Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

zanetuska
5. mar 2009

mono aj ja som riesila teraz ten problem ako ty ja som mala lekara este v smoleniciach potom som chodila do nemocnice, co uz nie je mozne tak som sa objednala k Navratilovi

moon691
5. mar 2009

u navratila som bola raz v zivote..ale nebola som spokojna..a jeho ambulancuia je aj od ruky.

susan256
5. mar 2009

Ja chodim k Dr.Pecimu. SOm moc spokojna. Chodila som Piknovi, hruza. Ked som mu povedala, ze sa snazime o bejby a nejde to, mi povedal, ze sa malo snazime...No a presla som k Dr. Pecimu a ten zistil poruchu ovulacie. MOhli sme sa snazit, kolko sme chceli...Uz cakame bejby a sme v polovicke. SOm moc spokojna. Vdaka tomuto Dr. a liecbe cakame nase druhe vytuzene bejby. Mne je velmi sympaticky, ja som spokojna. Chodila som aj k Dr. Ilavskemu, tam mi nevyhovovalo dlhe cakanie a este niektore ine veci. Teraz som max. spokojna.

tehulka4
5. mar 2009

ja tiez chodim k Ilavskemu a som maximalne spokojna..Vdaka nemu mame po 3 potratzoch teraz mrnusa..je starostlivy a radsej nic nechce nachat na nahodu a vo vsetkom chce mat istotu..predtym som bola u Kovacica, ale ten je hrozny.. absolutne nic neriesi..

zanetuska
5. mar 2009

asi to bude tiez vec nazoru, sto ludi sto chuti 😝

moon691
5. mar 2009

Susan a peci je na poliklinike?uz som zufala..zajtra by som chcela ist k neakemu lekarovi nech mi potvrdi ze som tehotna ale nechcem zacat chodit len z donutenia neakemu mizerovi

susan256
5. mar 2009

Kamoska chodi Navratilovi a je spokojna
Co sa Peciho tyka, tak tam sa na vsetko treba objednavat, ale tehulky bravaju normalne ako treba. Na preventivku sa objednava aj 4 mesiace dopredu. Ja som moc spokojna. Je pedant, ked sme nemohli mat, tak som 3x do mesiaca chodila na UZV na folikulometriu, ci vajko rastie a brala som lieky. Posledny mesiac liecby nam to vyslo. Keby nebol taky poctivy /a ja tiez, tak neviem/. Vsetko si to odsledoval najprv bez liekov, potom s nimi. Chodila som tam jak na klavir a stalo to za to. Teraz som na rizikovom, vracala som a tyzden krvacala. Je zlaty.

moon691
5. mar 2009

a u navratila to chodí ako?platí sa tam za všetko?

susan256
5. mar 2009

ANo Peci je na poliklinike, hned vedla PIknu 😉

moon691
5. mar 2009

som volala a su plno obsadený...vsetci dobrý doktory maju plno..este skusim zavolat navratilovi...ale zatial mi to neberie.

stankatt
5. mar 2009

Ja chodim k Nvratilovi a som max spokojna a odporucam 😉 neplati sa u neho, iba ked chces nieco navyse 🙂 napr. urcenie pohlavia babatka 🙂 🙂

mmona
5. mar 2009

Ja chodim k Novakovy je na polikliniky a tieš som snim velmi spokojna neplatila som unho za nič ani ked mi zistoval pohlavie ani za fotky zo sona 🙂

elisam
5. mar 2009

Aj ja chodím k Navrátilovi a som veľmi spokojná, aj sestrička je teraz super. S tým volaním k Navrátilovi... musíš len stále skúšať, a v stredu je v Dechticiach, to sa nedovoláš určite.

krtko.
5. mar 2009

baby,nechystate sa nahodou niektora kupit fialove tesco mini plienky?
alebo niektora nekupovala teraz volakedy?

l3nka
5. mar 2009

krtko neboli ste vy dnes náhodou u Dr.Pružinca?

zanetuska
5. mar 2009

Babenky tak hovorite ze navratil je super? Ja som sa teraz k nemu objednala lebo potrebujem noveho doktora. Som rada ze ste spokojne....... 😉

lyongirl
5. mar 2009

Baby, vy ste sa ale rozpísali 😉
Ja chodím tiež k Navrátilovi a max spokojnosť, len sestrička naposledy hovorila, že už neberú, ale keby to vedel dr. tak by jej vynadal, lebo to ona neberie, ale treba vyskúšať, možno ju osvieti 😀

tehulka4
5. mar 2009

lyon, ahojky..ako sa vam dari? chcela som sa spytat bolo to to iste ako pri alexovi?

lyongirl
5. mar 2009

čau, darí sa dobre, ale padám na hubu... 😀 no, ale zvládam to.
Čo myslíš to isté ako pri Alexovi? Problémy s predčasným pôrodom?

lyly
5. mar 2009

ahojte, neviete mi prosim poradit nejakeho dobreho zubara v tt? chodim stastnemu, sice je mily, ale zuby robit absolutne nevie a uz som zufala ☹ , dik za kazdu radu

jastrab
5. mar 2009

naj zubar - dr. daňko

sissik
5. mar 2009

lyly my chodime ku kukuckovi, ale ten nema zmluvu s poistovnami. ale zub, ktory mi robil, sa mi npokazil a to ich robil niekolko 😉

lyly
5. mar 2009

a kde maju ordinacie (alebo podla coho by som si ich mohla vyhladat) ? radsej si priplatim, len nech to mam poriadne spravene. kazdeho zuba, co sa mi on dotkol musel ist von v strasnych bolestiach
velka vdaka

zanetuska
5. mar 2009

Ja som u Navratila volala sop sestrickou a povedala ze beru ale objednala ma az na jun, a ja mam zubara Dr. Hajduk a som tiez max. spokojna ale vsetko cvakam

zuzanikaaa
5. mar 2009

Ja chodim k zubarovi do Jasl. Bohunic, pretoze som tam zamestnana a z prace som to mala na skok 😉 teraz je to uz horsie, ale menit nemienim. Som spokojna. Cez tehotenstvo som tam bola pecena varena... Hrozne sa mi pokazili zuby. 😒

jastrab
5. mar 2009

http://www.aspaditdental.eu/ Daňko ordinuje na Tamaskovicovej, ale vsetko sa musi platit...

gabuliik
5. mar 2009

Baby,ale píšete. 🙂 Ja chdím tiež k Navrátilovi a je supiš. No a zubára mám ešte bývalého obvodného volá sa Rácik.Spraví,ale poznám aj lepších zubárov. 😉

Stanka čao!Dneska ťa počasie zas pokúša,že? 😀 Neboj aj mna. A ešte k tomu Andrej bol celý den ako čert!

stankatt
5. mar 2009

Gabi to pocasie................ no comment.... mala furt vykrikuje a dnes spala 3x 20min.... som vystavena jak das... 😝

bubadlo27
5. mar 2009

lyly, ja mam Racika ale menila by som ho hned, keby som vedela najst lepsieho ☹

bubadlo27
5. mar 2009

tehul, ked ti z kvapky nezavolaju do zajtra tak ix otravuj, lebo tento tyzden volavaju tym, ktori idu od buduceho tyzdna plavat ☹
aj na mna sa vysral... taka som napalena, clovek tam chodi vyse roka a jednaju z tebou horsie ako s malym deckom 😠

a mohli by konecne v TT otvorit aj nejaku konkurenciu 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre