Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

elisam
23. mar 2009

Stanka gratulujeme k zubkom, to je super hneď dva naraz.

kristina11
23. mar 2009

Ahojte mamičky,
Chcela by som Vás pozvať na prezentáciu látkových plienok. Predbežný termín je 4.4., miesto konania Modranka. Ak mate zaujem napiste mi do IP. Pekny den.

gabuliik
23. mar 2009

Čaute.Stanka,gratulujem k zúbkom 🙂 🙂 🙂 ! Nám sa tlačia horné.Zas nespíme,už druhú noc. Tak ako vtedy,ked mu išli tie dolné.Len dúfam,že to nebude trvať dva týždne,tak ako vtedy. Inak dnes sme spali 2x po 10 min. a ešte furt je hore..... 😠

stankatt
23. mar 2009

ahojte, Gabi mala dnes spala 2 x 2hod... 🙂 a uz klasika haja... bola velmi unavena, tak zas sa dobre nenajedla, tak asi bude hore okolo pol noci. Dnes som bola v Tescu, maju akciu: kupis 2x tesco plienky a 3tie mas zadara... tak som isla s 3 balikmi 😀 😀 😀 😀

gabuliik
23. mar 2009

Stanka,tak to závidím.My spíme od 20tej,ale dokedy neviem ☹ .Môj tip je do polnoci. Plienky som bola kupovať aj ja. V stredu.Mali sme leták,tak sme pre istotu išli hned v ten den.Už sa nám stalo pri malej,že ked bola akcia,tak sa nám aj neušli 😠 .

stankatt
23. mar 2009

Gabi ona takto spinka malokedy cez den 😉 , a v noci je stale hladnaaaaaa, tak knej chodim skoro stale... raz dudel, raz mlieko, skusam aj caj.... kedy sa vyspim celu noc? 😲
Dnes sme fukali koleso na kociku, som sa bala ze mame defekt... tak snad do zajtra nevyfuci

gabuliik
23. mar 2009

My sme fúkali minulý týžden 😀 a zatial drží.
Aj ja by som rada vedela,kedy budem spať celú noc 😉

tehulka4
23. mar 2009

caute maminky.....vidim, ze plienka sa nakupuju vo velkom, a zubky vam idu tiez..som tu dnes na skok, nejak tusim na mna dolahla jarna unava..nejak skoro.. 😀 ..kocky, mozem zohnat celkom lacne (teda aspon podla mna) bodycka aj s dlhym rukavom zn.George aj s kratkym zn. Early days...ak by ste niektora chceli vediet viac poslem bud ip alebo mail ajj s fotkami... 😉

andreuw
24. mar 2009

Do Trnavy som sa prisťahovala , potrebujem poradiť dobrého pediatria. Dostala som typ na Dr. Kollárovú-poznáte niekto???

tehulka4
24. mar 2009

andreuw, pozname...aj a som k nej kedysi chodila, ale podla mna nic oc... poriadne nelieci a dost sa u nej dlho caka...ja mam Dr. Rodakovu, ta jer tiez na poliklinike a myslim ze je super..

macka7
24. mar 2009

ahojte babulky ja som dnes rano z Jessici zacitila jek aceton neviete co to znamena?

bubadlo27
24. mar 2009

ahoj macka a nemala mala horucku, alebo nie je chora? ☹ / a nevsimla si si , ze by jej tak isto aj plienka smrdela?/
je velmi dolezite, aby mala velmi vela pila, tym sa jej zjednodusene zriedi moc/ kedze toto je chyba pri latkovej premene v peceni/
bud je mala chora, nejaka viroza, alebo ti nechce papat a moze byt dehydratovana ☹
ked to nezmizne ani na 4 den, treba zajst k dokine a dat vysetrit moc a urobit vytery.
Nedavaj jej papat jedla z vyssym obsahom tukov/ ani banany ani zemiaky/ len nieco lahsie, a pit najlepsie len vodicku
😉

macka7
24. mar 2009

bubi dakujem posledne tri dni nechce papat snazim sa vselijako ju klamat aby nieco zjedla je taka nervozna umrncana ja neviem ci to budu zuby alebo co

trikit
24. mar 2009

andreuw, ja mám tiež dr. Rodákovú a mám len dobré skúsenosti, ešte aj ja som ku nej chodila. Myslím že je to pediatrička na správnom mieste.

bubadlo27
24. mar 2009

maci, mozu to byt samozrejme aj zuby, ale ak to bude

skalnicka
24. mar 2009

ahoj...neviem ako zacat, tak idem k veci...nie je tu nahodou niekto z Druzby, kto nema partacku na kocikovanie?...radi by sme s malym drali ulice este s niekym, nie stale len sami dvaja 😒 ak nie, tak nic, nechcem otravovat, ak ste uz zabehnuta particka...

bubadlo27
24. mar 2009

maci, mozu to byt samozrejme aj zuby, ale ak to bude pretrvavat viac ako 4 dni, treba zajst k dokine, aby fakt nebola dehydratovana, co je u takeho babetka velmi nebezpecne ☹ dolezite je vela vela pit

a k ten pediatricke, ja som si sama vybrala Kollarovu, mi ju odporucila, moja obvodna, ja si nestazujem, az na to cakanie, ale mam pocit ze sa to zhorsilo od vtedy ako zmenila sestricku ☹

stankatt
24. mar 2009

cafte babule 🙂

bubadlo27
24. mar 2009

skalnicka, my sme z druzby 🙂

stankatt
24. mar 2009

a ja kusok od druzby 😀

bubadlo27
24. mar 2009

stanka, pocet zubkov sa nezmenil? 😀

skalnicka, z druzby je nas tu viacej 😉

stankatt
24. mar 2009

mam pocit, ze nam leze aj jeden hornyyyyyyyyyyyyy... 😀 uvidime co to bude 😝

bubadlo27
24. mar 2009

no ja sa asi nacakam aj pri malom, malej vyliezol prvy zub na jarmok trnavsky a to mala uz cez rok a ostatne az ked som bola v porodnici 😉

stankatt
24. mar 2009

aby si sa neprekvapila
🙂

stankatt
24. mar 2009

ja som zas cakala vysoke horucky a pod. a nic, trochu bola upistana- ale v podstate to je uz od narodenia a kaka aj normalne 3-4 x za den, tak to bola celkom pohoda 🙂

bubadlo27
24. mar 2009

neboj, este len vsetko pride, my sme tiez nemali vysoke horucky, ale mala sa po mne az stverala, ked sa jej tlacili stolicky ☹ a teraz ma nejako divne tie zuby vylezene, lebo hore ma uz skoro vsetky a dole len predne 2 a jednu stolicku 😀 😀 😀

lyongirl
24. mar 2009

Ahojte, videli ste čo je vonku? To je zasa počasie 😝 . My sme si všetci cez obed pekne pospinkali a teraz varím Alexovi obed. Nejaká som posledne vyčerpaná a často ma bolí hlava, čo nebýva zvykom, tak neviem, či to je tými 2 deťmi, alebo tým počasím a jarnou únavou....

aj my sme z Družby....

stankatt
24. mar 2009

bubadlo nestras 😀 ja ze to bude taketo stale 😉

gabuliik
24. mar 2009

Čaute.
K tým zubom....pri malej som ani nevedela,že jej idú.A malý je zas upištaný a urevaný,nič sa mu nepáči. 😠 Stanka,dobiehate nás?Dnes celý den skúša také niečo,že sa postaví a pustí,chcel by sám chodiť.Lenže vždy capne jak hruška.
Tehu,k rodákovej som chodila ešte aj ja a teraz tam chodí aj sestra s malou. 😉

stankatt
24. mar 2009

ahoj Gabi, jasne malej som dohovorila, ze ci chce byt posledna... a tak porad vyhnala dva naraz 😀 😀 😀 😀 , nejak sa jej nechce sediet, sponuje sa jak luk 😀 😀 😀 😀 ale este si sama nesadne a lozit 0 bodov 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre