• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
ja tiez myslim, ze takych uchylnych je tu viac :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , asi to prestane az ked sa stretneme a ked sa otepli :wink:
a zmeny casu sa aj ja bojim , ale dufam ze si aspon dlhsie mala pospi :wink: tajne dufam :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to bude zasa vecer dlho svetlo no asi to bude aj horsie.No nevadi hlavne nech je uz teplo :slight_smile:
19. mar 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne toto male kazdy den po druhej poobede uz nechce spat do siedmej mam s nou co robit.A nahorsie je ked pred kupanim je uz uplne hotova.Teraz som jej dala dolu plienku nech sa trosku povala po posteli tak dufam ze mi to tu ocika :slight_smile:
19. mar 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Macka,tak tú ocikanú posteľ poznám.Malému sa to raz podarilo a to mal dokonca pod sebou prebalovaciu podložku. Nejako ju zošuchol a bolo. :angry:
19. mar 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeeeeeee
Tak mm dal Moniku o 19tej do postielky, ze nech si odpocinie a ona zaspala :unamused: , neni v pyzamku a neni napapana.... paraada
19. mar 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooj!No,tak to neni bohviečo. Aby ti neurobila to,čo občas robí mne malý. Za hodku sa zobudí,že je vyspatý a potom je hore aj 2-3hodinky :angry: .
19. mar 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nech si mm potom pestuje :grinning: a mozno sa zobudi az rano o 9tej a od hladu ma zje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sci- fi :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanka - práve som sa dobre zasmiala :grinning: :grinning: :grinning: , samozrejme na tvojom poslednom príspevku :wink:
19. mar 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyon najvacsie sci fi je to, zeby prespala do rana :grinning:
19. mar 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sa dosmeje, ked sa budeme o polnoci hrat a robit tap tap tapusky :grinning:
19. mar 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa dosmejem ráno, keď si malý o 6tej zmyslí, že je vyspatý. A ináč spím už teraz, len musím počkať kým doperie práčka :unamused: . Muž išiel uspať Alexa a možno zaspal s ním, aj ja chcééém, nabudúce radšej nedám prať....
19. mar 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj u nas je riadne sci fi :grinning:
maly zaspal o siestej , medzi tym sa len o pol osmej zobudil, vypil celu flasu mlieka, a spi az doteraz, som zvedava ze co bude v noci :angry:
a mala zaspala uz o siedmej :wink: , no jednoznacne to vyzera na eroticku noc jak hovado :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a mala mi schovala druhu vysielacku, tak hladam o dusu :frowning2:
19. mar 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, tak sci fi nebolo, ale dalo sa... Mon sa zobudila o 22, 1:30 a 5:30. vzdy sa napapala a isla dalej spinkat :slight_smile: no a vstavali sme o 8,15 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute!
Fúha,Stanka,tak do dopadlo supiš pupiš.Inak aplikovala by som to aj nabudúce :grinning: .Daj ju MM nech ju ide uspať :wink:
Ozaj,a to ti malá tak často papá v noci?Mne sa zobudí raz na mlieko,zvyčajne okolo 1nej a potom ked sa zobudí,tak mu dám cucnúť len trochu čaju a spí dalej.Teda,ak nemá svoje dni :wink:
20. mar 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabi jej v noci mliecko chuti viac ako cez den.. skusala som aj cajik- nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. mar 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mi ideme spinkat okolo 20.00 spinkame tak vseliak. Prvi krat papa okolo 1 ato sa zobudi uplne sme asi 2 až 3 hodinky hore a potom sa zobudi okolo 7 :unamused:
20. mar 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fu mmona tak to nezavidim....
Inak Gabi ona vcera papala o 15,30 a potom az o tej 22 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. mar 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo a najračej som ked zaspy okolo 5 a mala začne buntošit už o 6 rano tak to je super.
20. mar 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dve male deti... radost.... ale sak to prejde...
20. mar 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prave že už len na to čakam dufam že mu to nebude trvat do 3 rokov.., potom by som potrebovala aspom rok dovolenky :grinning:
20. mar 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky...no vidim, ze vsetky si uzivate krasneho aj ked trochu chladneho pocasia..inak pekny vikendik vam prajem..
21. mar 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute. My sme boli dnes u našich.Konečne som si oddýchla. Segra pozvala jej švagrinú s detmi,takže Monika sa hrala o dušu :grinning: a Andrej mi zaspal o 13.30 a zobudil sa mi až o 17tej. :slight_smile: :grinning: :grinning: !Takže som mala poobede frei.Jáj,že aj nabudúce .....
21. mar 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute maminy..chcem sa spyxtat ked varite cukinu tak ako alebos cim ju podavate mrnusopm?
22. mar 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mame prve dva spodne zubky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dnes cingla lyzicka a kukam... hned dva naraz....
22. mar 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanka tak gratulujem k zubkom :slight_smile:
22. mar 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujeme a my gratulujeme Andrejkovi k 9 mesiacikom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. mar 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veeeeelmi pekne dakujeme :slight_smile:
22. mar 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tehu, ja som malej davala vacsinou cukinovy privarok, so zemiakmi, alebo vajickom, alebo maskom :wink:

a chcela by som sa vas spytat, ci nemate nahodou niektora, elektricku odsavacku Aventku :slight_smile:
22. mar 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte som k vam zabludila, neviete mi poradit kde nastreluju v Trnave alebo niekde v okoli babetkam nausnice. DIIK :dizzy_face:
23. mar 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubadlo ja mam aventku rucnu, aj ta je super. Teda bola, uz nemam co odsavat :frowning2:
23. mar 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok