Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

krtko.
6. mar 2009

ja som robila vcera francuzke zemiaky 😵
paprikas,gulas,mlete maso s rajcinovou stavou a makarony

ka3n
6. mar 2009

Mamuse, ja som robila vcera kura a bolo aj na dnes. Zajtra ideme do Incheby na vystavu Diet a rodina, a potom do avionu, tak sa pojdeme asi tam niekam napapat a mam po probleme a v nedelu planujem robit rybenku a zemiaciky a Matko si da zemiaciky.

mmona
7. mar 2009

zuzi ja chodim do dediny lebo tu byvam.

lyongirl
7. mar 2009

Ahojte, ja som včera varila špenátovú polievku a tá je aj na dnes, kura sme mali v týždni, no a skúsim teda bravčové so zemiakmi, lebo ryža bola tiež celý týždeň 😝 . Tiež ma napadla ryba, len mám v mrazáku takú obalenú na vysmážanie a na takú nemám chuť a mrazák taký plný hovadín, že ďalšia rybka by sa nezmestila. A ísť ju kúpiť a dať robiť sa mi nechce....
NO idem teda variť a dík za tipy 😉

davida
7. mar 2009

Baby taká odveci otázka,môžete mi poradiť nejakú fakt šikovnú kaderníčku v trnave?

lyongirl
7. mar 2009

tak takú šikovnú by som aj ja rada našla.....

zanetuska
7. mar 2009

sikovnych je vela ale kolko si teraz pytaju.....co????? ja poznam 2 ked chcete dam cislo 😉

davida
8. mar 2009

zanetuska a kde majú "pracovnu"?
P.S.: neni si náhodou z košolnej?

zanetuska
8. mar 2009

V meste oproti hlavnej posty..... 😉

stankatt
9. mar 2009

ahojte, kde ste?

kuk album - tak nas spoznate na ulici 😀

zanetuska
9. mar 2009

Stanka dnes nenadavas na pocasie? 🙂

stankatt
9. mar 2009

Zanet budem... 😉 idem na poradnu, ale snad bude pekne.

zanetuska
9. mar 2009

My ideme na poradnu zajtra.......maly je mrzuty asi nam pojdu zubaky, nic ho nebacvi, nechche papat...... 😒

mmona
9. mar 2009

stankatt ako sta dopadli na poradni?

stankatt
9. mar 2009

tak mame 7800g 😀 😀 😀 😀

stankatt
9. mar 2009

pozerala som predpoved poc na 10 dni, prsat...prsat a prsat.... az do 18/3 😠

lyongirl
9. mar 2009

to budeme tak dlho zavtretý doma? ☹ Mňa to počasie tiež poriadne ser.e 😠

mmona
9. mar 2009

ani mi nehovorte sak sa snimi zblaznim ked bude stale prsat ☹

tehulka4
9. mar 2009

uprimne povedane, maly ma teraz zapal priedusiek, tak s nim nemozem von, tak mne celkom taketo pocko vcyhovuje..aspon ma nestve ze je krasne a my nemozme von.. 😝

lyongirl
9. mar 2009

tehulka, tak želáme skoré uzdravenie Oliverkovi 😉

stankatt
9. mar 2009

ahojteeeeeeeeeeeee

bubadlo27
9. mar 2009

ahojteeee 🙂

stankatt
9. mar 2009

Cau bubadlo, nebola si dnes na poliklinike? teda pred?

gabuliik
9. mar 2009

Nazdárek!Dneska len na skok,bo som už tretiu noc nespala. Andrejko štrajkuje 😠 😠 😠 !Teraz mi zaspal a tipujem,že o 2 hodky je hore a bude vyvádzať. Neviem čo mu je,ale mna to unavuje. V noci je hore 2 hodky,potom presne 45min spí a nanovo.Takže som ako otrávená.

Inak počasko je supéééééééér 😠 Sedíme doma a doma a doma......

stankatt
9. mar 2009

Gabi pevne nervy 😉 neboj dnes bude spat az do rana 😉

bubadlo27
9. mar 2009

ano stanka, bolaaaaa,
a ty si ma videla? 😉 lebo jedna ma okukavala 😉 😀 😀 a teraz ma napadlo, ze to mohol byt niekto odtialto 😉 😀

tehulka4
9. mar 2009

aj ja som dnes bola na poliklinike..nevidiela som vas nahodou?

bubadlo27
9. mar 2009

tehu, mna by si si urcite vsimla, Sofia revala jak satan, lebo padla do jedinej bacoriny co tam bola 😀 😀 😀 😀

stankatt
10. mar 2009

bubadlo tak bola som to ja. Ale bola si este s niekym... a ano tvoja mala plackala. 😉 okolo 14tej to mohla byt, isla som z poradne 🙂

gabuliik
10. mar 2009

No Stanka,tak nespali sme ani túto noc. Ale bolo to o niečo lepšie. Do polnoci spal a potom to bolo také leda bolo. 😠
A teraz je nejaký furt umrnčaný.Hrozné!Mangel je doma,ale má zlomený malíček na nohe a bolí ho to,takže ho nemôže ani ponosiť.Teraz sa chvílu valajú po zemi,tak som sem odbehla. No,ale už musím ísť.pá

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre