macka7
25. feb 2009

dnes ked som bola vonku tak som stretla bordovy X-lander karu kukla som na maminu a pousmiala sa.Babenky ktora ste to bola?

stankatt
25. feb 2009

Ja som bola s muzikom a malou v Tescu... mala pistala, tak ju chvilu mm nesol na rukach

macka7
25. feb 2009

tato kocka isla sama a bola blond

lulinak
25. feb 2009

Ahojte konečne som sa sem prihlásila,už vás tu čítam nejaký mesiac,ale až teraz som sa odhodlala.Môžem sa vtierknuť? 🙂

macka7
25. feb 2009

lulinak ahoj

stankatt
25. feb 2009

tak to som nebola ja..... ale moja mala je blond....
lulinak cao 🙂 🙂 🙂

stankatt
25. feb 2009

Gabi a v Patke nemaju?

macka7
25. feb 2009

dobru noc idem hajat 😔

stankatt
25. feb 2009

bru aj ja pojdem

lulinak
25. feb 2009

Gabuliik ja som kúpila malej cez predeti.sk a je super a aj dobrá cena Graco sa tuším volá pozri tam fakt je super.A ďakujem za prijatie 😉 .

xen21
25. feb 2009

ahojte baby...my s manzelom sa snazime o baby rok...moj lekar ma chce poslat do ginfivu,ale este by som tam nerada isla-teda, pokial nemusim.pocula som na dr.eliasa samu chvalu a chcela by som sa na neho obratit, ci by mi nevedel poradit on....pomohol aj mojej sestre pred 5 rokmi po 3 rokoch snazenia....no chcela by som vediet, ci by ma zobral,keby mi dal odporucenie moj gynekolog, s tym, ze by som ostala u mojho stareho gynda a k nemu by som isla len na "liecenie"alebo poradu???alebo by som musela ist k nemu aj s kartou? a este nieco--ma tam este tu hnnusnu sestricku, co ju kazdy vsade ohovara? 😒 🙂 dakujem za radu,papa

gabuliik
25. feb 2009

Lulinak,dik pozrem.

krtko.
25. feb 2009

gabuliik,tento týzden je burza v centre,aj byvaju autosedacky

l3nka
26. feb 2009

macka7 tak to ja by som už tretie nezvládla ani psychicky ani finančne 🙂 dve baby obliekať je dosť. Ja som rada, že mám dve dcéry, lebo ja som vždy túžila po sestre... o chlapcovi som nechcela ani počuť 🙂 Ja som mala tehotenstvo aj pôrod v úplnej pohodičke.. sa mi píše keď už to mám za sebou 🙂

stankatt
26. feb 2009

bry den 🙂

macka7
26. feb 2009

Dobre ranko dnes ma byt uprsany den to bude ale pekna prechadzka.Uz ste davali malym zltok z vajicka?

stankatt
26. feb 2009

maci este nie, ale chystam sa... len neviem k comu 😀 dnes varim ryzu+ zeleninku...
Dnes ma prsat? beeeeeeeee

macka7
26. feb 2009

kamaratka hovorila ze to dava do zeleniny no neviem ako to chuti.Nesolis nic ani nijako nedochucujes vsak

stankatt
26. feb 2009

presne tak. nic tam nedavam... zajtra jej tusim urobim cestoviny a tam by sa to dalo mixmut. Som kupila bezlepkove a bezvajecne, tak by mali byt dobre aj pre malu

mbrazd
26. feb 2009

ahojte, surne hladam opatrovatelku na obdobie od 11.3. do 7.4. od 8.00 do 14.00 k 8-mesacnemu dievcatku v TT. Prosim, ak o niekom viete, ohlaste sa mi. Dakujem

l3nka
26. feb 2009

to nie a načo je to dobré?

stankatt
26. feb 2009

l3nka co?

l3nka
26. feb 2009

nič ja som ešte prispatá 🙂

debbie
26. feb 2009

Ahojte mamičky, už som tu nebola stráááášne dlho všetkým želám krásny dnííííík. Malá ma zamestnáva celý deň a večer som rada že čosi porobím. Lyon gratulujem bože to letí.... 😀
Aj naša má také vyrážky ale teplotu nemala ideme 3.3do poradne tak sa ukážeme dr. čo povie. A aj na líčkach má také suché fliačky neviem čo s tým vraj je to bežné ale čo na to baby pomóóóć... ☹
Chcem sa spýtať malá bude mať 6mes. v júni kedy sa začína kurz v kvapke neviete?Treba sa nahlásiť vopred?

lulinak
26. feb 2009

Ahojte.Neviete o niekom kto kúpi BEBU 1H.A.Premium 750g? pôvodná cena 17,63€ teraz 14€.Ja som ju kúpila pre istotu a nevyužila som ju.exp.má do 26.4.2009.Ďakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre