Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

pollyanna
16. mar 2009

Ahojte, trošku sa vám zamotám do debaty, priateľ hladá do firmy "brigádničku" na pomoc s účtovníctvom a personalistikou. Išlo by o prácu par hodín týždenne, podľa toho ako by vám to vyhovovalo a ako by ste sa dohodli. Firma sídli v TT.Ak by ste mali záujem, alebo poznáte nejakú mamičku na materskej, ktorá robila niečo podobné a chce si privirobiť, prosím ozvite sa mi do IP. Dakujem.

stankatt
16. mar 2009

kde ste? 😎

zanetuska
16. mar 2009

my sme chytili na pusku zabu a ntierame sa pomoc....s cin dan dolu tu fialovu vodicku radte prosim 😨

stankatt
16. mar 2009

fuuuuuuuuuuu, to sme nastastie nemali klop klop klop... tak neviem...

bubadlo27
16. mar 2009

zanetuska, odkial?
z pokozky to zlezie po niekolkych umytiach, najlepsie vydrhnut aj kefickou ruky 😉
a z oblecenia, ja to musim nastriekat vanishom 😉 a nechat posobit aspon pol hodiny a potom normlane oprat ale aspon na 60 C

bubadlo27
16. mar 2009

a dnes nam to pocasie celkom vyslo 😉 , len bolo dost chladno a ten studeny vietor brrrrr ☹

lyongirl
16. mar 2009

ahojte, to počko bolo veru nič moc, dúfam, že sa to čoskoro zmení, lebo ma poráža, veď ešte nie je apríl, čo bude potom v apríli...aké bláznivé...
Ináč už spím, len dopozerám ešte Panelák, chlapi už išli spať

a všimla som si, že vy tu ožívate až navečer, ja som vtedy už k.o. 😝

stankatt
16. mar 2009

Pocasie sa ma pekne pokazit 😠 😠 😠 😠

gabuliik
16. mar 2009

Čaute!
Zanetuska,prečo natieraš tou vodičkou?Moja malá,ked mala žabku,tak jej dr. predpísala Nizoral.To zabralo hned. A ešte sa používa roztok zo sódy bikarbóny. 😉
Inak,to počko supiš. Boli sme 3x vonku. Naposledy dokonca až 2 hodky. Takže deti odkvacli o 20tej ako halušky 😀
Ozaj,ešte mám otázku.Mám pocit,že malému dávam furt papať to isté.Čo dávate takým malým detom?

stankatt
16. mar 2009

Gabi furt to iste 😀 😀 😀 😀 😀
Ryza, zemiak, cestovinky... zeleninka... masko

stankatt
16. mar 2009

dnes som jej supla jablko, az ju naplo... sa zabijem, ked to ovocie nechce? 😎

zanetuska
16. mar 2009

aj nam dala nizoral a kazala tu vodicku a keby nemali tak zmiesat sodu bikarbonu s praskovym cukrom a vytierat len tu prekliatu vodu mali a teraz chudacik moj vyzera strasne lebo ja som krava

bubadlo27
16. mar 2009

dominika, som ta v sobotu videla na prechadzke s krpcami, pri kruhaci pri tescu 😉
gabi, my papame zatial len mliecko a len zeleninkove vyzivky, ale moc nam to zatial nechuti 😒

gabuliik
16. mar 2009

Stanka,presne.Ryza,zelenina,mäsko,cestoviny,výživa,kaša a furt to isté dokola. 😒 Ovocie tiež moc nechcel,ale banánovú výživu tú môže,jablko ho napínalo,tak som mu mixla jablko s banánom a piškotami a to zjedol.

Zanetuska a prečo si sa tak nazvala ...?Čo si urobila nejakú chybu?

zuzanikaaa
16. mar 2009

Caute maminy, dnes nam vysiel prvy zubok. Teda este nie uplne, ale uz je ho citit, pomalinky sa prerezava 🙂
no my tiez papame dokolecka zeleninku, masko, ryzu, obcas kasu, banan... a vyzivy nam moc nechutia. Uz ste davali aj zltok?

gabuliik
16. mar 2009

Ja ešte nie.

bubadlo27
16. mar 2009

normalne ste ma naplasili s tym jedenim, ze ste uz tak daleko 😖
ste aj kojili, alebo papali aj UM, lebo my len MM a zatial sme zacali len s mrkvou a teraz mrkva s jablckom
😉

gabuliik
16. mar 2009

Bubi,ja som malého kojila.Ale už asi mesiac len v noci. A aj ked som ho kojila,tak dokrmovať som začala okolo 5,5mesiaca. Vtedy som mu začala dávať mliečne kaše na noc-to aby lepšie spal 😀 ,no a potom zelenina a to ostatné.

zuzanikaaa
16. mar 2009

bubadlo bud pokojna 🙂 ked kojis tak mate cas do 6. mes. Ja som kojila len 2,5 mesiaca, prikrmy sme zacali papkat od ukonceneho 4. mesiaca

stankatt
17. mar 2009

My sme zltko papali a moc nam chutilo... Spenatik+ zem + zltko ... chutilo z toho len to zltko 😀 spenatik som si utierala z tvare... 😅 A mja som nekojila vobec a zacali sme s prokrmami od 5 ,5 mes. Davate aj lepok? Ja este radsej nie... tak pockam do 8 mes...

lyongirl
17. mar 2009

ahojte, tak vy už preberáte príkrmy, no ja som rada, že zatiaľ kojím a nemusím variť dvojmo, aj keď to varenie pre krpcov nezaberie veľa času, ale predsa....

bub - v sobotu som išla mame, ona býva pri Tescu, tak to bola taká menšia prechádzka, len Alex mi pred Arkádiou vybehol na cestu, keby išlo auto, tak neviem, neviem, bola som poriadne vyplašená, no a teraz už spí, dnes skôr vstával, boli sme skoro 2 hodky vonku, tak zalomil, ho tie prechádzky vyčerpávajú 😀

a dnes idem s Riškom na poradňu, tak som zvedavá koľko fešák pribral..., lebo už sú mu aj niektoré dupky malé 😕

stankatt
17. mar 2009

tak akurat sme chceli ist von, sak zacalo prsat 😠 😠 😠 😠 tak musi spinkat doma 🙂

zanetuska
17. mar 2009

my dnes teda spinkame najprv 1,5 hodinky vonku a terz skoro uz 2 hodiny v posteli....asi sa mu ulavilo na tu pusinku, hnusna fialova je prec po dobrom drhnuti......vcera mi z toho do smiechu nebolo 😝

gabuliik
17. mar 2009

Čaute! To zas tu nikto neni? ☹ Dnes som sa sem dostala až teraz,bo deti ne a ne zaspať. 😠
Máme ďalší úspech.Ráno sa malý prvýkrát postavil v postielke a potom to skúšal všade.Takže dnes padal a plakal odušu.A zas mi vypadol z beháka 😠 !Asi ho tam budem musieť priviazať alebo čo.... 😲

gabuliik
17. mar 2009

Tehu,dnes som ťa videla pri škole aj so sestrou. Húpala si malého odušu 🙂 😉 . Nechcel spať?

bubadlo27
17. mar 2009

cavte,
ja som sa vybrala o jednej von a aj som sa muslea vratit, lebo zacalo taak prsat, no asi ma drbn,,,ked to bude aj zajtra takto, lebo lez sa vymocem z domu s dvomi detmi a za hodinu naspat, to je ine psycho 😠 😠 😠 😠

ja som videla dnes zeleny x lander, aj s nejakym zvieratkom, ale nespoznala som nikoho ☹

gabuliik
17. mar 2009

Bubi,to poiznám. Ja tiež musím vychystať dvoch. Je to o držku. Už nech je teplllllloooooooo!!!!!!!!!! 🙂

bubadlo27
17. mar 2009

aj ja sa uz uplne tesim, ze ich nebudem musiet obliekat od pancusiek az po ciapku, lebo to ja som upne hotova z toho ☹

len neviem ci sa tepla tak skoro dockame ☹

a uz vidim ako budeme za chvilu nadavat, ze ake su horucavy 😀 😀

lulinak
17. mar 2009

Čavte.Už sa musím vyžalovať od minulého utorka sme zavreté doma 😠 Miška má kiahne,no a Lianka má pre zmenu zápal močových ciest.Tak som už na nervy. ☹

gabuliik
17. mar 2009

Lulinak,nezávidím. To kde ste chytili kiahne a zápal močových ciest?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre