Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

mitinka
4. nov 2006

baby snad nechcete sklamat TRNAVA DO TEHO!!! 😀

lyzenka
4. nov 2006

Braniska,

urcite ten obchod na Kapitulskej chod pozriet.......mamina a ocino co tam robia (su teda majitelmi), tak ich syn chodi k nam do skolky.....a obaja su velmi zlati....vedia dost poradit, aj moja svagri tam chodieva nakupovat...aj kocik maju od nich... 😀

braniska
6. nov 2006

lyzenka, urcite sa tam pojdeme s manzelom pozriet a dufame prave, ze nam poradia....
tehulky, chcem sa zaroven spytat, tie, ktore mate uz deti, ktory detsky lekar je najlepsi ??? mala by som uz aj na toto mysliet, nie ?

inak TRNAVA DO TEHO uz nestaci, ved ti futbalisti by si uz mohli aj inak zarabat, lebo futbal hrat nevedia, urcite budu zase v druhej lige..... ☹

palvinka
6. nov 2006

Ahojte Trnavčanky,
to sa tu toho moc nepopísalo. Ale idem sa Vás popýtať hlavne tie čo ste pred nedávnom porodili. Tento týždeň by som už mala začať chodiť do nemocnice na poradňu. Sestrička mi povedala, že tam bývajú pondelok, streda, piatok (od 9 do 12 hod.) No ja ešte nemám vybratého doktora, to je jedno komu pôjdem? Ja som rozmýšlala nad tým, že najlepšie by bolo ísť k tomu u koho chcem aj rodiť, ale ešte nie som rozhodnutá. Poradíte mi? Uvažujem nad Čechom, Chovanovou alebo Štefánikovou. Oni sú tam tieto dni všetci alebo sa nejako striedajú? Napíšte mi ako to tam funguje.

mitinka
6. nov 2006

palvinka VELMI ZLY VYBER LEKAROV!!!!!!!poradim ti jedneho odbornika u ktoreho som rodila aj ja je to super lekar a pocas pobytu v nemocnici chodil na nas dve pozerat ked tam bol.on svoju ambulanciu nema ale ked povies sestricke aby ti ho zavolala tak urcite sa s nim da dohodnut!!!vola sa lahky mam nanho aj kontakt na pevnu linku domov to dava kazdej ktora unho chce rodit.ON JE NAJLEPSI GYNEKOLOG-PORODNIK pred niom klobuk dolu doporucujem!!!!ked sa uz dostanes do nemocnice tak uz musis vybrat lekara takeho ktory ta odrodi lebo oni s tym uz automaticky pocitaju!naozaj nie si prva komu ho doporucujem.kazda je aj bola s nim spokojna!!!naozaj vyber si IBA jeho!!!!!!!! 😉 😉

palvinka
6. nov 2006

mitinka prečo zlý výber? Poznáš niekoho kdo mal s týmito dr. zlé skúsenosti?

mitinka
6. nov 2006

ja som mala mat cecha pokial mu nedas do predu peniaze kolko si vypyta tak ta neurobi ani bavit sa s tebou nebude.a nakoniec robi aj to ze das peniaze a k porodu ani nepride nieco si vymysli!!!s pani ktorou som lezala ho mala ani raz neprisiel ako sa ma alebo tak... na chovancovu som pocula tiez take rozne veci a dohadzuju si s cechom.stefanikova je starsia je dobra ale ma moc ludi a robi vsetko rychlo-rychlo a potom je dost nervozna ako som videla na vlastne oci!!!daj na moje slova a uvidis ze som ti super poradila!!!on je velmi prijemny a vie to zo zenami aj s detmi!!

palvinka
6. nov 2006

keď nemá svoju ambulanciu tak kam mám ísť na poradňu?

melory
autor
6. nov 2006

pavlinka ja som nikomu preniaze nedavala - cech sa bere ako spicka - a to v malicku - prisiel mi k porodu, lebo mal sluzbu, bol super ci odbornik tak aj clovek, normalne sa somnou rozpraval, usmieval a podobne. nic zle som na nom nespozorovala, dokonca na druhy den sa mi na chodbe prihovoril a pytal sa ako sa mam a ci sa ma dobre maly. skutocne nemozem povedat na neho zle slovo. je to dobry clovek. druhy vyborny odbornik je strbo.
stefanikovu si chvalia hlavne zeny ktore su citlive, lebo je tak zensky chapava.
ale nech uz rodis kedy kolvek a nikoho nemas vybaveneho ver ze vzdy tam ma sluzbu aspon jeden super odbornik.
ja som mala pri porode aj strbu aj cecha a boli to odbornici na slovo vzaty.

mitinka
7. nov 2006

palvinka chod normalne do nemocnice,zaklopes na gyndu vyde sestra a povies jej ze chces dr.lahkeho a ona ti ho zavola a dohodnete sa.on ti vzdy povie kedy mas prist a on ta vzdy uz bude cakat!!!je to fakt super lekar!!

palvinka
8. nov 2006

ahojte,
tak poradňu mám úspešne zasebou 🙂, nakoniec som sa rozhodla to urobiť tak ako melory, aj po dohode s jednou sestričkou čo robí na novorodeneckom. Pýtala som sa, že koho mi odporučí, a bolo mi povedané, že odborníci sú všetci a keď to na mňa príde tak ma proste odrodí zrovna ten čo bude mať službu, že ani jeden nie je taký, že by naňho mohla povedať, aby som k nemu neišla. Dnes mal službu dr. Čech a v pohode, zdal sa mi celkom normálny a bol milý. Robil mi ult. a potvrdil mi dievčatko 🙂 .

mitinka
8. nov 2006

palvinka no neviem ale keby si rodila u toho lahkeho tak ti da nanho tel.a ked to na teba pride a pojdes do nemocnice tak by si mu zavolala a on hned pride este dokonca skor ako zachranka a caka uz pri vzdycharni prezleceny!! 😀

mitinka
8. nov 2006

mel kde mas foto??kde vobec si stratila si sa?? 😉 😀

melory
autor
8. nov 2006

ahoj mitinka =
mam celkovy problem poslat sem na stranku foto, normalne ma server nepusti a odmieta ma 😢 tak to riesim cez boba, poslala som mu foto na mail a on to vlozi...je to strasne ked tam je napisane zmen foto! 😝 krici to na mna a ja som bezmocna. 😅

mitinka
8. nov 2006

mel to iste robi aj mne ja ju tam dokonca mam vlozenu ale nevidim ju asi je neviditelna 😀 neviem preco to nejde a ta foto je aka skareda ani tak nevyzeram 😉

melory
autor
8. nov 2006

mitinka a ides cez nadstavenia ked chces pridat foto do pasu? lebo tiez chybas.

mitinka
8. nov 2006

ano mel idem mne to aj vyhodi ze ju mam ulozenu ale kde?? 😀 asi su tam ale vsetky neviditelne,iba tie su tam co sa pocitacu pacia 😀

melory
autor
8. nov 2006

lebo mna ani nepusti dnu do serveru, to je zvlastne... aj to potvrdis?

mitinka
8. nov 2006

hej potvrdim.terz som sa pokusila dat do albunu moje svadobne foto a ked dam ulozit vyhodimi to ze stranku nelze zobrazit ja to nechapem ale az tak skareda som zasa neni 😀

melory
autor
8. nov 2006

mitinka no neviem neviem ci to nebude v tom ze sme z trnavy, ved kukaj skoro nik tu nema foto...zaujatost voci malemu rimu!!!

braniska, pavlinka, ty ja to uz sa mi nezda... 😲

mitinka
8. nov 2006

veru,veru ani mne!!ale ved ty si mala kam zmyzla?nepacila sa im tak vymazali? 😀 😉

melory
autor
8. nov 2006

to zas nie, ale chcela som si zmenit, lebo muz sa mi smial za ten telefon, ze vyzeram ako linka dovery 😀 tak som zmazala a uz nenahodila. 😔 a tak som ruzova...ale vlasy mam perne, take by som chcela 😉

mitinka
8. nov 2006

ved ty mas dobre vlasy teda az si sa nezmenila.vies co uz nevidim bud tu zajtra a budeme skusat xixixi 😀 a ked to nepojde tak nech si ma nezelaju 😠 😀

mitinka
9. nov 2006

ahoj mel si tu??mne to stale nejde

melory
autor
9. nov 2006

mitinka ani mne, mne to ten bob slubil a nic 😝

melory
autor
11. nov 2006
braniska
13. nov 2006

melory, cele som to necitala, iba zaciatok.....povedala nakoniec, preco si mame davat pozor ?
ako naozaj to nie je sranda, deju sa vselijake veci, neviem, ci su tu zverejnene rodne cisla a pod....co by som urcite nedavala....ja sa vzdy drzim pravidla, "cim menej, tym viac", teda vsimli ste si, ze nedava ziadne fotky, ani tu vlastnu....

palvinka
13. nov 2006

mel ani ja som to neprečítala celé len prvú a poslednú stranu. Ale už niečo podobné som už čítala. Chcela som sa opýtať Ty si písala niečo o Blave a Ikea - čo sa stalo?

veroncek
13. nov 2006

Ahojte mamicky, čitala som to ale len zaciatok vobec ma to nebavilo, chcela by som vam napisat ake mam ja skúsenosti z trnavskej porodnice. rodila som tam teraz v marci. myslela som si ze to bude take akcne ako v tych filmoch ale skutočnost je uplne ina. lezala som tam uz 2 dni pred porodom. v pondelok mi vyvolali porod nakolko som prenasala a necitila som pohyby mojej kristinecky. cely personal ci uz na rizikovom, porodnej sale a na novorodeneckom sestonedeli bol paradny. sestricky mile. rodil nas pan doktor deckov. a poviem vam to je doktor s velkým D.bol mily a dokonca sme si aj zasrandovali priamo pri porode. myslim ze aj napriek tym bolestiam to bol celkom fajn porod. majte sa pekne a uzivajte si tehotenstvo a potom tie paradne dni s vasimi drobcekmi pa 🙂

palvinka
14. nov 2006

Mitinka, Melory čo je s Vami? Najprv Vám vymazali fotky a teraz aj prístup na MK 😀 ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre